Şimdi Ara

Gümrük Bakanlığından kötü haber: 75 Euro sınırı düşürülüyor (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
12
Favori
55.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten bizim yararımıza ne iş yaptınız ki?

Yine kısıtlama,yine yerli bıdıbıdıları,yine saçmalık...
  • Böyle olmaz.. Bu yöntem yanlış, yasaklama , sınırlama bizim bürokrasinin aklına gelen ilk şey.

Uluslararası perakande pazarı ile rekabet edecek vizyon , kalite-hizmet ve yatırımdan yoksun e-ticaret firmaları Amazon.de atağına karşı Devletin kanatları altına sığınmayı tercih etti.

Arkadaşlar suçun tamamı Devlette değil bu hazıra alışmış e-ticaret sitelerinde.

Buradan hepinize sesleniyorum. Vergi sınırı düşürülürse hepimiz Başta Hepsiburda olmak üzere, N11 , Vatanbilgisayar üyeliklerimizi silelim.

Hadi arkadaşlar toplu olarak hepimiz bir anda Türk e-ticaret sitelerinde bulunan üyeliklerimizi silelim ve bir daha alışveriş yapmayalım ki yola gelsinler.

Başka çare yok, birlik olursak biz kazanırız, BİZİM onlara İHTİYACIMIZ yok onların bize ihtiyacı var !!!!

Bİr randevu tarihi belirleyip o saatte hepimiz üyeliklerimizi silelim.

• Boş verin 30 euro olsun.

Nasıl olsa gümrük vergisi %50 bile olsa Yurt dışından almak daha ucuz.

Bakınız :

750TL lik akıllı saati 375TL ye almam.

700TL lik kulaklığı 225TL ye almam.

330TL lik fareyi 150TL ye almam.

He ondan sonra Türk firmalar rekabette zorlanıyor.

Ya tabi tabi.

• ülke gittikçe gelişiyor maşallah...
  • Ben de ayni giyata dahi olsa disaridan alacaklardanim.
  • zamanımı ayırıp, iktidarın bu "ne olursa olsun sana oy veririz"cileri yüzünden neleri aymaz aymaz, gözümüzün içine baka baka yaptıklarını alt alta yazacağım. sadece kendi söylediklerini yazsam bile muhtemelen gözaltına alınırım ama kısmet.

yazıklar olsun, haram olsun, zıkkım olsun! edep yahu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyr@mid -- 22 Aralık 2016; 20:20:05 >
  • oy verenlerin hala aklına şaşarım.Yatağınızdan illa avradı alınca mı ses çıkartacaksınız.Fetoyu başımıza kim sardı.Neden yurt dışında 5 lira olan burada 50 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fireindahole

Kardes biz zaten senin gibi yurtdisindan ucuza getirtip burada pahali satanlara elestiri yapiyoruz senin yazdığın yaziya bak. Akil kupu gibisin

Kardeşim ben yurtdışından ürün getirtip satmıyorum.Türkiye'de olan ürünleri Yurtdışına satmayı planlıyordum.Aradaki farkı anlıyor musun ? Sen ilk önce benim yazdığım yazıyı sakin kafa ile oku.Zaten bana hak vereceksin. Senin bana attığın cevap ile benim ilk yazdığım mesaj ile arasında bağlantı kurulmuyor.Akıl küpü hakaretin için ayrıca teşekkür ediyorum.
  • 14 senede bu hale getirdiniz işte. Size 1.20 den 3.50 ye çıkan dolardan dolayı, ülkeyi terör yuvasına çevirdiğinizden dolayı, şimdi de vergi almak için her b.ka abandığınızdan dolayı ayakta alkışlayarak teşekkür etmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comarlar buna da seviniyor ya... benim vergimle yediginiz makarnalari helal etmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende yurtdisindan alicam inatla sizinki yasaksa bizimki inat zaten gene daha ucuza gelitor anasini satayim
  • Birde gümrük memurları herseye 30eu dan fazla derler tam olur
  • Biktirdilar valllahi...
  • onsos1100 O kullanıcısına yanıt
    Güldürürken ağlattı bu yorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genc aliexpress shopper lari rahatsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse kusura bakmasın ama ayda bir kere kırmızı et yiyebilecek gücü olup çoluğunun çocuğunun rızkını vergilere veren, buna rağmen hala hükumet için Allah başımızdan eksik etmesin diyen insanlar oldukça yorumlarda bahsedilen nefes alma vergisi de gelir, günlük olarak alıştığımız şehit haberlerinin mislisi de gelir. Bizim bu halde olmamızdaki tek sebep ülkemizdeki cahil kesim.

Bir ülke düşünün ; resmi istatistik kurumu tarafından veriler şişirilsin, işsizlik oranı düşük gösterilsin biz de cahil kesime laf anlatalım "Ülke iyiye gitmiy" diye. Eyvallah duble yollar yapıldı ama maalesef bir üniversite öğrencisi olarak o yollarda gideceğim bir arabam uzun bir süre daha olamayacak. Eyvallah köprü yapıldı ama ben ailemle o köprüden iki günde bir geçsem harçlıksız kalacağım.

Benim milletim artık uyanmalı, benim milletim artık tuttuğu partinin iyiliğini değil doğup büyüdüğü ülkenin iyiliğini düşünmeli, gecesini gündüzüne katıp evine ekmek götürmeye çalışan Kemal amcanın iyiliğini düşünmeli, eline 2 lira harçlık verilen küçük İsa'yı düşünmeli, daha ülkenin terörle sorunu bitmemişken birilerinin Suriye hayalleri uğruna şehit olan kahraman askerim Mehmet'i düşünmeli.

Bakalım yarın hangi haberlere küfür edeceğiz. Git gide azalan refah düzeyimizin mi yoksa hırslar uğruna şehit olan mehmetçiğimizin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonShine07 -- 22 Aralık 2016; 20:26:44 >

• bu hükümetin suyu iyice ısınıyor bence 3 ayda yemediğimiz zam kalmadı,nereye kadar gidicek böyle..Oy veren kitleden hiç ses çıkmamış konuda acaba onlarda birşeyleri fark etmeye mi başladı ?
  • Bi kulağımızın arkası kaldı - zübük.
    https://www.youtube.com/watch?v=29_KOwW8zho&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.