Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | James Gunn (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
18
Favori
23.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neler yapmış bakmak lazım. Şimdilik bir şey diyemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bunu tee marvel super heroes oyunundan biliyodum capcomun oyununda oynardık dhalsım gibi uzun kolları ile vuruyodu filan,ama bu kadar güçlü olduğunu bilmiyodum sihir gücü varmış sihir gücüne zayıf olanların şansı pek yok gibi,keşke dr. strange ile kapıştırsalar 2. filminde filan.

Bu arada sonic oyunun mania olan baya bi puan almış hadi hayırlısı.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Dr. Strange in gücü yetmeyebilir

Gördüm Beğenmişler eski versiyon oyunu, ilginç Benim beklediğim oyun mania değildi tabii.

• İron Man 3 izlediniz mi? Veya Age of Ultron. Çizgi romanlardaki o güçlü karakterlere ne oldu? Ultron niye o kadar nerf yedi. Mandarina niye bu kadar ezildi. Dert etmeye gerek yok. Dr. Strange 2. Filmde bu gelirse her türlü alır. Fakat 2. Filmin villianı belli olduğu için sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet izledim hepsini. Dormammu nerf yemedi o kadar. Kozmik başka bir karakter için o kadar büyük bir nerf olacağını düşünmüyorum.

• Filmi çok beğendim. Filmde olması gereken herşey vardı. Espri muhabbeti ise bu filme ve bu ekine yakışıyor zaten çok ciddi bir havası olmasına gerek yok bu serinin.

Ego'nun olması ve Kurt Russell'ın insan görümünü canlandırması ise çok iyi olmuş.
  • izlemiş olduğum en iyi açılış sahnesi. arada açıp tekrar tekrar izliyorum. Groot efsane oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

İron Man 3 izlediniz mi? Veya Age of Ultron. Çizgi romanlardaki o güçlü karakterlere ne oldu? Ultron niye o kadar nerf yedi. Mandarina niye bu kadar ezildi. Dert etmeye gerek yok. Dr. Strange 2. Filmde bu gelirse her türlü alır. Fakat 2. Filmin villianı belli olduğu için sıkıntı yok.

O asıl Mandarin değildi. One-Shot videosunda taklitçiyi gerçek Mandarin'e götürdüler.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Groot çok fena ya. İnsan kıyamıyor :)
  • Saçma ama gayet eğlenceli bir filmdi. 7/10

• Fantastik 8/10

• Uzun zamandır saçma sapan filmler izliyordum... Bu film varya ilaç gibi geldi.. Batman superman , wonderwomen ,spiderman vs saçmalıklarından sonra aman allahım bu kadar güzel ve eğlenceli bir film olabilir mi ? Buram buram 80 ler kokuyor film muzikler , retrowave renkler ah o pembeler morlar maviler hele açılış sahnesinde resmen renksel şölen yaşandı.Espriler inanılmaz güzeldi. Drax kırdı geçirdi ortalığı... Çok başarılı bir film yani DC yapımcıları oturup izlemeli ve örnek almalı.Hatta bence bütün marvel filmlerini James Gunn çeksin , bambaşka bir hava yarattı adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 4 Eylül 2017; 6:21:42 >

• Son zamanlarda izlediğim en güzel ve en eğlenceli bilim kurgu filmiydi.İlkinden daha güzel olmuş tabi müziklerinin etkisi yadsınamaz.Kim seçtiyse bu parçaları ruh ikizimmiş
  • İlkine göre sönüktü bana kalırsa.

10/7.8

• Çok zevkli bir film olmuş çok beğendim diyebilirim bu arada groot gerçekten mükemmel.
    Bu mantis falandamı aralarında katıldı? Bu arada son bölümde hata var yondu ölürken süzgeçi kafasındaydı ama son sahnede diğer adamın kafasında yüzgeç vardı farkedenler varmıydı bilmiyorum. Orda yanarken süzgeçi ile bir likte yanıyordu zaten.

Bence olmaması gereken bir hataydı ama olmuş.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Süzgeçlerden sadece bir adet olduğunu düşünmemek gerek. Sonuçta yapay bir ek. Kopyaları vardır ya da yeni bir tanesini yapmak zor değildir diye düşünüyorum. Filmi izlerken bunun hata olduğunu hiç düşünmemiştim

• Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    Filmde groodun gidip o süzgeci alması onu getirirsen kurtuluruz demesi gibi o süzgeci baya Bir önemli bir hâle getirdi. Bir anda orada adamın kafasindaydi sonradan oku diğerine veriyor Peter Ama süzgeç Yok. Baştan süzgeci kafasından alıp daha sonrasında olsa sıkıntı olmaz. Sanırım süzgeç siz kontrol edilemiyor bu ok bundan Bir kaç tane olması veya bulunması gosterilebilirdi bana göre. Nedense takıntı yaptım.

• ikinci yenilmezleri mi hazırlıyorlar
  • filmden ciktigimda 2 saat ne cabuk bitti demistim. ilk film kadar iyidi Rocket ve Groot gulmekten gebertti.Salonda gulmeyen insan yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Filmde groodun gidip o süzgeci alması onu getirirsen kurtuluruz demesi gibi o süzgeci baya Bir önemli bir hâle getirdi. Bir anda orada adamın kafasindaydi sonradan oku diğerine veriyor Peter Ama süzgeç Yok. Baştan süzgeci kafasından alıp daha sonrasında olsa sıkıntı olmaz. Sanırım süzgeç siz kontrol edilemiyor bu ok bundan Bir kaç tane olması veya bulunması gosterilebilirdi bana göre. Nedense takıntı yaptım.

Gemiye alınca çıkartmışlardır kafasından. Hem sadece 1 tane yok ki ondan.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.