Şimdi Ara

🔥 Dolar 16,83 - Euro 17,54 - Altın 977 | 04 TEMMUZ 🔥 (6833. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 180 Misafir (59 Mobil) - 123 Masaüstü65 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
193.113
Cevap
996
Favori
9.518.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7444
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2002
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1481
  • Favoriye Eklediklerim 1005
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (10936 mesaj) MRT_ (5438 mesaj) Sinirli ve Süratli (5209 mesaj) MRVT_ (5031 mesaj) ozbey08 (4998 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (109222 mesaj) Mobil (66919 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (21946 mesaj) Uygulama (5182 mesaj) (2003 mesaj) (3939 mesaj)
  • @
1103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş
  • Sözcü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kevin De Bruyne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • 🔥 Dolar 16,83 - Euro 17,54 - Altın 977 | 04 TEMMUZ 🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altin delirdi 6 lira çıktı bir anda

• Ne delirmesi son 1 senedir altın yerinde sayıyor yada zarar ettiriyor.Ons un acil 2000 dolara çıkması lazım yatırımcısını sevindirmesi için

• Çıkar mı

|
    |
    CoMMaNDeRCX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Acil faizlerin indirilmesi lazım, dolar 11 olmuş 15 olmuş bakılmaması lazım. Aksi takidirde faizin yüzde 10 dan fazla olması nedeniyle cari açık idare edilebilir olmaktan çıkar maaşlar vs bile ödenemez. Şuan dolar vs hala ucuz Trde liraya göre. Ev fiyatları vs herşey abartılı arttı Tr de. Yurt dışında 1 dolar olan ürün Tr de 3 dolar oldu. 3 milyon civarına yani 350 bin dolara dandik şehirden uzak 4+1 170 m2 net evler satılıyor. Amerikada vs şehir merkezine biraz uzak yerlerde bu paraya koca villalar satılıyor. Haliyle kimse fiyat indiriminide gitmiyor sonuç olarak TL değer kaybedecek fiyat bazında dengelenecek

🔥 Dolar 16,83 - Euro 17,54 - Altın 977 | 04 TEMMUZ 🔥

Kerimcem'in efsane dolar yorumu. Bu herifi dinleyen yaya kalır. 🔥 Dolar 16,83 - Euro 17,54 - Altın 977 | 04 TEMMUZ 🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 18 Ekim 2021; 18:0:26 >

• Ayni durumdayim ben de 1 yildir bekliyorum bu sıralar bozdurmayi düşünüyorum ama emin değilim

• 530 yukarisini görmüyor Bir türlü

• Altın fiyatı tl bazında belirlenmiyor, ons artarsa bir anda 540 görürsünüz.. Gram fiyatı üzerinden teknik analiz işlemez

|
    |
    Faıthful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Bekle bence, 1750-1800 arası gidip geliyor ons, şuan dolar artıyor diye dolar bazında kısmi artış var. Ama ben bu beklemenin sonunda yine bir 2000dolar üstü yapacağı kanaatindeyim.

• Adam Türkçeyi zor konuşuyor, yatırım tavsiyesi diye dikkate alan olduysa, o kişinin problemi :)

• Gram da 250lerden beri bekliyorum beklemeye devam :) ytd.

• Herif ayda 6500 TL para kazanıyorum diyor. İstersem özel hayatımda mini etek giyerim,travesti arkadaşım var falan dediği için kafamda deli sorular dolaşıyor. 🔥 Dolar 16,83 - Euro 17,54 - Altın 977 | 04 TEMMUZ 🔥 

|
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bu nasıl bir şahlanmadır ya rab resmen adamı imana getirir. Bu şekilde 21'inde bi 200 baz puan indirim, sonra ki ayda bi 200 baz puan daha tamam. Enflasyonu filan önemli değil nasılsa kimse inanmıyor.

Uzun vadeli olarak alım yaptım. bu hisseler üzerinde al sat düşünmeyerek üzerine eklemeyi düşünüyorum. Veya ilgimi çeken başka hisseler olursa onlardan alacağım en az 1 sene tutarım duruma göre 5 Yıla kadar tutmaya devam edebilirim

• Battı balık yan gider düşürün faizleri daha kötü ne olabilir ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstasyonlarda varlık kuyruğu var yakıt almak için..

Emeği gecenlerin eline sağlık.

• Böyle birşey olabilir mi? Seve seve yükselcek çünkü yolun sonuna doğru gidiyorlar, keni kendilerini köşeye sıkıştırdılar

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/hukumet-doviz-kurunu-kasitli-yukseltiyor-diyen-kahveci-onumuzdeki-haftaya-dikkat-cekti-481127h.htm

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.