Şimdi Ara

Güç Kaynağı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVGA SuperNOVA 650 G1 80+ GOLD almayi planliyorum 94 dolar hersey dahil amazondan yaklasik 270 lira
    Tam moduler
    10 yil garanti
    80+ gold
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00K85X2AW/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bu fiyata tr de satilan ayni ya da daha iyi özelliklere sahip benzer fiyatta olan guc kaynagi var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sınıfa yakın bu fiyatta sanırım yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seasonic M12II-620 Evo Edition var. 80+ Bronze. 12v kanalından 578 Watt veriyor. Nasıl bir sistemde kullanacaksınız ?

80+ Bronze olması kafanızı karıştırmasın, bu kötü olduğu anlamına gelmez çünkü. Bu paraya bence gayet iyi, hem de full moduler.

http://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/seasonic-m12ii-80-plus-bronze-620w-guc-kaynagi.html

Güç Kaynağı Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 14 Kasım 2015; 14:13:47 >

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    6700k ile ama ekran kartini daha sonra alicam sanirim 970 civari bir kart olucak

Edit kasa olarak da elite 130 olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mode03 -- 14 Kasım 2015; 14:53:41 >
  • Çok rahat yeterli gelir.
    Fiyatlari ayni fakat evganin 10 yillik garantisi burda ise yarar mi marka uzmez galiba seasonic i biliyorum da digerininin ekran kartlarini biliyorum eger garanti olayi cok sorun cikarmazsa evga almayi düşünüyorum

• Mode03 kullanıcısına yanıt
    EVGA garantisi bizde geçmiyor, bir sıkıntı olduğunda yurt dışına göndermeniz gerekir. Sorun, arıza işi de tamamen şans yani.

Ben olsam Seasonic'i seçerdim şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 14 Kasım 2015; 16:00:09 >
    Hocam sana guveniyorum ve veriyorum siparisi

Pc yi parca parca toplayabiliyorum o yuzden ara ara konu aciyorum kirlilik gibi oluyo ama kusura bakmayin artik

Edit elite 130 a sigmama gibi bir durum olur mu tam boyut atx destekliyo galiba ama ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mode03 -- 14 Kasım 2015; 16:53:52 >
  • Elite 130'da sorun olmaz. Neden ITX seçtiniz özel bir sebebi var mı ? Çünkü ITX anakartlar da pahalı.
    Hocam M12II-620W on numara bir psu ben 3 yil kullandım :) Simdiden gule güle kullanın.

Hocam hem yerim yok hem de buyuk bir sirt cantasiyla tasinabilir oldugundan hem de daha hos gorunuyo

• Şimdiden hayırlı olsun seasonic pişman etmez.
  • Gandalf81 kullanıcısına yanıt
    Verdik siparisi umarım pişman olmayiz

Hiç sanmam pişman olacağını seasonic bu işin piri diyebiliriz güle güle kullan şimdiden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.