Şimdi Ara

Guitar Hero Bütün Oyunlarını PC'de Oynama(Anlatım İçeride,Kendim Oynuyorum) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
238
Cevap
20
Favori
84.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam emeğinize sağlık gerçekten çok iyi oldu geriye bir tek gitarını alması kaldı onu a nereden bulabilirim önerisi olan varsa sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba. biraz hortlatmış gibi olacağım ama. Link kırılmış yenileyebilme veya data dosyasını upload edebilmeniz mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SosyetikFakir -- 4 Kasım 2017; 0:10:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.L.A.N

Hocam emeğinize sağlık gerçekten çok iyi oldu geriye bir tek gitarını alması kaldı onu a nereden bulabilirim önerisi olan varsa sevinirim.

Gitar alınabilecek yeri bulan varsa yazarsa sevinirim Pc için banada gitar lazım
  • Arkadaşlar iyi güzel oynuyorum da iki sorum olacak, seyirciler gözükmüyor bende ve şarkı ekleme yapabiliyor muyuz buna acaba ac/dc yok mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SosyetikFakir

Arkadaşlar merhaba. biraz hortlatmış gibi olacağım ama. Link kırılmış yenileyebilme veya data dosyasını upload edebilmeniz mümkün mü?

Konuyu açan arkadaş sadece torrent sitesinden gördüğü şeyi bize aktarmış. Link kırık falan değil, torrent programı olmadan indiremezsin onu zaten. Ve daha yeni indirdim, bu sabah bitti bi sıkıntısı da yok. Şu an kopyalıyorum büyük ihtimalle de çalışır zaten.
  • Pc için gitarı nereden bulabiliriz

•  Guitar Hero Bütün Oyunlarını PC'de Oynama(Anlatım İçeride,Kendim Oynuyorum)
    bu sorunu nasıl çözebilirim veya elinde indirme linki olan biri varsa bana yardımcı olabilirmi ? iyi günler
  • Konuyu hortlatıyorum ama uzun bir zamandan sonra bende heveslendim bu işe. İnternette de all in one modu bir türlü indiremedim. esmuco26 hocam elinizde torrent dosyası varsa gönderebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: free4zone1

Konuyu hortlatıyorum ama uzun bir zamandan sonra bende heveslendim bu işe. İnternette de all in one modu bir türlü indiremedim. esmuco26 hocam elinizde torrent dosyası varsa gönderebilir misiniz ?
    rutracker üzerinde mevcut ilgili torrent.ben oradan indirerek hallettim
  • Ben konuyu bir adım daha öteye götüreyim.Tüm Rock bank serisi ve dlcleri , tüm Guitar hero oyunu ve dlc leri şarkıları hemen hemen tüm enstrumanlar ile çalıp oynabilirsiniz.Online maçlar yapabilirsiniz.Ben gibi hala hevesli olan olursa bir konu açıp detaylı rehber hazırlamayı düşünüyorum.Örneğin RB4 altında metallica şarkılarından kaydettiklerim.Bir de gitar davul bulabilirsem çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 8 Ocak 2019; 13:58:18 >

• boras06 kullanıcısına yanıt
    Ben tam anlayamadim bende g.hero world tour yuklu 25 gblik bu paketi indirip hepsini calabiliyorum.bu dediginde boyle bir paketmi ?

• Bu oyun RB GH oyunu değil Phase shift adında bir oyun üzerine customsong yani şarkı ekliyoruz tema kuruyoruz ve çalıyoruz.2000 üzerinde şarkı var tüm RB GH şarkıları ve DLCleri.Online da var.Yabancı forumlarda araştırarak ayarlarını yaptım.Konu açtım ordan devam edebiliriz karşılıklı oynarız.https://forum.donanimhaber.com/tum-rock-band-guitar-hero-sarkilarini-ve-dlclerini-calalim-pc-ana-konu--136634280

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 8 Ocak 2019; 20:57:43 >
  • Dostlar ps3 gitarı pcde çalışır mı? frets on fire, clon hero gibi oyunlarda kullanacağım. Edit: çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 30 Nisan 2019; 7:52:32 >
  • Clone Hero var artık bu yöntemlere gerek yok. Araştırıp bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Clone Hero var artık bu yöntemlere gerek yok. Araştırıp bulabilirsiniz
    Yazdığınızı okuyunca Clone hero bir yerden buldum indiriyorum ancak bu şekilde herhangi bir bateri ve gitar bilgisayar üzerinde çalışıyor mu?

Özellikle Xbox360 versiyonu gitar çalışır, davul çalışmaz vb. bir durumu var mı?
  • bynedim kullanıcısına yanıt
    Gitarlar çalışır ama bunların türleri var Hocam bunun için Discord kanalını inceleseniz iyi olur orda rehber var hangi gitarların tam uyumlu olup olmadığı yazıyor

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ps3 baterisi pc de calisiyor mu peki ? Ya da xbox wii versiyonları pc de çalışır mı?
    Hangisini almaliyim?

• darkghost D kullanıcısına yanıt
    ps3 direkt çalışıyor, xbox için ayrı bir alıcı gerekiyor. diğerlerini bilmiyorum. modlu oyunda ps3 baterisini kullanıyorum 1 yıldır
  • Freemen22 kullanıcısına yanıt
    Hay allah razı olsun..

O zaman ps3 versiyon guitar hero baterisini alıyorum.
    Pc de world tour gh3 ve aerosmith oyunlari mevcut. Bunlarıda indiriyorum. Pc ye baterinin alicisini usb den bagliyorum, oyuna girince direkt tanıyor ve oynayabiliyorum. Doğrumu?

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler. Sadece Nightfall in middle-earth albümünü denemek istiyordum ve denedim. Klavye ve xbox controlcüsüyle denedim. Pek alışamadım. Ama pes etmek yok. :) Adamlar harika iş çıkarmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.