Şimdi Ara

Guitar Hero Bütün Oyunlarını PC'de Oynama(Anlatım İçeride,Kendim Oynuyorum) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
20
Favori
84.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneyen arkadaşlar, bu mod bire bir uyumlu mu çalarken hissediyor musunuz gelen renklerin gitar ile çalarken bire bir uyumlu olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyncn

tasco cowboy marka.

Hocam bu oyunda tasco cowboy marka gitar çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: podolski-94

deneyen arkadaşlar, bu mod bire bir uyumlu mu çalarken hissediyor musunuz gelen renklerin gitar ile çalarken bire bir uyumlu olduğunu

zaten sarkilar guitar bass vokal olarak diger guitar hero oyunlarindan alinmis. mukemmel sekilde calisiyor. orjinalindne farki yok
  • Yukarıda arkadaşa sormuştum ama ben aldım gitarı. Her şey iyi güzel de oyunda fazla nota gelince kasma yapıyor, yok mudur bir çözümü? Çözünürlüğü düşürdüm, ekran kartı ve ses kartı güncel. Seyircileri de kapattım ama hala kasıyor.
  • Orjinal GHWT oyununa sahibim. Windows 8 kullanıyorum ancak oyunum açılmıyor. Çift tıklıyorum, işlem yapılıyormuş gibi görünüyor, daha sonra yok oluyor. Oyun başlamıyor. Uyumluluk seçeneklerini de denedim. Win8'de bu oyunu oynamanın yolu yok mu ?
  • Gerçekwww.dropbox.com sitesine bağlanılamıyor

www.dropbox.com ile aranızdaki güvenli bağlantıya şu anda müdahale eden bir şey var.

Bu sayfayı birkaç dakika sonra veya yeni bir ağa geçiş yapıp yeniden yüklemeyi deneyin. Kısa süre önce yeni bir Kablosuz ağa bağlandıysanız, yeniden yüklemeden önce oturum açmayı tamamlayın.

www.dropbox.com sitesini şimdi ziyaret edecek olursanız gizli bilgileri bir saldırganla paylaşabilirsiniz. Chrome, gizliliğinizi korumak için gerçekwww.dropbox.com sitesiyle güvenli bir bağlantı oluşturana kadar sayfayı yüklemez.

uyarısı alıyorum.
    Ne yapmam lazım.
    Alternatif bi link var mıdır mod için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zekirdekx

Gerçekwww.dropbox.com sitesine bağlanılamıyor

www.dropbox.com ile aranızdaki güvenli bağlantıya şu anda müdahale eden bir şey var.

Bu sayfayı birkaç dakika sonra veya yeni bir ağa geçiş yapıp yeniden yüklemeyi deneyin. Kısa süre önce yeni bir Kablosuz ağa bağlandıysanız, yeniden yüklemeden önce oturum açmayı tamamlayın.

www.dropbox.com sitesini şimdi ziyaret edecek olursanız gizli bilgileri bir saldırganla paylaşabilirsiniz. Chrome, gizliliğinizi korumak için gerçekwww.dropbox.com sitesiyle güvenli bir bağlantı oluşturana kadar sayfayı yüklemez.

uyarısı alıyorum.
    Ne yapmam lazım.
    Alternatif bi link var mıdır mod için ?

Alternatif link :http://s3.dosya.tc/server27/iqsAUv/_rutracker.org_.t4206513.torrent.html

• Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bende giremedim oyuna daha uyumlulukları da denedim olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spock

Orjinal GHWT oyununa sahibim. Windows 8 kullanıyorum ancak oyunum açılmıyor. Çift tıklıyorum, işlem yapılıyormuş gibi görünüyor, daha sonra yok oluyor. Oyun başlamıyor. Uyumluluk seçeneklerini de denedim. Win8'de bu oyunu oynamanın yolu yok mu ?

8.1'de calisiyor.

• Win 8.1 64 bit sorun olmaz değil mi? Deneyeceğim
  • arkadaşlar yamayı yükledim , bazı şarkılarda o bastıktan sonra devam eden whammy barı kullandıgımız o uzun notalarda bozukluk var , bütün şarkı düzgün ama o uzun notalarda bozukluk var mesela metallicanın hemen hemen bütün şarkılarında , bu sorun sadece bendemi ?
  • Teşekkürler elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Win 8.1 64 bit sorun olmaz değil mi? Deneyeceğim

Olmaz, kendim denedim.
  • Bundle set aldığım GHWT vardı. Bu mod çok iyiye benziyor. Normalde GH3'e şarkı eklerdim, işkenceye dönerdi. Zaten GH Metallica başlı başına bir efsanedir. Umarım gitarım çalışıyordur.
  • suan indiriyorum da aklımda bi sorun var bende simdi bitane orjinal bitanede kontraland gitar var calısır degilmi gitarlar sorun yok yani bide benim save i silicem bide oyunun sadece datayımı silicem napıcam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin33

suan indiriyorum da aklımda bi sorun var bende simdi bitane orjinal bitanede kontraland gitar var calısır degilmi gitarlar sorun yok yani bide benim save i silicem bide oyunun sadece datayımı silicem napıcam ?

Belgelerimdeki Aspyr i siliyorsun sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lounge Act

quote:

Orijinalden alıntı: yasin33

suan indiriyorum da aklımda bi sorun var bende simdi bitane orjinal bitanede kontraland gitar var calısır degilmi gitarlar sorun yok yani bide benim save i silicem bide oyunun sadece datayımı silicem napıcam ?

Belgelerimdeki Aspyr i siliyorsun sadece

simdi denedimde programı kapat hatası verdi orjinal cd var yenidenmi yükliyim oyunu. datayı silip indirdigimiz datayımı atıcam indirdigimizi mevcut datanın icinemi atıcam ?
  • hallettim cooooook tesekkur ederim arkadaslar :)
  • Sistemin Windows 8.0 / x64

oyunu kurdum, hiç çalıştırmadan linkteki DATA klasörünü oyunun içine yapıştırdım. Sorunsuz çalıştı ve oyunuyorum.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.