Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
10
Favori
42.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: junex

Beni de ekleyin. Psp me takrardan kavuştum 1 sene aradan sonra. Yanlız 3.70-m33 de kalmışım o derece Bu arada psp2004 16gb kart çalıştırır mı? Verimli bir bilgi elde edemedim. evet diyen de var hayır diyen de...

psp de hafıa kartı sınırlaması yok kesinlikle çalışır benim arkadaşım 16 gb kullanıyor psp sinde 70 tl ye aldı
    psp nin versiyonunuda 5.00 m33-6 yapmanı öneririm
  • Arkadaslar 3 haftadir Almanya"da oldugum icin internete giremiyordum.. Tum arkadaslarimdan ozur dilerim.

Su ekleme olayina gelince.. Sizleri ekleyememem demek konunun guncel olmadigi anlamina gelmez.. Ben yokken arkadaslarimiz konuya gerektigi yardimi bulundurmus, gerekli destegi gostermislerdir.. Konunun guncel olmasi demek budur.. Sizleri listeye eklemem sadece temsili bir seydir.. Sizler imzalari paylasarak, yardimci olarak ve fikirlerinizi paylasarak gerekli destekte bulunabilirsiniz.. Konunun amaci zaten budur.. O yuzden ekleme olayina daha az takilarak konunun gerektigi amacinda devam etmesini saglarsak sevinirim..

Bir kac gune Turkiye"deyim. O zaman arkadaslarimizin dedigi gibi konuyu "guncel" tutacagim.. Merak etmeyin. Ama her seyi benden beklemeyin. ben sadece konuyu acarak gorevimi yerine getirdim.. Diger konsollar gibi tutmasini hayal ederek.. Herneyse arkadaslar simdi yanlislikla eklemedigim arkadaslarimida duzenleyerek listeyi sil bastan yapacagim..

Herkese iyi forumlar dilerim..

• Üye Listesi:
    1- .nevermind
    GoldPunch
    Enchanted Metal
    melezsnape
    TheDarkDefender
    nick:dunkoff
    nonatri
    CapsLocking
    patronizm

10-serbay_ozturk
    NGabbyNGaGe
    azrael_13
    wzzk
    megaturk
    .:BBR:.
    Alfren
    mussam
    Wratchet
    vraxin

20-CHE
    smd
    mrcn[KAL]
    _OnTy_
    cagkan90
    Ygal
    dampire
    rds
    Denonitros
    Triple H

30-Tranquilla
    **_ChAoS_**
    musAKka
    KinqWarrior
    enesged
    fenerli1373
    Ke$meKe$
    johonwayni
    ExpendedYouth.
    sahinkp54

40-thuglife
    Rayquaza
    NymphadoraTonks
    mustafa72
    Rock_Maniac
    Gar-Gamel
    doruk91
    Taşkıran`
    Enchanted Metal
    moy203

50-PLATINIUM
    s@dık
    tuqbrk
    CaRbOnxx
    abacuklu67
    therebederbrother
    assassinscreed
    _oguzkaan_
    Loxia
    junex

60-breakercobra
    brutal160
    h.k.k
    DR.YUNUS
    64-teknoforum-bs

• merhaba arkadaşlar PsP içih olan tüm sitelerde yerimi alıyım dedim sony nin bu muhteşem aletine hayranım, herzaman yanımda hiç sıkılmadan uğraşıyorum, film izle müzik dinle oyun oyna tema yükle aksesuar satın al :), bir tek navigasyon olayı eksik oda umarım türkiye de en yakın zamanda olur komple bi makina ya dönüşür, herkese merhabalar :)

Sevdiğim oyunlarıda yazmadan geçmiyim :
    God Of War
    Prince Of Persia Rival Sword
    Tekken Dar Resurrection
    PES 2009
  • Hocam beni de ekle..
  • Beyaz PSP 1000 ve Mavi PSP Slim 3004
    Mavi olan daha dün elime geçti.Beyaz olan ile ise 4. senem

Fakat Şubat ayında beyaz olanı düşürdüm ve ekranı kırıldı.Daha önce ekranı kırılanlar ucuz ve iyi işçilikle İstanbul'da nerede yaptırabileceğime dair bir PM atabilirlerse çok mutlu olurum

