Şimdi Ara

GÜNLÜK FULL SINIRSIZ 4G İNTERNET [FATURALI 7 TL] [FATURASIZ 11 TL] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
27
Favori
35.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylardir var bu,kimse bilmiyormuymus ya
    Paketi asip da 11 tl yiyen olmamis herhalde vodafoneda.Bir kere tl yukledikten sonra internet tanimlanmadan nete girmistim,11 tl gidince ayni mesaj geldi.İkindi vaktiydi,aksama kadar 100 kusur gb anca inmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internette akkye evet kardeşim evet. böyle fırsatçı art niyetli insanlarımız oldukça akkye evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut

Normalde 250 MB'tan sonra 128 Kbit'e düşmesi gerekiyor. Muhtemelen sistemde anlık bir sorun oluştu. Ya da sistemlerinde açık var.

Standart Tarife 

Fiyatlara faturasız hatlar için KDV ve ÖİV dahildir.
    Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile standart tarife kullandığınızda faturasız hatlar için günlük maksimum 11 TL üstü kullanımları için ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.
    Fatura Stop özelliği için adil kullanım kotası 250 MB'tır. Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a kadar ulaşan erişim hızınız 128 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
    Fatura Stop özelliği ve ücretler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir

http://www.vodafone.com.tr/Internet/faturasiz-mobil-internet-paketleri.php

Hattınızda tanımlı başka paket var mı?

hayır 150 GB oldu hala çatır çatır indiriyo

• Bu zaten bayaadır var. Yanlışlıkla paket olmadan veriyi açınca hemen hüplrtiyo -ye bile düşüyo lanet vodafone.
    Sonra bu mesaj geliyo akşama kdr beleş dio. Ben güven olmaz die girmiyodum.

Neyse beyler benim hat 4.5g ye uyumlu telefon htc one m8 yurtdışı cihazı. kendim imei attım hurda telefondan. Ama 4.5g yazıp yollayınca telefonunuz uyumsuz dio. Nası geçicem ben ?
    Hız 10-15megabit yani 4.5g de degil

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

internette akkye evet kardeşim evet. böyle fırsatçı art niyetli insanlarımız oldukça akkye evet

sömürülmeye ne kadar alışmışsınız
  • Bu bahsettiğiniz şey 2012 den beri var ucuzda değil yani 210 ya da 330 tl aylık yansıması var aylık düşündüğünüz zaman ve Vodafone bunun farkında o yüzden açık falan değil doya doya kullanın.

• fantezimuziginsevilenismi F kullanıcısına yanıt
    ama aga, faturalıda nasıl cesaret ediyorsun , 5bin lira fatura gelmesin şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

quote:

Orijinalden alıntı: serdarzero

O değil de 113 GB ne indirdin be mübarek :)

Ne indirmiş olabilir?

bilmem, ne indirmiş olabilir acaba
  • quote:

internette akkye evet kardeşim evet. böyle fırsatçı art niyetli insanlarımız oldukça akkye evet

fırsatçılıkla ne alakası var, her gelen sorgulamadan almış akk'li internete, böyle gelmiş böyle gider misali ... avrupa'da çoğu ülkede akk yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Bu bahsettiğiniz şey 2012 den beri var ucuzda değil yani 210 ya da 330 tl aylık yansıması var aylık düşündüğünüz zaman ve Vodafone bunun farkında o yüzden açık falan değil doya doya kullanın.

aylık neden kullanılsınki, 1 günlük yaparsınız, akşama kadar 100mps kullanıp 500 gba yakın indirme yapılır
    diyelimki internete aylık 50 lira veriyorsunuz
    50 + 11 liraya hem akk aşmadan internet , hem de 500 gb hatta daha fazlasını indirip diğer ihtiyaçlar giderilir
  • quote:

kardeş aylık 330 TL ye geliyor bırakta indireyim yani.
    İnternette gazete mi okuyayım ?
  • Gecen ay paket bitince 11tl kestiler ben de 2 sezon dizi indirmistim 3g ile. Hata oldugunu sanmiyorum.

• Çoktandır var bu uygulama,yeni uyandınız

• Yeri değil ama, böyle bir konuda gene de uyarmak istiyorum...

Vodafone ismindeki bu ecnebi firma, kısa sürede ülkemiz şartlarına uyum sağlayarak kendi abonesini nasıl soyacağının yolunu keşfetmiş durumda..

Eğer sizin bakiyenizde yüksek tutarda TL var ise; atıyorum 200 veya 300 veya 500- 1000 tl gibi gibi... Siz numaranızı başka operatöre taşıdınız diyelim ve içerde kalan Vodafonedaki bakiyenizi almak için Vodafone başvurdunuz.

