Şimdi Ara

Güncel resmi sürücüler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
0
Favori
88.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Faux_Carnival

niye on-board network adapter'ları sürücüleri yok???

Mesela intel "pro/100 VE" ürününün sürücüsünü ekleyebilirsin..

Bütünleşik ağ bağdaştırıcılarının sürücüleri olarak yongaseti sürücülerini yeterli görmüştüm. Örnek olarak nForce yada i865/i875 sürücülerinde bulunuyor.
  • teşekkür ederim... müthiş gerçekten...
  • teşekkürler
  • Ellerineeeeeeeeeeeeeeeeee sağlık! Ayrıca Hayırlı tezkereler
  • yaw mydrivers 3.0 en guncel suruculeri bulmuyormuydu ayrica kasayi acip bakmaya gerek kalmadan suruculeri buluyor ona gore .......!!!!!!!!!!!!
  • Lan sevinçten ağlattın lan beni
    Şaka Şaka
  • Eyvallah kardeşim..
  • VIA Hyperion 4.53, ATI Catalyst serisi 4.8 ve Windows XP Service PAck 2 adresleri eklenmiştir.
  • 4.8 Omega!

Gerçi omega sürücüler resmi sürücü olarak kabul edilmiyo ama resmi sürücülerin yanı sıra birçok insan omega kullanmayı tercih ediyo. Yeni bir topic açmak yerine buraya yazmayı daha uygun gördüm.
    Saygılar,

http://www.newgenerationorder.org/rad_w2kxp_omega_2567_7z.exe

• Yapılan testlerde DNA sürücüleri Omega'dan daha başarılıydı ama yine de resmi olmadığı için burada yazmayı düşünmedim.
  • Benim I845G chipsetli gigabyte anakartta 5+1 de arkalardan ses alamama sorunum vardı ? Bu realtek AC97 3.61 benim anakart içinde geçerli bir driver mıdır? benim audio driver 19 MB dı ....
    Yani chipsetten bağımsız olarak realtek AC97 gördüğüm yerde o driverı kurmalı mıyım ?
  • Realtek olması yeterli. Kurabilirsiniz.
  • ATI Catalyst Control Center 4.8 ve pakete dahil olduğu tam sürüm adresleri ve gerekli olan Microsoft .Net Framework 1.1 ingilizce ve türkçe adresleri eklendi.
  • Logitech Gaming Software 4.40 adresi güncellenmiştir.
  • Hora geçti tora kardeş sağol
  • eline sağlık
  • sağol tora ellerine sağlık valla aver tv nin xp driverilazımdı çok iyi oldu
  • teşekürler bu nforce driverlarının yenilerini bi indirip bakayım seste problem vardı düzelecekmi acaba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.