Şimdi Ara

Güle Güle Good bye D Smart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
6.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TFF Tarafından Bügün Yapılan İhalede Bank Asya Maçlarını Yani 1.Lig Maçlarının Yayın Hakkını TRT Kazandı D-Smartın Onca Yatırımı Reklamı Boşa Gitti

D-smart Şu dakikadan sonra Aç Bütün Kanallarıda Vatandaş Fazla Magdur olmasın

• çok yüksekten uçan arkadaşlar vardı onlara müstehak ama diğer üyelerine yazık olur, umarım batmaz..
  • Artık D-Smart bitmiştir...
  • D-Smart'ın Süper Lig yayın haklarını alamamasını D-Smart'ın bitişi olarak görmek çok yanlış. D-Smart 3 yıldır Süper Lig'i yayınlıyor muydu sanki? Hayır. D-Smart hem diğer paketlerinin içeriği hem de Avrupa maçlarının yayını sayesinde şu anda da iyi durumda. Bence D-Smart şu anki yayınlarıyla futbol anlamında Digiturk kadar olmasa da güçlüdür ve Turkcell Süper Lig yayın haklarını alamadıkları için diğer paket içeriklerini de geliştirmeye çalışacaklardır. Bu da tüketicinin yararına olacaktır.
  • Dh yetkililerine duyrulur. Artık D-smart bölümüde kapanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

TFF Tarafından Bügün Yapılan İhalede Bank Asya Maçlarını Yani 1.Lig Maçlarının Yayın Hakkını TRT Kazandı D-Smartın Onca Yatırımı Reklamı Boşa Gitti

D-smart Şu dakikadan sonra Aç Bütün Kanallarıda Vatandaş Fazla Magdur olmasın

Yani d-smartın varlığı Bank Asya maçlarının yayınına mı bağlıydı?
    ben 1 kere bile bu maçları seyretmedim.
  • Bi UEFA Avrupa Ligi kaldı ellerinde sportif olarak.. Sinema-belgesel vs kanallar kötüleşirse tamamen biter. Bundan sonra nasıl abone kazanırlar göreceğiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıratbozkurt

D-Smart'ın Süper Lig yayın haklarını alamamasını D-Smart'ın bitişi olarak görmek çok yanlış. D-Smart 3 yıldır Süper Lig'i yayınlıyor muydu sanki? Hayır. D-Smart hem diğer paketlerinin içeriği hem de Avrupa maçlarının yayını sayesinde şu anda da iyi durumda. Bence D-Smart şu anki yayınlarıyla futbol anlamında Digiturk kadar olmasa da güçlüdür ve Turkcell Süper Lig yayın haklarını alamadıkları için diğer paket içeriklerini de geliştirmeye çalışacaklardır. Bu da tüketicinin yararına olacaktır.

İyi oku bank asya yayın Hakkını alamadı Süper ligi rüyasında Göremez Zaten

• Platformun bütün değerini futbol üzerinden düşünen bir ülkede normal bu dedikleriniz...Bundan sonra ne kadar kaliteli kanal getirsede yeni üye bulmakta zorlanacaktır D-smart.
  • ben D-Smart kullanıcısıyım ancak Digiturk'ün ihaleti kazanmasına hiç şaşırmadım. adamlar sonuçta 9.5 senedir bu işin içindeler ve öğrendiler artık işi.. görsellikten tutun her şey tam olarak oturdu yerine.. tabii bu bahsettiğim LigTV için.. onun dışındaki hizmetlerine çok vakıf değilim..
  • Dsmartın battığı gündür 1 sene kalmaz gümmm.
  • Dsmart ortağının sayesinde ayakta yoksa şimdiye millete kütük atıp platformu kapatırdı.bknz: free tv
  • Dijital platformalara üye olan herkes maç izlemek için üye olmuyor. Adamlar süper ligi yayınlamadan bir milyon küsür kutu sattılar, bu kadar insan ikinci lig maçlarını seyretmek için almadı o kutuları.

