Şimdi Ara

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
940
Cevap
7
Favori
38.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuwobe

spvp de şansa bağlı olarak ascend item düşüyor

Alıntıları Göster
    Dereceli olup olmaması fark eder mi? Direk item mi düşer yoksa craft itemi mi?
    Bu gw2deki görev ödülleri hiç tatmin edici değil. Habire çar çöp atıyor. Şimdiye dek ascend itemi görevlerle alamadım. Habire craft malzemesi atıyor. Zibilyon tane item var zaten oyunda.

POF haritasında başka maplerin masterilerine exp alma yöntemi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Dereceli olup olmaması fark eder mi? Direk item mi düşer yoksa craft itemi mi?
    Bu gw2deki görev ödülleri hiç tatmin edici değil. Habire çar çöp atıyor. Şimdiye dek ascend itemi görevlerle alamadım. Habire craft malzemesi atıyor. Zibilyon tane item var zaten oyunda.

POF haritasında başka maplerin masterilerine exp alma yöntemi var mı?

Alıntıları Göster
    Ben hot'un berbat haritalarından sonra bir daha hiç açık dünyaya çıkmadım. Ya www oynuyorum yada spvp takılıyorum. tüm ascend itemlerimide spvp den düşürdüm. Ama yaklaşık 1000 maç atmışımdır. Ranklıda mı düşüyor Ranksızda mı düşüyor emin değilim. Ona hiç dikkat etmedim. Ama düşüyor.

• benim tahminim seriye 3. bir oyun geleceği yönünde.
    yeni oyunla birlikte tekrar başlarım bende.
  • Beyler oyunu almayi dusunuyorum zaten adam akilli mmorpg yok hot pof 30 dolar dusermi yoksa daha beklemelimiyim.
  • Hesabımı satıyorum. Oynamaya vaktim yok artık. Boşa duracağına paraya dönüşsün.
    Hesapta tüm ek paketler mevcut.https://forum.donanimhaber.com/satilik-guild-wars-2-ek-paketler-dahil--140018332#140018332

İsteyene api key paylaşırım, içeriğine de bakabilir. Sadece teslimden önce mail adresinin değişmesi lazım. Support a ticket atmak gerekli.
  • Beyler yeni basladimda hangi sw secmeliym sizce
  • Server sadece WvW kısmında çalışıyor. Geri kalan yerlerde her yer ortak.
  • Merhaba arkadaşlar oyuna yeni başladım, uzun zamandir böyle bir oyun arıyordum. Mmorpg lerin beraber oynarken daha keyifli olduğunu düşünüyorum.
    Oyunda adım laylondon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türkçe rehberlerin olduğu bir site var mı? Üzerimde neydigi bellirsiz bir sürü ıvır zıvır var...

Sadece pvp wvw yaparak legendary veya ascend set dizilir mı?
    Dizilirde uzun sürer

Oyunda fractal dışında ascended eşya gerektiren bir yer yok, exoticler yeteri kadar iyi

Pvp modunda zaten ne giydiğinin önemi yok herkes eşit
    Raidlerde (dps rolü için) %5-10 daha az vurursun 1-2 boss dışında wipe'a sebep olmaz
    WvW'de ise 1vs1'de ölürsen %95 ihtimal stat farkından olmayacak

Şuanda full berserker exotic armor set 10-15 gold, 4 tane exotic weapon 10-15 gold

Bir tek olması gereken rune ve sigiller pahalı gelebilir onlarında ucuz alternatiflerini kullanırsın

• Ne olacak bu gw2 nin hali? Anet ne planlıyor acaba?
  • İş - güç vakit bulamadığım için hesabımı satıyorum. İlgilenen olursa yazabilir.https://forum.donanimhaber.com/satilik-guild-wars-2-ek-paketler-mail-dahil--140018332#140018332
  • quote:

Ne olacak bu gw2 nin hali? Anet ne planlıyor acaba?
    iyice gerzek bir hal aldılar. yeni expansion çıkaracak güçleri olmadığından living seasonlar ile oyalıyorlar milleti.

2 senede 1 yeni expansion çıkmazsa bu oyun ölecektir mutlaka. şuan oyunun durumu içler acısı. aylarca bekliyorsun ve 1 saatte bitireceğin hikaye contenti geliyor. başka hiçbir şey gelmiyor oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 25 Kasım 2019; 2:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

iyice gerzek bir hal aldılar. yeni expansion çıkaracak güçleri olmadığından living seasonlar ile oyalıyorlar milleti.

2 senede 1 yeni expansion çıkmazsa bu oyun ölecektir mutlaka. şuan oyunun durumu içler acısı. aylarca bekliyorsun ve 1 saatte bitireceğin hikaye contenti geliyor. başka hiçbir şey gelmiyor oyuna.