Peki vodafone ne yapıyor? "Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmekle veya ticari amaçla kullanıldığı" bahanesiyle SİZDEN TAM %10.40 KESİNTİ YAPIYOR !

En doğal hakkınız olan bakiyenizi istemeyi, ""Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmek veya ticari amaçla kullanmak" olarak görüyorlar..

Bakiyeniz düşük ise bunu yapmıyor, çünkü ordan alacağı kesinti az olduğu için uğraşmaya değmez diye düşünüyorlardır herhalde !!!

Bu kesintiyi hazine payı ve kurum masrafları katkı payı olarak gösterdiği için devlete ödediği vergileri sizin bakiyenizle ödeyerek bu işin yolunu bulmuş durumda..

Bu durumun ispatlanması konusunu açtığınızda ise önünüze herhangi bir kanıt veya delil sunamıyorlar..

Turkcell ve Telekomda ise bu şekilde bir uygulama bulunmamaktadır...

Özellikle yüksek bakiyesi olan aboneleri uyarıyorum....

• Vodafone faturalıya geçmeyi planıyorum.
    4GB internet ve her yöne 750 dakika olan 30 liradan ucuz tarife var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Vodafone faturalıya geçmeyi planıyorum.
    4GB internet ve her yöne 750 dakika olan 30 liradan ucuz tarife var mı?

mega3gb paketine geçebilirsin 3GB + 600 dk + 1000 sms 19 TL istersen 10 TL daha verip doldur paketi ile 3GB internet alınabiliyor
    6 GB + 600 DK 1000 SMS 29 TL gelmiş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Yeri değil ama, böyle bir konuda gene de uyarmak istiyorum...

Vodafone ismindeki bu ecnebi firma, kısa sürede ülkemiz şartlarına uyum sağlayarak kendi abonesini nasıl soyacağının yolunu keşfetmiş durumda..

Eğer sizin bakiyenizde yüksek tutarda TL var ise; atıyorum 200 veya 300 veya 500- 1000 tl gibi gibi... Siz numaranızı başka operatöre taşıdınız diyelim ve içerde kalan Vodafonedaki bakiyenizi almak için Vodafone başvurdunuz.

Peki vodafone ne yapıyor? "Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmekle veya ticari amaçla kullanıldığı" bahanesiyle SİZDEN TAM %10.40 KESİNTİ YAPIYOR !

En doğal hakkınız olan bakiyenizi istemeyi, ""Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmek veya ticari amaçla kullanmak" olarak görüyorlar..

Bakiyeniz düşük ise bunu yapmıyor, çünkü ordan alacağı kesinti az olduğu için uğraşmaya değmez diye düşünüyorlardır herhalde !!!

Bu kesintiyi hazine payı ve kurum masrafları katkı payı olarak gösterdiği için devlete ödediği vergileri sizin bakiyenizle ödeyerek bu işin yolunu bulmuş durumda..

Bu durumun ispatlanması konusunu açtığınızda ise önünüze herhangi bir kanıt veya delil sunamıyorlar..

Turkcell ve Telekomda ise bu şekilde bir uygulama bulunmamaktadır...

Özellikle yüksek bakiyesi olan aboneleri uyarıyorum....

aynı sorun avea da çıkmış
    https://forum.donanimhaber.com/m_47890122/tm.htm

• Bu bir açık değildir bir çok kişininde dediği gibi aylık 330 liraya geliyor her gün yaparsanız eğer
    İnternet tanımlı olmayan hat olacak arada bir şey ler indirmek isteyenler için iyi sadece hergün aktif olarak kullanmak pahalı

• Sömürülmekle ne ilgisi var? Avrupada da akk var Ülkemizde olması gayet normal adam sınırsız diye günde 130gb veri indirmiş hadi 10-20gb olur anlarım 130gb nedir? Dünyanın hiçbir yerinde herkesin günlük 130gb lık kota kullanabiliceği altyapı yok. Böyle fırsatçılar yüzünden malesef yakında bunada kota gelir gelmelide. Herkes insan gibi kullansa interneti akk filan olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scheisse

Sömürülmekle ne ilgisi var? Avrupada da akk var Ülkemizde olması gayet normal adam sınırsız diye günde 130gb veri indirmiş hadi 10-20gb olur anlarım 130gb nedir? Dünyanın hiçbir yerinde herkesin günlük 130gb lık kota kullanabiliceği altyapı yok. Böyle fırsatçılar yüzünden malesef yakında bunada kota gelir gelmelide. Herkes insan gibi kullansa interneti akk filan olmaz.

Avrupada da akk var? evet var hemde nasıl hemen söyleyeyim günlük 1 TB AKK LERİ VAR ADAMLARIN VE HIZ BİZİMKİ GİBİ 3 MBPS YE DÜŞMÜYOR.

güldürdün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 16 Ağustos 2016; 20:37:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.