Şimdi Ara

Gümrük Bakanlığından kötü haber: 75 Euro sınırı düşürülüyor (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
12
Favori
55.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası ben hiç şaşırmadım.Ya nasıl oy çıkıyor hâlâ anlamış değilim.Yok yani düşürdün iyi tamam da kardeş ülkende fiyatlar kol gibi giriyorken vatandaş dışarı yönelmekte haklı? Sen üretmiyorsun sadece tüketim toplumusun ve buna rağmen ısrarla girişi de kısıtlıyorsun.Kendilerine gelince maaşlara zam altlarına Mercedes'ler bize gelince vergi vergi vergi.
  • Gümrük ödesek bile daha ucuza geliyor . Salla gitsin.
  • evet napıyoruz şimdi yurtdışı alışveriş yapanları vatan haini mi ilan edecez :D

haram olsun kısaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankhet -- 22 Aralık 2016; 20:3:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Its Payne

ulen ayın 1 de aliexpresten teyp aldım 200 liraya denk gelıodu ne olucak daha urun hollandada gozukuyor patladık mı yanı:S

Karar henüz resmi gazetede yayınlanmadı. Bakanlar kurulunda imzalanmayı bekliyor.
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    50-150tl-600tl değersiz mi?
  • Türkiyede 700 tl olan ayakkabı yurtduşın da 250 tl,neden buradan alasın ki,yerli firmalar ticareti insan kazıklamak sanıyor.

Aynı şey bilgisayar parçaları için de geçerli ,yarı fiyatına alabiliyorsun ,yarı fiyatına satan kar ediyorsa ,yerlilerin yaptığı ne ?

Kendileri V16 Merco ile gezecek 17000 tl maaş alacak ,vatandaşın 3 kürüş alışverişine göz dikecek .

Ülkeyi batırdılar ,ekonomiyi de 30 E sınır getirip çözecekler akılları sıra.
  • Olüm sizin neyinize lan. Oturun aşşa hüpletin makarnaları.

Kulaklık alacakmış bak sen hele! AKP olmasa ekmeğe karneynen giderdin. Şükret!
  • Çok ağır sövesim var bunlara ah ulan ahhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru karar
  • Yeryüzüne bu kadar gaspçı,tecavüzcü bir guruh daha gelmemiştir.Amazondan üç kuruşa aldığımız ıvır zıvıra bile göz diktiler, nasıl açgözlü doymak bilmez mideleri varsa
  • Şaka maka 30 euro yaptılar bunda emeği geçen devlet yetkilsinin burnundan gelsin.insanların lehine hiç bir şey yapmayarak aleyhine kyk lar kararlar gecenin 2 sinde 3 ünde saçma sapan kararlara imza atarak yönettiğini sanan bir hükümet.hakkımız bu layıkmıyız bu muameleye saolun
  • Adamlar ülkemizde e-ticareti vergiler ile geliştireceklerini zannediyorlar Ulan vergisini vererek aldığım ürün buradan yine çok daha ucuza geliyor. Neyse bu şekilde devam. Aynı paraya veya daha fazlasına gelse bile ülke içindeki e-ticaret sitelerine elimi sürmem. Ne halleri varsa görsünler.
  • m.coskan M kullanıcısına yanıt
    Kardes biz zaten senin gibi yurtdisindan ucuza getirtip burada pahali satanlara elestiri yapiyoruz senin yazdığın yaziya bak. Akil kupu gibisin

• insanlar keyfinden yurtdışından almıyor sen burda kazık fiyatlarla satılmasına müsade et sonra utanmadan yurtdışını engellemek için düşür farketmez her ne bakanıysan istersen 1 Euro yap gümrük vergisini öder alırım
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Normalde prosedür olarak sipariş tarihi Devleti ilgilendirmez ama belki ilk bir ay filan biraz esnek davranabilirler, görevli memurun insafına kalır açıkçası.

• Bisi soracaktım nasıl forum yazabilirim

• Ekonomi battı batacak nereden milletten çalarız derdine düştüler.
  • 30€ nedir allah aşkına.
  • Tez vakit Allaha kavuşun.
  • Haksız rekabetmiş bilmem neymiş..

Elin kodaman işadamı site açsın, dükkan açsın, dışarıdan 80 liralık ürünü 100 Tl'ye alsın, burada 200-300'e satsın. Ben bu ürünü 120 Tl'ye dışarıdan alabilecekken beni engelle.. Haksızlık kime yapılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.