Alıntıları Göster
    Fractal raid legendary vs gelmeyecekmiş oyuna. Sadece story gelecekmiş bu ve onumuzdeki seneler. Oyunu canlı tutmak isteyen bir yönetim boyle bir açıklama yapmazdı herhalde...

• quote:

Fractal raid legendary vs gelmeyecekmiş oyuna. Sadece story gelecekmiş bu ve onumuzdeki seneler. Oyunu canlı tutmak isteyen bir yönetim boyle bir açıklama yapmazdı herhalde...

Alıntıları Göster
    bizim sayısı hatır sayılır bir türk guildimiz vardı ve 7-8 ay oyunda tutunmaya çalıştık ama bir yerde content gelmeyince ara verdik oyuna ve bu oyuna iyi bir expansion gelmeden dönülecek gibi durmuyor.

en fazla daily ödülü al çık, 1 saatlik hikayeyi yap çık, mount geldiyse achievement yap çık gibi durumda oynayabiliyorsun oyunu. amaç yok çünkü.

• Şu oyunu oynamaya doyamayan bir tek benim herhalde Millet bıkmış

Edit: Saçma sapan şartları olmayan, oyuna odaklı aktif bir şekilde Türk Guildi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 22 Ocak 2020; 11:16:28 >
  • Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 4 senedir bu oynu oynuorum .2 sene önce bırakmışdım gerçi yeni pc alında geri döndüm Smile
    Casual player olarak günde 2 saat filan takılıordum.Amacım sadece PVP ve WvW yapmak.

Geçen günlerde facebookdan arama yapdım videolarda fakat GW2 ile alakalı hiçbirsey goremedim.
    Hep pubg - mobile legends - fornite vs tarzı oyunlar var .
    Yaklaşık 20 yıldır online oyun oynuorum ve şuan bana göre şuan piyasadaki Pvp anlamında en iyi mmorpg bu oyun ve ne yazıkki Türkiye ' de bilinirliği çok az . Diğer oyunlarla karşılaştırdığımızda değeri malesef bilinmiyor. Hala 20 senelik grafiklere sahip aynı oynu oynuyorlar.

Bu yüzden bir oyunu tanıtmak için bir içerik sayfası açdım ''Marsarmagan PVP '' diye facebook da takip ederseniz sevinirim.

Not :Bunu takipçi kasmak vs için paylaşmadım Ben zaten 35 yaşında bir mali müsavirim + Öyle bir derdim olsa pubg filan yapardım.
    Sevgiler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Marsarmagan

Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 4 senedir bu oynu oynuorum .2 sene önce bırakmışdım gerçi yeni pc alında geri döndüm Smile
    Casual player olarak günde 2 saat filan takılıordum.Amacım sadece PVP ve WvW yapmak.

Geçen günlerde facebookdan arama yapdım videolarda fakat GW2 ile alakalı hiçbirsey goremedim.
    Hep pubg - mobile legends - fornite vs tarzı oyunlar var .
    Yaklaşık 20 yıldır online oyun oynuorum ve şuan bana göre şuan piyasadaki Pvp anlamında en iyi mmorpg bu oyun ve ne yazıkki Türkiye ' de bilinirliği çok az . Diğer oyunlarla karşılaştırdığımızda değeri malesef bilinmiyor. Hala 20 senelik grafiklere sahip aynı oynu oynuyorlar.

Bu yüzden bir oyunu tanıtmak için bir içerik sayfası açdım ''Marsarmagan PVP '' diye facebook da takip ederseniz sevinirim.

Not :Bunu takipçi kasmak vs için paylaşmadım Ben zaten 35 yaşında bir mali müsavirim + Öyle bir derdim olsa pubg filan yapardım.
    Sevgiler ...
    Oyun iyi fakat çok zor bir şeymiş gibi dil desteği getirmezsen,bunca potansiyeli olan ülkeleri yok sayarsan tabi ki değeri bilinmez.20 yıllık grafik dediğiniz oyunlar oyuncuyu elinde tutmak ve yerelleşmek için dil desteği dahil her şeyi yapıyorlar.Her hatayı oyuncuda aramaya gerek yok.Türk oyuncusu Türkçe oyun istiyor bu kadar basit.Ben ingilizce bilsem de Türkçe olmasını çok isterim ve daha rahat oynarım mesela.

• 3. exp. için heyecanla beklemedeyiz.
  • arkadaslar oyuna yeni basladim bir kac sorum olacak.

oyun gorev tabanli degil denildi fakat birsuru gorev var bunlari yapmak zorundamiyiz?

ek paket almadan pvp yapamiyor muyuz? ek paket almadan oynanmaz mi

gorunmezlik skili hangi siniflarda var?

• Selamlar biz 3 arkadaş başladık 4 gün oldu. F2P Olarak oynuyoruz şuanda. F2P devam ettiğimiz sürece binek sahibi olamıyor muyuz ? Nasıl binek alacağız ? Paketleri almadan oynanmaz mı ?
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.