Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
62
Favori
173.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri bana zayıf yüz için erkek model önerebilir mi? lütfennn
  • ankara için takip
  • Merhabalar,

Edel Optics'ten ürün alan var mı acaba?
    gümrük vergisine rağmen fiyatları çok uygun
  • Konuda çok bilgi sahibi değilim. Ancak Arabistandaki tecrübemi aktarabilirim. AVM tarzı lüks mağazalarda orjinal gözlükler satılıyor ve garantili. Mahmutpaşa tarzı dar sokaklardaki küçük dükkanlarda da bolca marka gözlük satan yerler var.

Bir kere o tür dükkanların olduğu caddeye gittim. İlk dükkanda raybanları sordum geçmiş zaman rakamlar net olmayabilir ama 100 tl civarı fiyat söyledi satıcı. Dedim AVM lerde 300-500 tl lik gözlükleri sen burada nasıl 100 tl ye satıyosun. O mağazaların kiraları yüksek benim kiram az ve benim burda satış adedim çok ondan ucuza satabiliyom dedi.

İkinci ilerdeki başka dükkana girdim yine aynı düşük fiyattan satıyodu, o satıcıyada sordum nasıl bu kadar düşük fiyata satabildiğini. İkinci satıcının anlattıkları daha dürüst gibime geldi. Bu civarda orjinal gözlük bulamazsın ve bunların hepsi Dubai den gelir orjinal değildir. Dedim orjinali nasıl ayıracağım tüyo ver diye sordum. satıcı bana orjinalini benim ayırt edemeyeceğim kadar benzer olduğunu, sadece satıcıdan orjinal garanti belgesi istememi mühürlü orjinal garanti verebiliyosa gözlüğün orjinal olacağını söyledi.

Böyle bir bilgim var paylaşayım dedim...

• GÖZLÜKÇÜlerde ben ELEKÇİ TAKTİĞİ GÖRÜYORUM çünki hangi gözlükçüye gittiysem ilk mönce abartılı bir fiyat söyleyip daha sonra yüzde bilmemkaç indiriyor biraz daha zorlarsanız size şu paraya geliyor diyebiliyorlar bu yüzden hiçbir göz<lükçünün söylediği fiyata ititbar etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

oakley marka arıyorum ben.en uygun nerde bulunur acep?

Bende arıyorum spx satıyor ama pahalı çok.
  • ankara takip
  • http://www.markafoni.com/product/yves-bertelin-ve-cross-2/all/

199 dan düşmüş güüüya , yanıyoo kaynayan fırsatt
  • eses takip
  • ben Tag Heuer'ler için uygun fiyat arıyorum. Atasun'da istediğim modele 620 lira dediler. 400 liraya kadar bulursam alıcam onu.

İstanbul'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mıdır?
  • uygun rayban wayfarer nerden alabiliriz arkadaşlar . Forumda gözlükçüde çalışan kimse yokmu yaw :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjslash

uygun rayban wayfarer nerden alabiliriz arkadaşlar . Forumda gözlükçüde çalışan kimse yokmu yaw :)

Be nde wayfarer alıcam dostum.
  • Rayban Wayfarer fırsatları icin takipteyim :))
  • police fırsatları için ben de takipteyim. :D
  • Rayban fırsatları için takipteyim.umarım uygun bir fiyata rayban buluruz :)
  • Arkadaşlar Ankara'da en uygun fiyatı Kızılayda Gama İş Merkezinin içinde Bir optikçi de 2-3 tane gözlük almıştım.
    Yanlış hatırlamıyorsam Bizim Optik olabilir.Tavsiyem sıkı pazarlık yapın,verdikleri ilk fiyat yüksek oluyor.
    Bir de İstanbulda netten bir yer bulmuştum.Telefonda konuştum,parayı hesaba yatırıp almıştım,istediğim ürün ertesi gün geldi.
    Piyasanın nerdeyse yarısına almıştım.
    http://erciyesoptik.com.tr/default.asp,İstanbulda imkanı olanlar gitmeleri daha iyi olur.
  • güzel konu, takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Arkadaşlar Ankara'da en uygun fiyatı Kızılayda Gama İş Merkezinin içinde Bir optikçi de 2-3 tane gözlük almıştım.
    Yanlış hatırlamıyorsam Bizim Optik olabilir.Tavsiyem sıkı pazarlık yapın,verdikleri ilk fiyat yüksek oluyor.
    Bir de İstanbulda netten bir yer bulmuştum.Telefonda konuştum,parayı hesaba yatırıp almıştım,istediğim ürün ertesi gün geldi.
    Piyasanın nerdeyse yarısına almıştım.
    http://erciyesoptik.com.tr/default.asp,İstanbulda imkanı olanlar gitmeleri daha iyi olur.

listeyi güncelledim, teşekkürler.

• Güneş gözlüğü tehlikeli bir konu...
    Son kullanıcının fark edemeyeceği kalitede çakma güneş gözlükleriyle dolu piyasa.
    O yüzden biraz fazla verip bilindik, marka firmalardan almakta yarar var diye düşünüyorum.

Diğer yandan her sene gözlük değiştiriyorsanız kalite fake marka ürünleri uygun fiyata da alabilirsiniz diyeceğim ama gözlerinize yazık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.