Şimdi Ara

🔥 Dolar 15,87 - Euro 16,72 - Altın 927 | 17 MAYIS 🔥 (6833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
83 Misafir (52 Mobil) - 31 Masaüstü52 Mobil
5 sn
185.752
Cevap
977
Favori
9.163.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7392
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1957
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1461
  • Favoriye Eklediklerim 986
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (9743 mesaj) MRT_ (5304 mesaj) Hayatı Tespih Yapan Adam (4974 mesaj) ozbey08 (4614 mesaj) MRVT_ (4490 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (105459 mesaj) Mobil (64384 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (20682 mesaj) Uygulama (5182 mesaj) (1860 mesaj) (3311 mesaj)
  • @
1093 oy
Öne Çıkar
Giriş

#dirensahap

• Ne zaman açıklanacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 21'i saat 2 de

|
    |
    Faıthful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Şimdi Merkez Bankası bu aşamada ne yapabilir? Ortada bir yangın var. Bu yangın suyla sönecek bir yangın değil. Bunalımdan kendini yakan vatandaşın yangını bu. Buna köpükle müdahale etmek lazım. Ben olsam naparım açıkçası? 10 milyar dolar şakkadanak basarım. Şaşırır millet, niye basıyor nasıl basıyor? Hani dolar basmaya yetkileri yoktu, sadece ABD basabilirdi falan. Demek ki dolar basmaya güçleri varmış diyecekler. Dolar düşmeye başlayacak, ancak ilk başta yavaş düşürecekler. Merkez Bankasının pamukla Navigatör kağıdı bitecek diye bekleyecekler. Ardından bi 10 milyar dolar daha basarım. 20, yetmedi bi 10 daha. Biter o zaman, çil yavrusu gibi dağılırlar bakın ben size söyleyeyim.

Böylece 10-10-10 yöntemiyle Merkez Bankası 9,33’den bastığı dolarları hoooppp 8,80’den geri toplar. Dünyanın da parasını kazanır, bu kadar basit.

• Aaaa müneccim

|
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hocam sahap beyim yazilari vardi bi gazetede. Hangi gazeteydi. Siz bilgili bi abiye benziyorsunuz ondan sorayim dedim.

• 9,33

• Euroya bak ya 11 nedir ya 11 11

• 5 dkda 20-30 krs çıktı be

• Sözcü

|
    |
    Kevin De Bruyne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altin delirdi 6 lira çıktı bir anda

• Ne delirmesi son 1 senedir altın yerinde sayıyor yada zarar ettiriyor.Ons un acil 2000 dolara çıkması lazım yatırımcısını sevindirmesi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkar mı

|
    |
    CoMMaNDeRCX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Acil faizlerin indirilmesi lazım, dolar 11 olmuş 15 olmuş bakılmaması lazım. Aksi takidirde faizin yüzde 10 dan fazla olması nedeniyle cari açık idare edilebilir olmaktan çıkar maaşlar vs bile ödenemez. Şuan dolar vs hala ucuz Trde liraya göre. Ev fiyatları vs herşey abartılı arttı Tr de. Yurt dışında 1 dolar olan ürün Tr de 3 dolar oldu. 3 milyon civarına yani 350 bin dolara dandik şehirden uzak 4+1 170 m2 net evler satılıyor. Amerikada vs şehir merkezine biraz uzak yerlerde bu paraya koca villalar satılıyor. Haliyle kimse fiyat indiriminide gitmiyor sonuç olarak TL değer kaybedecek fiyat bazında dengelenecek

• https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/59/d1/cf/59d1cfd5903d194c4c2cc9b20a397628.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/74/24/26/742426e80acc01d2c51d28a3d3c6ee6b.jpeg&t=0&width=480&text=1

Kerimcem'in efsane dolar yorumu. Bu herifi dinleyen yaya kalır.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 18 Ekim 2021; 18:0:26 >

• Ayni durumdayim ben de 1 yildir bekliyorum bu sıralar bozdurmayi düşünüyorum ama emin değilim

• 530 yukarisini görmüyor Bir türlü

• Altın fiyatı tl bazında belirlenmiyor, ons artarsa bir anda 540 görürsünüz.. Gram fiyatı üzerinden teknik analiz işlemez

|
    |
    Faıthful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Bekle bence, 1750-1800 arası gidip geliyor ons, şuan dolar artıyor diye dolar bazında kısmi artış var. Ama ben bu beklemenin sonunda yine bir 2000dolar üstü yapacağı kanaatindeyim.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.