Ayrıca piyasada gördüğüm kadarıyla "versiyon atmak" tabir edilen işlemi yaptırmak istiyorum.Çoğu elektronikçi yapıyor sanırım artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanbozkurt

merhaba arkadaşlar PsP içih olan tüm sitelerde yerimi alıyım dedim sony nin bu muhteşem aletine hayranım, herzaman yanımda hiç sıkılmadan uğraşıyorum, film izle müzik dinle oyun oyna tema yükle aksesuar satın al :), bir tek navigasyon olayı eksik oda umarım türkiye de en yakın zamanda olur komple bi makina ya dönüşür, herkese merhabalar :)

Sevdiğim oyunlarıda yazmadan geçmiyim :
    God Of War
    Prince Of Persia Rival Sword
    Tekken Dar Resurrection
    PES 2009

psp nin navigasyon paratı war zaten ayrıca tüm türkiye full çekiyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Screamer

Beyaz PSP 1000 ve Mavi PSP Slim 3004

Fakat Şubat ayında beyaz olanı düşürdüm ve ekranı kırıldı.Daha önce ekranı kırılanlar ucuz ve iyi işçilikle İstanbul'da nerede yaptırabileceğime dair bir PM atabilirlerse çok mutlu olurum

Ayrıca piyasada gördüğüm kadarıyla "versiyon atmak" tabir edilen işlemi yaptırmak istiyorum.Çoğu elektronikçi yapıyor sanırım artık?

dostum kalkedon vardı bakırkoyde orda rahat bir şekilde yaptırabilirsin
    eskiden forumu vardı yazıyodu orda fiyatlar tel no. adres felan ama kapandı sanırsam

• Benide Ekler misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenakesim

quote:

dostum kalkedon vardı bakırkoyde orda rahat bir şekilde yaptırabilirsin
    eskiden forumu vardı yazıyodu orda fiyatlar tel no. adres felan ama kapandı sanırsam

bir tane sitesi var ama burdan vermek yanlışmı bilmem..

pm de atamadım, bilemedim napcağımı :)

bu arada beni de eklersen sevinirim..

• dostum benide eklersen sevinirim
  • quote:

benimde ekran işyerindeyken kırılmıstı ben ankarada ırmak toysland'de yaptırmıstım bendeki slim modeldi 100 ytl tamir ucreti verdim ayrıca 10 dk ekranı degiştiriyorlar

• bende katılmak istiyorum. imzayı kaptım bile.
  • Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.
    Söylemeyi unutmuşum heralde ekranı yaptırdım+kırdırdım(ya da versiyon yüklettim)+pil kapağı kayıptı bir tane de kapak aldım toplam 75 TL

Tahtakalede yaptırdım.Önceden telefonla konuştum sadece ekran için 75 demişti.Gittim yaptırdım 1-2 de ekstra vardı işte onlara para almadı saolsun.
  • ekle dostum . psp 2001
  • quote:

Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.
    Söylemeyi unutmuşum heralde ekranı yaptırdım+kırdırdım(ya da versiyon yüklettim)+pil kapağı kayıptı bir tane de kapak aldım toplam 75 TL

Tahtakalede yaptırdım.Önceden telefonla konuştum sadece ekran için 75 demişti.Gittim yaptırdım 1-2 de ekstra vardı işte onlara para almadı saolsun.

çok iyi fiyata yaptırmışssın. geçen sene ekranım krılmıştı 100 liraya yaptılar. onuda zar zor bulmuştum. güzel fiyat cidden.

hazır versiyon attırmışken içinede bir kaç yeni oyun attırsaydın.

• Benide ekle dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: .nevermind

quote:

Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.

çok iyi fiyata yaptırmışssın. geçen sene ekranım krılmıştı 100 liraya yaptılar. onuda zar zor bulmuştum. güzel fiyat cidden.

hazır versiyon attırmışken içinede bir kaç yeni oyun attırsaydın.

Hafıza kartını çıkartmıştım kırılınca diğer PSP'de unutmuşum.Neyseki netim sınırsız hocam istediğim gibi indiriyorum

• arkadaşlar fifa 2010 ile dirt 2 oynyan warmı ben 2 sinide oynuyorum fifa 2010 nu çok güzelyapmışlar spiker falan koymuşlar dirt 2 de güzel ama araçları kontrol etmek biraz zor
  • Benide yazarsan sevinirim.Psp-3000.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.