Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: babacula , babacula , tafesan , tafesan , tortus , empire1530 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 20 Misafir (4 Mobil) - 18 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
235.183
Cevap
1.165
Favori
11.772.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 68306831683268336834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batı aşkitoşları tapkanlarının tabi konu etmemesi çok doğal burda , kısmi kıtlık alarmları abd ve fransadada baş gösterdi abd de şoför açığı diyip geçiyor ingiltre gibi ama çok inandırıcı gelmiyor piyasaya.

dolar onumuzdeki günlerde dahada değer kaybedebilir.

beklenen yüksek enflasyonda cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Ekim 2021; 22:59:7 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt

La savaş çıkarsa doların olsa ne olur altının olsa ne olur.

Hiç mi fight club izlemedin adam tüm bankaların veri merkezlerini havaya uçurdu. Bankalar sağlam kalacak sanki savaş çıksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 20 Ekim 2021; 22:57:35 >
  • sabit kalır veya artar diyenler, siz akp'yi ve akp'yi oluşturan "kibiri" hiç anlayamamışsınız. bu kibir yüzünden ülke batağa sağlandı zaten. akıl ve sağduyu out, kibir in.

bu bir tespittir. yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 20 Ekim 2021; 23:4:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Hani düşecekti dolar üstüne daha da artti hala düşebilir diye konuşuyorsun :)

Yillardir düşecek artik komik olmayi bile geçtin.

bu gibi durumlar için evi doğal afet,deprem,yangın,terör saldırısı,savaş gibi durumlar için evleri sigortalatırsa savaştan sonra sigorta şirketinden parayı tahsil eder. sigorta şirketi savaşta yok olmuş olabilir. bu yüzden ya yabancı sermayeli sigorta şirketine evleri sigortalatmak gerek yada devletin bankasının sigorta şirketine sigortalatmak gerek.

Napacan gömecenmi savaş çıkınca elindekileri.

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

Haha banamı diyorsun. Valla ben bu vatan uğruna can alıp can verenlerle birlikte savaştım. Onu bilmemde savaş çıkarsa nerede olacağım belli yani.

dolar ve altınları evde saklamak da çok tehlikeli hırsız gelir çalar. veya savaşta sen ülkeden kaçamadan evin bombalanır yıkılır enkaz altında kalır altınları. veyahut altınlarla birlikte kaçarken öldürülürsün veya altınlarına el koyarlar.

işte bu gibi durumlar için en sağlam para saklama yöntemi soğuk cüzdanda saklı kripto paradır.

• clark_oliver C kullanıcısına yanıt
    ceptetebden işlem yapıyorum ama uygulama fon takip uygulaması. aldığım fonları takip uygulamasına da girdim ordan takip etmesi daha kolay oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün dolmaz niye çöktü bilgisi olan var mı? Gündemi pek takip edemedim.

Analiz. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Bu arada evin yıkılsa bile arazisi kalır, yine yapılır. Savaş zamanı cıngıllı gibi altın döviz taşıyanı keklik gibi avlarlar. Bilgisayar oyunu sandı elalam savaşı. Ölmeyide bayılmak sanıyor.

hırsızlar için anahtara gerek yokki. zaten fakirleşen ülkelerde araç fiyatları da asronomik rakamlara çıkarsa araba hırsızlıkları da artmaya başlar.

benim 250-300bin tl lik arabam olsa arabayı sokakta bırakamam

Evde özel kasası olanlar varmış duyuyoruz. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Sigorta işi de var tabii ama ucuz olmasına rağmen çoğu kişi yaptırmıyor. Çok iyi bir şey.

Emekli jandarma astsubayım ve seferberlik ilan edilirse yine göreve döneceğim ancak bu sefer adli olaylara müdahale değil cephe gerisinde asker kaçkınlarını toplamak, rıza göstermeyenleri infaz etmek olacak görevim. Rütbeli askerim daaaaa başka ne düşünebilirim. Bir savaş çıkarsa başına gelecekleri senden çok ben biliyorum. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Adam topun yıktığı bina resmini koyarsa ne konuşacaktık başka?

• @ozbey08

Hocam soğuk cüzdan için elektrik, bilgisayar ve internet gerekli değil mi? Savaşta elektrik ve internet bağlantısının olacağı ne malum? Her şeyiyle elektrik ve internete muhtaç olan kripto para, altın ve dövizden nasıl daha güvenli olabilir?

• Yahu bi 3000 puan arttırsa
    Sonra bir 3000 daha
    Bir 3000 daha
    Çil yavrusu gibi dağılırlar.

• Leon kullanıcısına yanıt

Dünyadaki bütün bağlantı noktalarının vurulması gerekiyor galiba kriptonun çökmesi için. Ülke bazında etkisi olmaz yani.

• 
Sayfa: önceki 68306831683268336834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.