Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
10
Favori
42.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadşlar pazar günü sanırım 5.50 Gen C çıkacakmış ve 5.55 ve 6.00 isteyen oyunları sorunsuz çalıştıracakmış.
  • Hocam beni de eklersen sevinirim. 5.03 GEN-A (FULL) ver. 3001 model makinaya sahibim.

Şimdilik oyunlarım;

Rock Band unplugged
    Silent Hill Origins
    NFS Most Wanted
    PES 2009
    Gotfather
    Lord of The Rings Tactics
  • yaz benide

PSP 3004 + 8 GB MeMoRY SticK Grİ RenK

NFS SHİFT
    FİFA 2010
    WWE SMACKDOWN V.S. RAW 2009
    GOD OF WAR CHAINS OF OLYMPUS
    SILENT HILL ORIGINS
    TOM CLANCY'S END WAR
    VIRTUA TENNIS 3
    SPLINTER CELL ESSENTIALS
    GTA LIBERTY CITY STORIES
    PES 2009
    FIFA STREET 2
    The Fast And The Furious
    LOCO ROCO
    PATAPON
    SPONGE BOB
    WORMS OPEN WARFARE 2
    CRAZY TAXI
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaturk

Arkadşlar pazar günü sanırım 5.50 Gen C çıkacakmış ve 5.55 ve 6.00 isteyen oyunları sorunsuz çalıştıracakmış.

gen-c çıktıda ne oldu ben yükledim bazı oyunları açmıyor pspgen ekibide demiş zaten hatalı diye şimdi 5.50 gen-d çıkcakmış tüm buglar giderilmiş diye duydum inşallah öyledir

bu arada smackdown 2010 çıkmış oynayan warmı benim kota dolu indiremedim
  • GEN-D ye geçtim ben. Şu an için sorun yok. İnternet bug u giderilmiş. Oyunlarda da bişeye rastlamadım daha ...
  • Ekle beni Teklnik servis takılmalar ve öneriler için ;)
  • ekle hocam
  • PES 2010 PSP de Mükemmel Derecede Oynanabiliyor.
  • Benide ekle dostum
  • Ekle benide dostum.
  • Ucav

Psp 1001,1001,2004,2006,3005,3003 sahibiyim.Kolleksiyonerim.Her PSP de 8gb Memorystick takılı. Daimi olarak 3005&3003 kullanıyorum.Oyun listem sürekli güncellenmekle beraber son oynadığım oyun ASSAssins Creed blood lines.

Lütfen ekleyiniz.
  • arkadaşlar yeni çıkan oyunları indirmeye başladım. ilk defa torrent'ten oyun indirdim. pes2010'u iso olarak indirdim ve direk psp'ye attım . sonrasında arşiv hasarlı falan dedi. torrent iyi midir psp oyunları için yoksa rapidmi kasacağız yine ?
  • Donanımhaberde yasal olmayan paylaşım hakkında konuşmak yasaktır.(BKZ: avatarımın altındaki kırmızı bar)

Tavsiye: Torrentten uzak durum PC nizide PSP nizide bozar + torrenti pek önermiyorum her kurulan bilgisayardan mutlaka birşeyler çalar ama bu müzik olur ama vidyo olur ama kişisel birşey olur mutlaka çalar,İndirdiğiniz dosyaların %99 uda virüs içermektedir.
  • Arkadaşlar PSPim için kamera ve GPS aygıtı arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Donanımhaberde yasal olmayan paylaşım hakkında konuşmak yasaktır.(BKZ: avatarımın altındaki kırmızı bar)

Tavsiye: Torrentten uzak durum PC nizide PSP nizide bozar + torrenti pek önermiyorum her kurulan bilgisayardan mutlaka birşeyler çalar ama bu müzik olur ama vidyo olur ama kişisel birşey olur mutlaka çalar,İndirdiğiniz dosyaların %99 uda virüs içermektedir.

Peki PC mi, PSP mi yada başka bir cihazımı neden bozar? Nasıl çalar? Bu konuda herhangi bir bilginiz mevcut mu yoksa ezbere mi konuşuyorsunuz?

P2P ler arasında torrent için konuşacak olursam sağlam bir algoritması var ve iyi/güvenilir bir tracker dan download ettiğinizde sıfıra yakın sorun oluşturacağı kanaatindeyim. Eğer sistemden değil sunumların kalitesizliğinden dem vurmaksa niyetiniz. Rapid vb. depolama sitelerindeki uploadlarında hatrı sayılır bir kısmı torrent tan indirilip parçalara bölünerek yapılıyor.

Her download da olduğu gibi torrent indirimi sırasında da oluşabilecek hatalar yüzünden dosya bozuk olabilir ve bu hataların tolerasyonu mümkün olmayabilir. İşte böyle durumların önüne geçmek, büyük boyutlu dosyaları tekrar indirtmemek için bazı torrent siteleri dosyalarını onlarca parçaya bölerek yayınlar. eğer partlardan birinde sorun varsa o parça tekrar indirilebilsin diye.

Şimdiye kadar indirdiğim oyun veya başka torrnet dosyalarından herhangi bir olumsuzluğa rastlamadım. Virüs vs. gibi olumsuzlukların her kullanıcının başına gelebilir. Bu konuda mailler daha tehlikelidir bence. Ayrıca bilgisayarımda ele geçirilmemesi gereken herhangi bir teşkilata ait gizli ve özel veriler yok. Bu konuda da içim oldukça rahat. Dinleyecekse bir müzik parçasının lafı mı olur?

• hocam eklersen sevinirim.
  • Arkadaşlar, PSP almayı düşünüyorum. Size bir sorum olacak:

Orijinal Sony PSP 3004 Slim & Lite alacağım. Kutunun içinden hafıza kartı çıkıyor mu? Yoksa ayrıca alınması mı gerekiyor?

Cevabınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daichi -- 3 Aralık 2009; 0:29:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Donanımhaberde yasal olmayan paylaşım hakkında konuşmak yasaktır.(BKZ: avatarımın altındaki kırmızı bar)

Torrent ile dosya çekmek eğer virüs vs. içeriyorsa pc yi bir şekilde bozabilir, tabiki bu işin bir de etik ve yasal boyutu var, fakat torrent ile psp oyunlarını çekerek psp de oynamak psp ye zarar vermez. İnsanları yanlış bilgilendirme.
    Zaten kolayca bozulabilen bir cihaz değil.Psp genellikle homebrew yazılımlar yüzünden brick olur.
  • Arkadaşlar, orijinal Sony PSP 3004 Slim & Lite kutusunun içinden hafıza kartı çıkıyor mu?

Çıkmıyorsa, nereden alabilirim? Teknosa'da satılır mı?

Cevabınızı bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.