Şimdi Ara

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
940
Cevap
7
Favori
38.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FlowMotion

Çok teşekkürler cevap için hocam,kyk yatsın almayı düşünüyorum bu hafta içerisinde.Rehberleri en baştan okuyacağım ama sana da sorayım,hangi class ile solo takılmamı önerirsin ?

Alıntıları Göster

Hocam öncelikle düzeltme yapayım yanlış bir bilgi vermişim özür dilerim; Steam versiyonu ayrı olacak. Yani aynı sunucu ama login farklı olacak o yüzden normal hesapla steam hesabı ayrı satılacak. Steam versiyonunu al ordan başla temiz olur. Bu ay geliyor zaten.

Solo oynayacaksan Two-Handed Guardian derim hocam. Hem basit, hem keyifli hem hasarı yüksek. PvE'de ve PvP'de rahat edersin, kolay kolay yatmaz. Yarı tank yarı healer yarı DPS.

Aslında genel olarak hepsiyle solo oynarsın çünkü oyunun müthiş bir oyuncu sirkülasyonu var her zaman her yerde party, raid veya guild bulman mümkün ama bazı sınıflar yeni başladıysan metayı kavrayana kadar çok yorabiliyor farm yaparken (Elementalist, Necromancer'dan uzak durabilirsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 2 Kasım 2020; 17:6:1 >

• Mortus kullanıcısına yanıt

Bu ay gelmiyor Steam versiyonu. Ertelendi tarih de vermediler. Uzar baya bu iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortus

Hocam öncelikle düzeltme yapayım yanlış bir bilgi vermişim özür dilerim; Steam versiyonu ayrı olacak. Yani aynı sunucu ama login farklı olacak o yüzden normal hesapla steam hesabı ayrı satılacak. Steam versiyonunu al ordan başla temiz olur. Bu ay geliyor zaten.

Solo oynayacaksan Two-Handed Guardian derim hocam. Hem basit, hem keyifli hem hasarı yüksek. PvE'de ve PvP'de rahat edersin, kolay kolay yatmaz. Yarı tank yarı healer yarı DPS.

Aslında genel olarak hepsiyle solo oynarsın çünkü oyunun müthiş bir oyuncu sirkülasyonu var her zaman her yerde party, raid veya guild bulman mümkün ama bazı sınıflar yeni başladıysan metayı kavrayana kadar çok yorabiliyor farm yaparken (Elementalist, Necromancer'dan uzak durabilirsin)

Alıntıları Göster

sağolun hocam tekrar,tüm mmorpglerde falan mage büyücü tarzı takılırım normalde ama bu zorsa bunda istisna yapabilirim.steam ertelenmiş diyorlar ne diyorsun bekleyeyim mi hocam daha

• quote:

sağolun hocam tekrar,tüm mmorpglerde falan mage büyücü tarzı takılırım normalde ama bu zorsa bunda istisna yapabilirim.steam ertelenmiş diyorlar ne diyorsun bekleyeyim mi hocam daha

Alıntıları Göster

Hocam üstteki arkadaşın dediği gibi tarih kesin değil. Steam takıntınız yoksa beklemeyin. (tabi Steam'e özel oyun içi hediye falan verirler mi orasını göreceğiz.)

Mage sınıfı GW2'de biraz yetenek işi hocam, özellikle 80 leveldan sonra bayağı bir el becerisi ve refleks istiyor. Dota 2 oynadıysanız biraz Invoker tadında, farklı elementleri birleştirip skill oluşturuyorsunuz. Bence başlangıçta daha casual sınıflara yönelmeniz oyunu öğrenene kadar avantaj sağlayacaktır. Oyunu çözdüğünüzde yeni bir karakter açıp denersiniz hocam. Eğer illa büyücü oynamak isterseniz Necromancer tercih edilebiler. Elementalist kadar zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 3 Kasım 2020; 13:55:9 >

• quote:

Hocam üstteki arkadaşın dediği gibi tarih kesin değil. Steam takıntınız yoksa beklemeyin. (tabi Steam'e özel oyun içi hediye falan verirler mi orasını göreceğiz.)

Mage sınıfı GW2'de biraz yetenek işi hocam, özellikle 80 leveldan sonra bayağı bir el becerisi ve refleks istiyor. Dota 2 oynadıysanız biraz Invoker tadında, farklı elementleri birleştirip skill oluşturuyorsunuz. Bence başlangıçta daha casual sınıflara yönelmeniz oyunu öğrenene kadar avantaj sağlayacaktır. Oyunu çözdüğünüzde yeni bir karakter açıp denersiniz hocam. Eğer illa büyücü oynamak isterseniz Necromancer tercih edilebiler. Elementalist kadar zor değil.

