Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
62
Favori
173.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

Ben de Ankara'dayım da, geçen yıl bir fırsattan yararlanmıştım İzmir Çeşme'de,

Yanılmıyorsam Ağustos ayıydı, 50% indirim gibi bir şey vardı. RayBan gözlüğü 49 liraya almıştım işte. O kadar iyi bir indirimdi. Demek istediğim şey sokaklara inip gözlükçüleri de bir gözden geçirin yani

Hocam sahte olmadığına emin misin? Bu gözlüğün alışı ne ki 49'a satsınlar?

Valla gözlükçüden faturalı maturalı verdiler hocam polarize gözlük. Yıllardır iki üç farklı polarize gözlük kullanmışlığım var o yüzden dışarıda anlıyor insan. Artık sezon sonu diye elden çıkarmaya mı çalışırlarken denk geldi bilmiyorum. Sanırım fiyatı yüksek bir üründü. Belki de dediğin gibi sahtedir hocam. Ama bazen akla mantığa sığmayan indirimlere de denk gelmiyor değil insan

• Tom Ford'un gözlüklerini beğeniyorum. Yıllardır Ray Ban kullanıyorum artık sıkıldım aviator tarzı gözlüklerden. Bu sefer kemik alıcam. Geçen bir mağazada buldum 900 TL fiyat verdiler. Yurtdışından alıcaz yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanayaz

Fiyat bana biraz fazla geldi. Benim tavsiyem beğendiğin gözlüğün fiyatını Hepsiburada'dan ve Ucuzlayanlar.com'dan karşılaştır. Bu 2 sitede fiyatlar genel olarak daha düşük oluyor. Geçenlerde Rayban gözlüğü http://www.ucuzlayanlar.com/rayban-rb3183-004-71.html 237TL'ye aldım.

Çakma olmasın!..Garanti yeri yazmıyor.Raybanı getiren Luxottica group bunun dışındakilerin hepsi çakmadır.
  • Giorgio Armani gözlük beğendim dün 679tl idi.Tandık olduğundan 440tlye indirdi fiyatı bugün yarın alırım.

fiyatı sizce iyimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aras

Ray-Ban 2140-901/58(Polarized) Original Wayfarer
    Ray-Ban 2151 Wayfarer Square
    Ray-Ban 2143-901/50-22 Wayfarer II
    Ray-Ban 2132

Bunlar için en iyi fiyat nerede bulunabilir arkadaşlar? Ben Saatkuz'dan ucuz seçenek bulamadım henüz, Atasun ve Gözgrup ile de görüştüm ayrıca.

Hocam keşke aldığın fiyatları da yazsanydın.
  • Police marka göZlük alacagım 300 tl cik diyorlar ama yurtdısından daha ucuZa alınabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RB 3025 kullanıyorum.Araba kullanırken sıkıntı yaşıyorum yanlardan güneş vurunca aşırı rahatsız ediyor.Yanları kapalı normal camlı bir model ne önerirsiniz?
  • Belirli mağazalar, özellikle distribütörlerden orjinal ve birebir fake rayban'ları karıştırp satıyor,
    Alırken aşırı bi indirim vs görseniz de görmeseniz de kontol edin ettirin gözlüklerinizi.

Rayban dist.'lerinden birinde tanıdık var. Özellikle bazı mağazalar fazla fazla garanti belgesi istiyorlar- ki fake raybanleri rahatlıkla satabılsınler diye.

Dağıtıcılardan perakendecilere çıkış fiyatları belli
    Öyle 150-200 liraya rayban satıldığını görürseniz şüphelenin.

Buarada polarize çakma rayban'lar da var . Polarize olup olmaması orjinal oldugunu göstermiyor.
    Nacizhane tavsiyem, güvenebileceğiniz bi yerden ya da büyük firmalardan gözlükleri satın almanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalet cevher -- 11 Nisan 2013; 4:43:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanayaz

Fiyat bana biraz fazla geldi. Benim tavsiyem beğendiğin gözlüğün fiyatını Hepsiburada'dan ve Ucuzlayanlar.com'dan karşılaştır. Bu 2 sitede fiyatlar genel olarak daha düşük oluyor. Geçenlerde Rayban gözlüğü http://www.ucuzlayanlar.com/rayban-rb3183-004-71.html 237TL'ye aldım.

Çakma olmasın!..Garanti yeri yazmıyor.Raybanı getiren Luxottica group bunun dışındakilerin hepsi çakmadır.

Luxottica resmi dağıtıcı. 2-3 şirket daha var getiren.
    Onlar şu telefonlarda olduğu gibi paralel ithalat yapıyorlar.

Söylediklerinizde haklısınız ama 237 liraya ya baya bi eski sezondur gözlük yada , imitasyondur. Bu fiyatlara perakendeciye kar filan kalmaz yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

3386 için doğubank 260 dedi ama orda sadece 1 yere gittim. diğerleri 410 dan %20 ya da 25 yapıyor.

Ben ankara kizilay'daki optikcilere sordum en dusuk 290. Sonra etlik antareste 270 civari dediler. Antalya'da tanidik bir optikci 230 demisti bana. Dedim bunlara 230a veriyor bir tanidik diye. Butun optikciler agiz birligi yapmis gibi sahtedir o dediler. Bu raybanin kar marji cok mu dusuk? 230a veren cidden sahte olabilir mi? Ben ihtimal vermiyorum ama. Onlara gelisi ne kadar kim bilir.

