Şimdi Ara

Guitar Hero Bütün Oyunlarını PC'de Oynama(Anlatım İçeride,Kendim Oynuyorum) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
20
Favori
84.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende orjinal oyun orjinal guitar hero pc gitarı var... modu yüklüyorum oyun açılıyor... Modlar gözüküyor ama örneğin mettalicanın şarkılarının oldugu kısma giriş yaptıgımda ''downloable content '' gibi bi hata veriyor ve oyunun ana sayfasına atıyor.... Yar
  • Kurulumda bi yanlislik olmasin? Pratik modda denedinmi acmayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet pratic modda da denedim olmadı valla .... format atıp windows 7 kurucam şimdi pc ye ... öyle denicem bide
  • Lounge Act kullanıcısına yanıt
    dostum oyuna attım 25gblik dosyayı belgelerimdekini de sildim. ama açınca hiçbirşey olmuyor yani arkaplanda açılıyo ama oyun başlamıyor.

bilenler de yardım etsin lütfen...
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    Sende hangi sürümün davulu var? Guitar hero değilse ondan al belki sorununa çözüm olabilir. Rock Band çünkü ayrı bir oyun. GH-BH ile Rock Band'i aynı kefeye koyamayız. Başlı başlarına farklı sistemleri ve senkronizasyonları var. O nedenle oyuna uygun sürümü bulundurman gerek.
  • Dediklerinizin hepsini yaptım belgelerimdeki aspry dosyasınıda siliyorum ama oyunu açtığımda aspry dosyasını tekrar oluşturuyor ve şarkılarda gelmemiş oluyor ne yapabilirim ?
  • Data dosyasini nereye atiyosun tam olarak yanlis yere atmayasin? Ve data dosyasi eksik olmasin belki virus programn bazi dosyalari silmistir fln.ben 3 4 kere sifirdan kurdum skinti olmamisti hic.olmassa daha ayrintili bi sekilde yardim ederiz

• Emeğine sağlık. Mükemmel sorunsuz çalışıyor.
  • Anlattıklarınızı yapıyorum ama şarkılar görünmüyor

• Arkadaşlar bu oyunu indirip pcme de set kurucam. Oynayan arkadaşlar PC için sorun çalışan ekipman önerileriniz varsa link atar mısınız? Elimde şuanda pc dışında hiçbirşey yok

• şimdi öğrendiğime pişman oldum valla her şey iyi sorunsuz da blind melon-no rain şarkısında notalar geç geliyor ve bir aksama oluyor. en son şarkı bitiyor ve hala çalmaya falan devam ediyorum baya. bu gecikmeyi nasıl ayarlayabiliriz bilen var mı?
  • Merhaba arkadaşlar bugün pc için orjinal guitar hero world tour oyunu ve gitarı aldım. Ancak gitar world tour da sıkıntısız çalışırken gh3 legens of rock ta ise controllerde görünmüyor ve çalışmıyor. Biraz araştırdım xpadder ve joytokey adlı programlarla yapılabileceği yazıyor ancak ben yapamadım. sizlere zahmet yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar modu bugün bende yükledim renkler doğru şekilde geliyor ama bateri ve vokal de uyumsuzluk var vokal önden gidiyor çoğu şarkıda sizde de aynı mı acaba ?
  • ben de soru ekleyim, PC'de Gamepad ile oynayan var mı? zevkli oluyor mu?
  • Bu gece indireceğim, kaç zamandır böyle bir şey arıyordum, Metallica'sız Guitar Hero hiç keyif vermiyordu bana. Ev rahatlığında Metallica çalmak, büyük keyif olacak. Çok teşekkür ediyorum.
  • Modu indirdim önce save dosyasını sildim sonra oyunun içindeki DATAyı silip bu DATAyı yapıştırdım fakat çalışmadı.

Sistemim W 8.1 64 bit
  • 2 gün önce 150 liraya aldığım set bugün elime geçti, daha önceden bu postu gördüğüm için indirmiştim ve bugün oyunla birlikte bu modu da ekledim, carrier bölümünde hata veriyordu o yüzden world tour un ileride açılan şarkıları hariç hepsi vardı, sonradan cheating bölümüne renk kombinasyonu ile açmayı öğrendim internetten, tabii 2-3 saat geçince unuttum ama araştırıp bulabilirsiniz siz de :) Mod da çalışıyor tüm şarkılar da var online bağlanabiliyorum fakat eşleşme bulamıyor tabii yılın 2017 olması büyük etken olabilir :) Genel olarak sorunsuz :)

Lenovo ideapad 510
    i5 7200u
    2gb gt940mx
    8gb 2133mhz ddr4
    windows 10 home orjinal
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalGenc32

2 gün önce 150 liraya aldığım set bugün elime geçti, daha önceden bu postu gördüğüm için indirmiştim ve bugün oyunla birlikte bu modu da ekledim, carrier bölümünde hata veriyordu o yüzden world tour un ileride açılan şarkıları hariç hepsi vardı, sonradan cheating bölümüne renk kombinasyonu ile açmayı öğrendim internetten, tabii 2-3 saat geçince unuttum ama araştırıp bulabilirsiniz siz de :) Mod da çalışıyor tüm şarkılar da var online bağlanabiliyorum fakat eşleşme bulamıyor tabii yılın 2017 olması büyük etken olabilir :) Genel olarak sorunsuz :)

Lenovo ideapad 510
    i5 7200u
    2gb gt940mx
    8gb 2133mhz ddr4
    windows 10 home orjinal

hocam seti nerden aldınız link atabilir misin ?

• Allah razı olsun bu paylaşımı çok uzun zamandır biliyordum fakat akk 50 gb olması nedeni ile indiremiyorsdum 2 hafta önce indirdim Metallica olmadan guitar hero mu olurmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

Orijinalden alıntı: SayisalGenc32

2 gün önce 150 liraya aldığım set bugün elime geçti, daha önceden bu postu gördüğüm için indirmiştim ve bugün oyunla birlikte bu modu da ekledim, carrier bölümünde hata veriyordu o yüzden world tour un ileride açılan şarkıları hariç hepsi vardı, sonradan cheating bölümüne renk kombinasyonu ile açmayı öğrendim internetten, tabii 2-3 saat geçince unuttum ama araştırıp bulabilirsiniz siz de :) Mod da çalışıyor tüm şarkılar da var online bağlanabiliyorum fakat eşleşme bulamıyor tabii yılın 2017 olması büyük etken olabilir :) Genel olarak sorunsuz :)

Lenovo ideapad 510
    i5 7200u
    2gb gt940mx
    8gb 2133mhz ddr4
    windows 10 home orjinal

hocam seti nerden aldınız link atabilir misin ?

Bende indiriyorum şuan modu oyunu nerden indirdiniz ayrıca set nerden aldınız bana da lazım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.