Şimdi Ara

Güncel resmi sürücüler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
0
Favori
88.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nForce 4.27 - 98/ME

Via Hyperion 4.53 (Via, ME/NT/2000/XP için öneriyor)

Via 4in1 4.35 (Via, 9x için öneriyor)

Intel Chipset Software Utility - 98 SE, Me, 2000, Server 2003, XP Home Edition, XP Professional

Intel Application Accelerator - 98 SE, Me, 2000, Server 2003, XP Home Edition, XP Professional

nVIDIA 66.93 Forceware - 2000/XP

nVIDIA 61.76 Forceware - 9x/ME

ATI Catalyst 4.11 / Control Panel 4.11 / WDM 4.11 - 2000/XP

ATI Catalyst 4.11 / Catalyst Control Center 4.11 / Control Panel 4.11 / WDM 4.11 - 2000/XP

ATI Catalyst 4.11 - 2000/XP

ATI Catalyst Control Center 4.11 - 2000/XP (Microsoft .NET Framework 1.1 kurulu olmalı; İngilizce, Türkçe.

ATI Control Panel 4.11 - 2000/XP

ATI WDM Capture Driver 4.11 - 2000/XP (AIW kartı olanlar için sürücü içeriyor)

ATI Catalyst 4.10 / Control Panel 4.10 - 98/ME

ATI WDM Capture Driver 4.10 - 98/ME (AIW kartı olanlar için sürücü içeriyor)

Windows XP Service Pack 2 İngilizce (266mb)

Windows XP Service Pack 2 Türkçe (265mb)

DirectX 9.0c Redist - 98 SE, Me, 2000, XP Home Edition, XP Professional (Tam yükleme paketi)

DirectX 9.0b NTSC olmayan kartlar için TV Tuner Yaması - Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003 (Briçok NTSC-J, PAL,SECAM Tv kartı için)

Logitech MouseWare 9.79 - XP, ME, 2000, NT, 98 (Logitech Mx 300/500 mouselarınızı 2000/XP'de 800DPI kullanmak için bu konuyu okuyunuz).

Logitech MouseWare 9.80 (Mx510 için) - XP, ME, 2000, NT, 98

Logitech Gaming Software 4.40 - 98/ME/2000/XP/2003 (Gamepad ve Joystick sürücüleri)

Avermedia TV Studio 5.0.3.4 - XP, ME, 2000, NT, 98

Realtek AC'97 Ses yongası A3.64 - XP, ME, 2000, NT, 98Gold, 98SE, (Realtek, gelişmiş özelliklerin etkin olması için 98 işletim sisteminde en düşük DirectX 8 olmasını şart koşmuş)

Plantronics DSP PerSono 2.4.200 - 98SE/ME/2000/XP

Plantronics DSP PerSono Yazılımı için gerekli ek dosyalar - 98SE/ME/2000/XP (2.4.200 sürümünü yüklerken gerekli olacak INF paketi)

Plantronics DSP Firmware Güncellemesi - 98SE/ME/2000/XP (Windows XP'de DSP kullanıcılarının ses kontrol sorunlarını düzelten donanımsal güncelleme)

sürücüler güncellendikçe adresleri değiştireceğim.unuttuğum yaygın aygıtların sürücüleri tespit ederseniz eklemeniz herkesin yararına olacaktır.tüm sürücü adresleri direk olarak indirilecek adreslerdir. tıkladığınızda indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tora -- 14 Kasım 2004, 19:13:32 >

• güzel ve faydalı bir çalışma.ellerine ve klavyene saglık.
    saygılarımla.
  • güzel ve faydalı bir çalışama, devam etmesi dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

güzel ve faydalı bir çalışama, devam etmesi dileğiyle

Ekim 2003'ten beri turkishoverclockers.com ve kasım 2003'ten beri oynasana.com teknik destek bölümünde devam eden bir çalışmamdı bu. 10 aydır devam ettiriyorum. Kasım'da askere gidene kadar devam ettireceğim.
  • devam et arkadaşım, bu forumda senin gibi arkadaşlara ihtiyacımız var
  • askere gittikten sonra ben alabilrim senin yerini .... istersen tabi..

ellerine sağlık...
  • Kullanıcıların rahatça .exe, .zip, .rar gibi dosya uzantılarına direkt olarak erişebileceği adresler verildiği ve resmi sürücüler olduğu sürece herkesin paylaşımda bulunması en iyisi olacaktır. Benim gitmemi beklemeden de katılım gerçekleştirebilirsiniz. Ben genelde Türkiye piyasasında yaygın olan aygıtların resmi sürücülerini yazıyorum. Eğer bunu genişletmek isterseniz bugün bile ekleme yapabilirsiniz.
    Not: BIOS sürümleri de eklenebilir ama karınca sürüsü gibi anakart modeli olduğu için ve Türkiye piyasasında birçoğu bulunduğu için BIOS sürümlerine bulaşmak istemedim. Ses kartları da keza. Örnek olarak Creative'in onlarca modeli var ve modellerin sürücüleri ve yamaları da sayıyı bir hayli çoğaltıyor. İşin içinden çıkılmaz hale getiriyor.
  • ellerine saglık güzel bi çalışma
  • teşekkürler
  • Ac97 sürücüsü en güncel olanı bumu? Değilse nereden bulurum?
  • 2 saat önce güncel sürücü adresini yeniledim. Bir önceki 3.59 idi. En günceli bu.
  • bu sürücüler isime çok yarad1 herkes böle bisiler yapsa ne güzel olurdu.
  • çok faydalı bilgiler
  • tarafımdan Üst Konu yapılmıştır.

• aslında bu tür "faideli hayat bilgileri" için forumda ayrı topic açılsa dimi ama ????
  • helal olsun be başkalarını düşünen insanlar da varmış insanlık ölmedi
  • Bu tip bilgilerin kadrinin bilineceğini görüp gereksiz mesaj deposu haline gelmeyeceğinden emin olunabilse, benzer yarar seviyesinde, üzerinde ciddi ve titiz emek harcanmış ve çok farklı konularda o kadar çok başlık açılabilir ki...

Ancak pek çok başlık birilerinin kendindeki malı övdüğü, bir slogan atıp rütbe yükselterek kaçtığı, ticari kar sağladığı sitelerin reklam linkleriyle doldurduğu bir yapıya bürünüyor hemen.

Site yöneticilerinin bu konuda daha da özendirici olmaları gerektiğini düşünüyorum. Bu tip bilgiler yollandığında yöneticilere bir kişisel mesaj - PM atılırsa, konunun görülememesi/dikkatlerden kaçması gibi bir durum oluşmasının önüne geçilmesi de düşünülebilir kanımca.

.oO°Oo.
  • APU'su olanlar Realtek Ac 97 sürücüsünü yüklemeleri gerekiyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: keops

APU'su olanlar Realtek Ac 97 sürücüsünü yüklemeleri gerekiyor mu?

Eğer chipset MCP-T değilse evet.

Yoksa nForce Audio sürücüleri her Windows başlatıldığında stereo oluyor, daha sonra nVidia mixer ile 5+1 seçmek gerekiyor. Sanırım subwoofer ile center çıkışları da yer değiştirmiş durumda, yani basslar fazla gümbürdüyor.

Bu arada, bu yeni serilerle durum çok düzeldi. Eskiden nForce 4.24 + Forceware 56,72 + ALC 650 v3.60 ile sistem çok zorlanıp takılıyordu ve ses normalden fazla yükseltildiği için maksimum seste çatlamalar oluşuyordu.

.oO°Oo.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.