Sahtedir hocam, imkansız o fiyatlar.
    Dist. çıkışları 200'lerden başlıyor. (model vs polarize cam farkediyor fiyatlara +yönde)

• quote:

Orijinalden alıntı: atosba

quote:

Orijinalden alıntı: aras

Ray-Ban 2140-901/58(Polarized) Original Wayfarer > 336 TL
    Ray-Ban 2151 Wayfarer Square > ?TL
    Ray-Ban 2143-901/50-22 Wayfarer II > ?TL
    Ray-Ban 2132 > 247 TL

Bunlar için en iyi fiyat nerede bulunabilir arkadaşlar? Ben Saatkuz'dan ucuz seçenek bulamadım henüz, Atasun ve Gözgrup ile de görüştüm ayrıca.

Hocam keşke aldığın fiyatları da yazsanydın.

Saatkuz fiyatlarını ekledim ama sadece 2 model için var fiyat.
  • türkiyede gözlük fiyatını nerdeyse yarıya yarıya indirip alıyoruz, mesela ilk fiyat 500 tl onu 220 ye kadar düşüyorlar..free shopta durum nasıldır acaba? orda fiyat direkt ucuz pazarlıksız halde midir, yoksa orda hem ucuz hem de türkiyedeki gibi pazarlıga tabi midir??

free shoptan alışveriş yapan yok mu acaba?
  • RAYBAN RB4179 Modelini arıyorum. En ucuz Edel'de ancak oda yurtdışından geliyor. Vergi vs. alıcıya ait deniliyor. Bu modelin fiyatını ilk sayfada bahsi geçen firmalardan alacak arkadaşlar varmı?

Bu arada aradığım gözlük http://www.edel-optics.com.tr/Ray-Ban-den-RB4179-601-71,2,1,8,125347,VTFZ6ABZXB13C,,.html
  • polarize olmayan modeli mi alsam ?
    orjinal olduktan sonra polarize şart mıdır acaba ? göze zarar verebilir mi orjinal ray-ban ?

burda türkiye distribütör garantili 220 lira diyor.http://www.saatinadresi.com/Ray-Ban-RB3183-004-71-1295-gunes-gozlugu.html
    orjinal olmama ihtimali var mı ?
  • Gözlük alacaklar (numaralı veya güneş farketmez) mutlaka Doğubank ve Altın Han'a uğrayın...

Ben Bakırköy'de 600 TL'ye son fiyat bırakılan numaralı prada gözlüklerimi Altın Han'dan 300 TL'ye bağlamıştım geçen sene...
    Ayrıca güneş gözlüğü olarak RayBan falan hayatta almam, herkesin kendi tercihi tabi, benim favorim Tag Heuer'dir güneş gözlüğünde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fati32

türkiyede gözlük fiyatını nerdeyse yarıya yarıya indirip alıyoruz, mesela ilk fiyat 500 tl onu 220 ye kadar düşüyorlar..free shopta durum nasıldır acaba? orda fiyat direkt ucuz pazarlıksız halde midir, yoksa orda hem ucuz hem de türkiyedeki gibi pazarlıga tabi midir??

Freeshop'tan kastınız TR'deki freeshop mu, yurtdışı limanlardaki freesop'lar mı?

Öncelikle hiçbir freeshop'ta pazarlık şansınız yok, onu belirteyim, belki 300 EUR'luk bir gözlüğü 280-290'a inerler bilemem ama yine de Doğubank-Altın Han çok daha hesaplı oluyor, freeshop'lar çok pahalı... Hele ki yurtdışı freeshop'lar geçiriyor resmen, özel fırsatlar hariç tabi...

Bende Fendi güneş gözlüğü var, Marbella'da 245 EUR fiyat vermişlerdi, ben TR'den çok daha uygun fiyata almıştım...
    Sonuç olarak freehop değil de yurtdışına çıktığınızda oradaki oraların Altın Han'ını bulabilirseniz gerçekten ucuz olur, Tax Free iadesi de cabası...

• quote:

Orijinalden alıntı: açık-pozisyon

quote:

Orijinalden alıntı: fati32

türkiyede gözlük fiyatını nerdeyse yarıya yarıya indirip alıyoruz, mesela ilk fiyat 500 tl onu 220 ye kadar düşüyorlar..free shopta durum nasıldır acaba? orda fiyat direkt ucuz pazarlıksız halde midir, yoksa orda hem ucuz hem de türkiyedeki gibi pazarlıga tabi midir??

Freeshop'tan kastınız TR'deki freeshop mu, yurtdışı limanlardaki freesop'lar mı?

Öncelikle hiçbir freeshop'ta pazarlık şansınız yok, onu belirteyim, belki 300 EUR'luk bir gözlüğü 280-290'a inerler bilemem ama yine de Doğubank-Altın Han çok daha hesaplı oluyor, freeshop'lar çok pahalı... Hele ki yurtdışı freeshop'lar geçiriyor resmen, özel fırsatlar hariç tabi...

Bende Fendi güneş gözlüğü var, Marbella'da 245 EUR fiyat vermişlerdi, ben TR'den çok daha uygun fiyata almıştım...
    Sonuç olarak freehop değil de yurtdışına çıktığınızda oradaki oraların Altın Han'ını bulabilirseniz gerçekten ucuz olur, Tax Free iadesi de cabası...

bu hafta önce mısır sonra medine sonra cidde gideceğim, gezme şansım da olacak, türkiyede pazarlık etsek iyi olacak demek..

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

http://www.kamupanya.com.tr/ProductDetail.aspx?PID=2523

Alınır mı?

Bende kararsız kaldım aldım alacağım fiyatına göre çok güzel kalite nasıldır alınır mı ?!?!?!
  • http://goo.gl/47bHr aynı gözlük hepsiburada da 300 tl burda ise %111 kupon var ne yapmalı aslında filiz aksesuar 15 dk mesafede ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bişey gördüm arkadaşlar fiyatlardan fazla haberim yok belki işimize yarayabilir. %65 indirim çeki 10 tl

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/gozluk-gozluk-indirim-ceki
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.