Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6831. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir (4 Mobil) - 20 Masaüstü7 Mobil2 Android
5 sn
235.133
Cevap
1.165
Favori
11.770.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 68296830683168326833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dolar değer kaybetsin istiyorlar zaten değerli dolar amerikan küçük sanayicisini batırıyor. K.çı kırık fırça alacam amerikan olan 15 dolar çinli muadili 5 dolar. Bu küçük bir örnekti. Ve bu küçük işletmeciler amerikada çoğunluk ve değerli dolar işlerine gelmiyor.

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

Şu an dolar almam zira Reis bu sağı solu belli olmaz.

Ama elimdekini ASLA satmam.. Zira 1 ay duser 2 ay düşer sonra yine uzaya...

7.70 den arkadaşın babası emekli birikimini komple dolar aldı. Arkadaş dediki dinlemedi beni gitti paralar. 7.30 para düştü para..

E geldiği yer belli 1 yılda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ons sağlam yürüdü dolar terse gidince..

Yarın da Şahap - 100 yapistirirsa gram 550 lere yelken açar..

Göreceğiz..

#elinikorkakalistirmasahap

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Beklenti 50puancık göstermelik indirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada çok vakit geçirdim.

N11- 50/25 hesap bilgileri;

sadonash@fuwa.be - Donanım55

00:00 a kadar süre var. Kuponlarımda indirim görünüyor. Geçmeyen kategorilere mutlaka bakın.

Alıp kulanan, teşekkür etmesi yeterli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Reuters terste kalır mı dersiniz

Reuters anketine katılan 21 kurumdan 10’u politika faizinin yüzde 17.5’e indirilmesini beklerken, diğer 10 kurum ise yüzde 17 seviyesine çekilmesini bekliyor. Bir kurum ise politika faizinin sabit bırakılacağı görüşünde.

• Görüşlerine en çok itibar edilen anketlerden Reuters anketine katılan 21 kurumdan 10’u politika faizinin yüzde 17.5’e indirilmesini bekliyor.

Diğer 10 kurumun düşüncesi ise faizlerin yüzde 17 seviyesine çekileceği yönünde. Bir kurum ise politika faizinin sabit bırakılacağı görüşünde.

Foreks'in anketine katılan 20 ekonomistin 6’sı faizin sabit bırakılacağı tahmininde bulundu.

Ankete katılan 14 ekonomist faiz indirimi kararı alınacağını öngörürken ekonomistlerden 9’u 50 baz puan, 5’i 100 baz puanlık indirim kararı alınacağı öngörüsünde bulundu.

Bloomberg'in anketinde ise 50 baz puanlık indirim beklentisi ağır basıyor.

Bloomberg'in 17 kurumla gerçekleştirdiği ankette, katılımcıların genel beklentisi politika faizinin yüzde 17,50 seviyesine indirilmesi yönünde.

17 kurum arasında 3 kurum politika faizinin 1 puan düşürüleceğini tahmin ederken, 4 kurum ise faizin sabit tutulacağını öngördü

Alıntı

• cokbaska kullanıcısına yanıt

Benimde düne kadar öyleydi. Ama dxy terse dönünce fırsatı kacirmazdim Şahap abinin yerinde olsam basarım 100 u..

En fazla 9.50 olur.. Sonra az geri çekilir 9.30a bağlarız.. Orda zaten sıkıntı yok ses çıkaran da yok.

• 2 saat içinde 9.33 'ten 9.21e inmiş, ne oldu acaba yine Hep faiz kararı öncesi böyle acayip hareketler oluyor

• faiz düşürmeye cesaret edebilirler mi?

• Football Always kullanıcısına yanıt

Global de düşüyor.

Bakınız afrika Randi, bakınız brezilya reali. Bakınız ons...

Şahap abi şanslı. Konu bu.

• Bu 3 lu hep dünyadan ayrı gidiyor :)

Yani ligimiz bu arkadaşlar.. Almanya falan değil.. Bilginize :)

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• kuasudba kullanıcısına yanıt

Pek tabi.. Neden edemesin ki..

Tersi sürpriz olur.

Yaw adam çenesini tutamadı dedim ya. Ne bileyim ben öyle paldır küldür konuşup piyasayı krize sokacağını. Olması gereken 7,95 e değip yükselmesiydi.

• Doları düşürüp faiz artırımı öncesi ucuzdan toplama hamlelerimi yoksa 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Kiii zaten param yok dolar alacak satacak. TL borcum var yüklü miktarda 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Dolarla mal alıp satan birisi olsan anlarımda, tl maaşlı çalışansın, doların 15 günden beridir şu sıçraması senin hayalindeki ev yada arabayı alman için 7-8 ay daha extradan çalışıp para biriktirmen lazım. Neyine dalgasını geçiyorsun anlamadım. Ağlanacak halinemi gülüyorsun 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 20 Ekim 2021; 22:3:39 >
  • -100 bp ye rest diyorum.. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• dayısı olanlara alım fırsatı gibi bugün düştü yarın roket tamamen paralel evrendeki zambiya ekonomisi için konusuyorum

• kuasudba kullanıcısına yanıt

beyefendi kose yazariyken atip tutuyodu dunyada faiz veren bir biz kaldik herkes negatif faizde niye faiz oduyoruz diye. (Sahi vatani satmak yuksek faizle olmuyor mu a dostlar)

3-5 puan indirsin sozunun eriyse bakalim

• her şeye yine hayvani zamlar gelecek. faiz çıksa da inse de. biliyor muydunuz? demem o ki, boş umutlarla hayaller kurmayın. zam yağmurunda ıslanmak kaçınılmazsa, bari zevk almaya bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 20 Ekim 2021; 22:33:21 >
  • 
Sayfa: önceki 68296830683168326833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.