Şimdi Ara

Güncellenecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korlic

Bende CKS-90 almıştım , iletişimde, cihazda, kargoda vs hiç bir sıkıntı yaşamadım. Güvenilir bir arkadaş.

Teşekkürler, Hayırlı olsun

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ckm99 rock icin nasildir? evde sr60 kullaniyorum disarida da bunu kullanmayi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

ckm99 rock icin nasildir? evde sr60 kullaniyorum disarida da bunu kullanmayi dusunuyorum.

Rock müziğe iyi gidecek bir kulaklık.

• Ben de bir adet Cks 90 edindim kendisinden.Kulaklığı öve öve öküz etmeye gerek yok.Sennheiser Cx 200-300 serilerinden çok daha iyi bir kulaklık olduğu su götürmez bir gerçek.Desilver de ilgili bir satıcı zaten,ben yaptığım alışverişte hiçbir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim,Cks90 iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orseras

Ben de bir adet Cks 90 edindim kendisinden.Kulaklığı öve öve öküz etmeye gerek yok.Sennheiser Cx 200-300 serilerinden çok daha iyi bir kulaklık olduğu su götürmez bir gerçek.Desilver de ilgili bir satıcı zaten,ben yaptığım alışverişte hiçbir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim,Cks90 iyidir.

Teşekkürler, Hayırlı olsun

• Şu an elimde sadece 3 adet Kırmızı CKM55 kalmıştır.

• CKS90 için beklemedeyim, birtane almıştım sattım. Şimdi tekrar almak istiyorum, şubatten beri beklemedeyim yaaaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

CKS90 için beklemedeyim, birtane almıştım sattım. Şimdi tekrar almak istiyorum, şubatten beri beklemedeyim yaaaaaaaa

Elimde vardı, daha yeni bitti ilanı genelde hep güncelledim, nasıl kaçırdınız

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

CKS90 için beklemedeyim, birtane almıştım sattım. Şimdi tekrar almak istiyorum, şubatten beri beklemedeyim yaaaaaaaa

Hehehe, sanırım sonuncuyu da ben aldım :D desilver'e tekrar teşekkür ederim. dinlettiğim kişiler kulklığa hayran kaldılar. elinize geçerse aynı modelden etrafımdakilere tavsiye edicem. az kalsın sennhiser alma gafletinde bulunurken karşıma çıktı bu kulaklık.

• quote:

Orijinalden alıntı: caladvwch

quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Hehehe, sanırım sonuncuyu da ben aldım :D desilver'e tekrar teşekkür ederim. dinlettiğim kişiler kulklığa hayran kaldılar. elinize geçerse aynı modelden etrafımdakilere tavsiye edicem. az kalsın sennhiser alma gafletinde bulunurken karşıma çıktı bu kulaklık.

Hayırlı olsun

• ben de cks 90 bekliyorum :)
  • ürünler tekrar gelecek mi tahminen ne zamana gelir ckm55 için bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpico23

ürünler tekrar gelecek mi tahminen ne zamana gelir ckm55 için bekliyorum

1 ay'dan önce ckm55 gelmeyecek.

• cks77 eklenmiştir.

• Merhaba
    Bass ağırlıklı ses için
    Bu ikisi arasında kaldım;
    Cks 90 mı brainwavz m-4 mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosferaT666

Merhaba
    Bass ağırlıklı ses için
    Bu ikisi arasında kaldım;
    Cks 90 mı brainwavz m-4 mü?

Kesinlikle hem cks77 hemde cks90 brainwavz m4'den daha iyi, cks90 şu an elimde yok, ama cks77 elimde mevcut.

• takip edelim
  • Benim kulaklıklarımı getirdi (cks77 - cks90) ve benim için bekletiyor. Müşteri memnuniyeti %100 teşekkürler, Ankara 'ya döndüğümde alışverişi tamamlıyoruz inşallah.
  • quote:

Benim kulaklıklarımı getirdi (cks77 - cks90) ve benim için bekletiyor. Müşteri memnuniyeti %100 teşekkürler, Ankara 'ya döndüğümde alışverişi tamamlıyoruz inşallah.

Ben teşekkür ederim

• Merhabalar;
    Uzun bir süredir bu audio technica cks77 modelini araştırıyorum, forumdaki incelemeleride okuduktan sonra modelin kalitesi hakkında şüphem kalmadı sanalpazardaki satışınızdan aldım.

Basshead sayılabilecek bir dinleyiciyim , CKS90 modelini almadığım için pişman olur muyum sizce? yorumlardan okuduğum kadarıyla 77nin bassları 90 kadar uzun değil ama bass dalgalarının sınırları daha net hissediliyormuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.