Alıntıları Göster

teşekkürler hocam tekrar,şimdi baktım da gw2-path of fire ve gw2-heart of thorns seçeneği var,sanırım HOT son çıkan expansion gibi bir şey.Onu aldığımda şimdiye kadarki tüm expansionları edinmiş mi oluyorum ? Başlamak için hangisini almam gerekli ?

• quote:

teşekkürler hocam tekrar,şimdi baktım da gw2-path of fire ve gw2-heart of thorns seçeneği var,sanırım HOT son çıkan expansion gibi bir şey.Onu aldığımda şimdiye kadarki tüm expansionları edinmiş mi oluyorum ? Başlamak için hangisini almam gerekli ?

Alıntıları Göster

Hocam PoF en son çıkan paketi. Şuan PoF paketi alınca HoT'da yanında geliyor kampanya yaptılar. Normalde ayrı ayrı satılıyor. PoF'u alın direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 5 Kasım 2020; 18:1:52 >
  • quote:

Hocam PoF en son çıkan paketi. Şuan PoF paketi alınca HoT'da yanında geliyor kampanya yaptılar. Normalde ayrı ayrı satılıyor. PoF'u alın direk.

Alıntıları Göster

aldım hocam indirdim de,1 saate falan bikaç tane video izleyip başlayacağım.Aslında reaper da hoş duruyor ama bilemedim klasik sizin önerinizden mi gideyim daha iyi mi olur

• Hocam istediğiniz classdan başlayabilirsiniz benim tavsiyem casual bir sınıfın yeni başlayanlar için avantajlı olacağı yönde. Yine de siz beğendiğiniz sınıfla oynarsanız daha fazla keyif alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna yeni başladım sayılır.80 warriror.80 necro.80 rangerim var. iki arkadaş olarak oynuyoruz ama oyun bilgisi eksikliğimiz var yardımcı olucak guild yada arkadaşlar arıyoruz ^^

• Oyunla ilgili son durumlar nedir? Mmorpg oynamak istiyorum ama piyasada doğru düzgün oyun yok. Önceden oynuyordum gw2, tekrardan başlamak istiyorum. Oyuncu yoğunluğu nedir? İlla ki path of fire paketini satın almak gerekiyor mu? Başladık diyelim hangi serverı önerirsiniz?

• first9 kullanıcısına yanıt

Path of fire alınca tüm paketler içinde geliyor zaten. Diğer oyunlardaki gibi server mantığı yok oyunda. World vs world kısmında serverlar kapışıyor sadece orada server önemli. Diğer etkinliklerde serverlar karışık oluyor. 2021 içinde yeni paket gelecek şuan başlarsanız yeni paket çıkana kadar oyunu kavramış olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 52CM

Path of fire alınca tüm paketler içinde geliyor zaten. Diğer oyunlardaki gibi server mantığı yok oyunda. World vs world kısmında serverlar kapışıyor sadece orada server önemli. Diğer etkinliklerde serverlar karışık oluyor. 2021 içinde yeni paket gelecek şuan başlarsanız yeni paket çıkana kadar oyunu kavramış olursunuz.

oyunu önceden oynamıştım hocam. yaklaşık bi 4-5 ay kadar. tabi üzerinden baya zaman geçtiği için unuttum. :)

karakter olarak guardian, necromancer, warrior ve reverant arasında gidip geliyorum. tavsiyeniz var mıdır? daha önceden oynamadığım için reverant açayım diyorum ama sanırım onun için paket almak gerekiyor.

Hot paketi ile açılıyor revenant. Zaten pof alırsanız hot paketi de geldiği için revenant oynayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 52CM

Hot paketi ile açılıyor revenant. Zaten pof alırsanız hot paketi de geldiği için revenant oynayabilirsiniz.

peki sizce iyi midir reverant?

Açıkçası revenant oynamıyorum ama pve kısmında her partide kendine yer bulur. Damage olarak em üstlerde takılmaz ama sağladığı bufflar sayesinde her takımın olmazsa olmazıdır.

• 52CM kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni başlayacağım hangi sunucuda oynamalayım türk guildleri nerededir
    Bir de durma play de 110 lira onu alsam 2. Paket te geliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PyroSemi -- 9 Ocak 2021; 15:42:30 >
  • PyroSemi P kullanıcısına yanıt

Evet ****deki pof paketini alırsan tüm paketlere erişim sağlarsın. Sunucunun bir önemi yok o kadar. Türk guild hangileri aktif bilmiyorum maalesef.

Hocam deneyip mı paketi almalıyım yoksa alıp mı başlayayim
  • PyroSemi P kullanıcısına yanıt

Eğer oynamakta kararlı iseniz direkt alıp başlayın hocam. Bedava sürümündeki kısıtlamalar can sıkıyor. Boşuna vakit kaybetmeyin.

Hocam hangi serverda türk çok
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.