Şimdi Ara

gün itibarı ile ttnetten netspeede geçtim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    daha dün ttnette sorunsuz kullandığım hattım geçiş sonrası kopmuş. yarın arıza kaydı açıp bekleyeceğim.

gelişmeleri bildireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naber? -- 7 Şubat 2019; 3:52:35 >

• şu an dsl ışığı yanıyor. ne oldu da geldi bilmiyorum. test sonuçları berbat. firmanın canlı destek saatleri 9-23 arası. saat 9 olur olmaz arayacağım
    gün itibarı ile ttnetten netspeede geçtim
  • müşteri hizmetleri ile görüştüm. hızım sistemde 4mb olarak tanımlanmış, 16 olarak düzeltildi. mh yetkilisi
    gün itibarı ile ttnetten netspeede geçtimkopma durumunda tekrar arayın 12ye sabitleyelim dedi
  • Hayırlı olsun güle güle kullan. Bende türknet abonesiyim memnunum.
  • teşekkürler hocam. türknet ile ilgili olumsuz çok yorum vardı o yüzden yanaşamadım ben. ve fiyat olarak da 9 tl fazla vermem gerekiyordu. türknetin tek fiyat politikası adsl hatlarda çok adil olmuyor
  • Nasıl hocam memnunmusunuz. Bende evrakları hazırladım yarın kargoya vereceğim netspeed için.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Turknetten daha iyi oldugu kesin hocamm bende akrabaya önerdim kendisi ttnet kullandigini bu hizlari almadigini söyluyodu şuan 35 mbps hat tanimli 31-32 mbps aldigini söyledi hakkini veriyor pişman olmazsin..10 ay dir kullaniyom 12-13 mbps aliyorum adsl de
  • kusura bakmayın çok sık giremiyorum. genel olarak memnunum. telefondan arena of valor oynuyorum. ttnette olduğundan daha sık ping giriyor. hatta aşırı, 1 dk içerisinde 5-10 kere oyun anlık donuyor. sinir bozucu ancak bu fiyata daha iyisi yok ve yeni firmalara sahip çıkmak lazım :) umarım düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naber? -- 11 Şubat 2019; 19:1:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Turknetten daha iyi oldugu kesin hocamm bende akrabaya önerdim kendisi ttnet kullandigini bu hizlari almadigini söyluyodu şuan 35 mbps hat tanimli 31-32 mbps aldigini söyledi hakkini veriyor pişman olmazsin..10 ay dir kullaniyom 12-13 mbps aliyorum adsl de
    Cs go oynuyorum ping sıkıntı çıkarmaz umarım. Vodafone kullanıyordum fiyatlar çok şişti iptal ettirdim bende taahhüt bitince. 4 senedir kullanıyordum. Ping değerlerimde çok iyidi Vodafone kullanırken.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    inşallah olmaz. benim aov (lol tarzı, hatta mobil kopyası) sinir bozucu oluyor :( tüm firmalar fiyatları gereksiz şişirmiş durumda. akn kalktı da ne oldu? aralık ayına kadar 13-14 mb hız alırken ocakta 10u geçemedim. sağolsun netspeed tekrar 13+ sonuçlar verdi. bu işin baronu haline gelmiş ttnet sanki hiçbir şeyden kısmamışcasına bir de fiyat şişiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naber?

inşallah olmaz. benim aov (lol tarzı, hatta mobil kopyası) sinir bozucu oluyor :( tüm firmalar fiyatları gereksiz şişirmiş durumda. akn kalktı da ne oldu? aralık ayına kadar 13-14 mb hız alırken ocakta 10u geçemedim. sağolsun netspeed tekrar 13+ sonuçlar verdi. bu işin baronu haline gelmiş ttnet sanki hiçbir şeyden kısmamışcasına bir de fiyat şişiriyor.
    Umarım hocam, bağlantı kurulsunda bakalım göreceğiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.