Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
10
Favori
42.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daichi

Arkadaşlar, orijinal Sony PSP 3004 Slim & Lite kutusunun içinden hafıza kartı çıkıyor mu?

Çıkmıyorsa, nereden alabilirim? Teknosa'da satılır mı?

Cevabınızı bekliyorum...

Bildiğim kadarıyla çıkmıyor, teknosa, mediamarkt gibi yerlerden orijinalini; khalkedon, doğubank gibi mekanlardan da çakmasını temin edebilirsin.
  • benide üye yapar mısınız temmuzda almıştım ama daha kırılmadı psp slim 2004 versiyonum 5.51
  • Herkese iyi akşamlar.15 gün içinde Psp almayı planlıyorum.Şu anda Psp fiyatları ne kadar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flavis Ruber -- 25 Aralık 2009; 22:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girdap_uA

Herkese iyi akşamlar.15 gün içinde Psp almayı planlıyorum.Şu anda Psp fiyatları ne kadar ?

Hocam khalkedon da kırılmış sıfır 3004 ler 360 tl. Bende en yakın zamanda parayı denkleştirebilirsem bi yerden alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysff_srdr -- 25 Aralık 2009; 22:41:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

quote:

Herkese iyi akşamlar.15 gün içinde Psp almayı planlıyorum.Şu anda Psp fiyatları ne kadar ?

Hocam khalkedon da kırılmış sıfır 3004 ler 360 tl. Bende en yakın zamanda parayı denkleştirebilirsem bi yerden alıcam.

bu arada peşin fiyatları o kadar. taksitli falan istersen 500e kadar çıkıyor.
    ama khalkedonda yüzde10 vade koyup bir kaç taksit yapıyor. hiç değilse kırılmış versiyonuyla veriyor sana.
  • Yeni farkettim konuyu, ekle.

Son çıkan cfw GEN-C var 3k lar için.
  • Ben de lüften4 yıldır aktif PSP oyuncusuyum,favorim metal slug
  • benide üye yapın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .nevermind

quote:

quote:

bu arada peşin fiyatları o kadar. taksitli falan istersen 500e kadar çıkıyor.
    ama khalkedonda yüzde10 vade koyup bir kaç taksit yapıyor. hiç değilse kırılmış versiyonuyla veriyor sana.

Bu 3004'ler falan brick olursa ne yapacağım peki ? 2000 serisinde pek sorun olmuyormuş sanırım.

• bende dun itibariyle psp kullanicisi oldum model 3004

cracklerim umuduyla aldigim psp yi crackliyemedim ve bana crackin bu model icin mumkun olmadigini soylediler icinizde bunu crackliyebilen var mi ?

ayrica listeye de eklerseniz sevinirim
  • arkadaşlar lockerzdan psp alıcam 3004 model o korsan oyun çalıştıtrımı pcden idnrisem ?
  • benide eklermisin
  • benide ekleyebilirsiniz,
    Psp slim 3006 ver:5.03 Gen A (Full)
  • 3. PSP mi geçen hafta sattım (2 tanesi 2000 serisi Slim'di, 1 tanesi 1003 Fat).

3000 serisi yeni makinam elime geçicek birkaç hafta içinde
  • ekle dün aldı psp mi
  • Beni de eklerseniz sevinirim
  • Undercover
    pes09
    Transformers The Game
    Xmen origins:WOLVERINE

8 gb stick

benide ekle
  • quote:

quote:

bu khalkedon nerede arkadaslar
  • psp 2004 pıano black eklersenız sevınırım
  • bakırköy,istanbul cd.Ender mağazasının karşı sokağından gir sağ tarafta görürsün.

quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

quote:

bu khalkedon nerede arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.