Teledünya ve D-Smart belgesel, sinema kanallarında ve HD yayında Digiturk'ün rakibi olmaya devam edecektir.
  • Dünya kupasına bile katılamayan bir ülkenin ligine bu kadar para bayılır mı arkadaş anlamak zor. Şu futbol olayından sıyrılıp kaliteli film, dizi , talkshow vs. ve hd yayınları çoğaltırsa digitürk'ü zorlar dsmart. Şu anda zaten digitürk bölümünde millet paketlere gelecek olası zamlardan dem vuruyor. O kadar parayı nasıl çıkartacaklar malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

quote:

Orijinalden alıntı: fıratbozkurt

D-Smart'ın Süper Lig yayın haklarını alamamasını D-Smart'ın bitişi olarak görmek çok yanlış. D-Smart 3 yıldır Süper Lig'i yayınlıyor muydu sanki? Hayır. D-Smart hem diğer paketlerinin içeriği hem de Avrupa maçlarının yayını sayesinde şu anda da iyi durumda. Bence D-Smart şu anki yayınlarıyla futbol anlamında Digiturk kadar olmasa da güçlüdür ve Turkcell Süper Lig yayın haklarını alamadıkları için diğer paket içeriklerini de geliştirmeye çalışacaklardır. Bu da tüketicinin yararına olacaktır.

İyi oku bank asya yayın Hakkını alamadı Süper ligi rüyasında Göremez Zaten

Okudum zaten. Siz de benim yazdıklarımı okursanız Bank Asya 1. Lig yayın haklarından hiç bahsetmediğimi görürsünüz. D-Smart şu anda belgesel başta olmak üzere tematik kanalları ve sporda da UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi'yle iddialı. Bank Asya 1. Lig maçlarının ne kadar önemi var sanki D-Smart'ın abone toplamasında? Daha D-Smart yeni kurulduğu zamanlarda aldılar Bank Asya 1. Lig'i. Belki o zaman aylık ücret ödemeden maç izlenmesi açısından bir artı olarak görülebilirdi ama şu anda spor paketine dahil edildiğinden böyle bir durum da yok. Kimse 200 TL'yi Bank Asya 1. Lig maçları için vermiyordu yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentOfGoats

Dijital platformalara üye olan herkes maç izlemek için üye olmuyor. Adamlar süper ligi yayınlamadan bir milyon küsür kutu sattılar, bu kadar insan ikinci lig maçlarını seyretmek için almadı o kutuları.

Teledünya ve D-Smart belgesel, sinema kanallarında ve HD yayında Digiturk'ün rakibi olmaya devam edecektir.

1 milyon kutu sattılar ama kacı aylık uye, kacı paketlere para oduyor ki.

abonelik sisteminin amiral gemisi türkiyede ligdir, abd de bile canlı spor yayınları izle ode sisteminin lokomotifidir.

d-smart digiturkun rakibi değildir, ayrı bir kulvarda yarısıyor.
  • kimse 2.lig için almadı ki zaten d-smart ı.adam gibi film kanalı olsa kafadan alırdım ben.belgesel kanalları iyi aslında.history de olsa, fiyatı da makul olsa ---uydu receiver ın 50 tl fazlası gibi.-- bence batmaz
  • "Teledünya ve D-Smart belgesel, sinema kanallarında ve HD yayında Digiturk'ün rakibi olmaya devam edecektir. " dedim ben de zaten... Futbol izlemek isteyen digiturk alır, belgesel, sinema kanalları izlemek isteyen kullanıcılar 3 platform arasında kendilerine göre avantajlı olanı seçerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

1 milyon kutu sattılar ama kacı aylık uye, kacı paketlere para oduyor ki.

abonelik sisteminin amiral gemisi türkiyede ligdir, abd de bile canlı spor yayınları izle ode sisteminin lokomotifidir.

d-smart digiturkun rakibi değildir, ayrı bir kulvarda yarısıyor.

Haklısınız, Turkcell Süper Lig abonelik sisteminde çok önemli ama her şey buna bağlı değil. Digiturk'ün şu anda 2,5 milyon civarı abonesi var ama bunlardan 800.000'i Lig TV'li paketlerden birine üye. Geri kalanlar futbol için üye değil bu platforma. D-Smart'ta tam rakamı bilmiyorum ama D-Smart kullanıcılarının da benzer bir oranda spor paketi üyeliği vardır muhtemelen. Bu da bir platformun sporda iyi bir içeriğe sahip olması gerektiği, fakat en önemli spor organizasyonunu yayınlayamasa da tematik kanalları iyiyse ayakta kalabileceği anlamına geliyor.

• aşagıdaki kanalların hepsi kaliteli bence bazılarını saymazsak digiturkte bu kadar kaliteli yayın yok bence maçlar olmasa digiturk kimse kapıdan içeri koymaz

Güle Güle Good bye D Smart
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.