Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | James Gunn (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
18
Favori
23.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma sapan duygusallıklar ve Akasya Durağı tadındaki "Biz bir aileyiz." mesajı hiç olmamış. Müzikler ve görsellik güzeldi. 6.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 10 Ağustos 2017; 12:19:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • How Guardians of the Galaxy Vol. 2 Should Have Ended

• Sonlara doğru ciddilesen marvel'ın komedi filmi diyebiliriz. Ama en azından biraz amaç vardı. Hem dc hem marvel sever olarak görüşüm wonder womani tokatladı. Hem de wonder womani sinemaya gitme gibi bir hataya düştüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• -Drax'in bazı espirileri çok gereksizdi.

- Müzikler çok fazlaydı kafam şişti nerdeyse.

- İlk filme göre gerideydi senaryo hakkaten biraz zorlama olmuş. Olaylar sürekli kendi kendine gelişirken hadi ne zaman senaryoya giriyoruz dedim babasının mevzuya girene kadar bu muydu dedim. Thanos değil miydi most powerful beign in the universe? Tanrı baba olayı biraz saçma olmuş.

Bunların dışında görsel efektler gene muazzamdı tabi. Keyif aldım ama ilk filmin yanından geçemez bence.
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    En sacmasida su oku yonlendirmesi sen git butun gemideki adamlari okla oldur xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

En sacmasida su oku yonlendirmesi sen git butun gemideki adamlari okla oldur xd

Koskoca gezegen tanrı seviyesinde falan ama Mantis çat diye uyutuyor. Buna takılmak çok mı kıllık olur bilmiyorum da ben takıldım Thanos'u da uyutsun Mantis o zaman eldiveni alırlar o şekilde

Ben de ona takılmıştım açıkçası, sonra aman neyse dedim

• Ben keyifle izledim. Bence guzeldi. İlki gibi olup olmadığı tartışılır lakin beğendim.

Mantık hatası her Marvel filminde var çok takılmaya gerek yok açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

-Drax'in bazı espirileri çok gereksizdi.

- Müzikler çok fazlaydı kafam şişti nerdeyse.

- İlk filme göre gerideydi senaryo hakkaten biraz zorlama olmuş. Olaylar sürekli kendi kendine gelişirken hadi ne zaman senaryoya giriyoruz dedim babasının mevzuya girene kadar bu muydu dedim. Thanos değil miydi most powerful beign in the universe? Tanrı baba olayı biraz saçma olmuş.

Bunların dışında görsel efektler gene muazzamdı tabi. Keyif aldım ama ilk filmin yanından geçemez bence.

Thanos tek başına gider Egonun beynini patlatır :D

• Senaryo fena değildi müzikler ve atmosfer harikaydı.Hem güldürdü hem duygulandırdı. 8/10
  • Begenmedim diyemiyorum ama daha komplike bir senaryo beklerdim.
    Ilk film cok sevildigi icin aynisini kopyala yapistir yöntemiyle tekrar seyirciye vermisler.

Ben biraz daha saglam bir senaryo bekliyordum, özellikle Mr. Ego'nun oldugu bir filmde.
    Infinity War'a senaryo kapsaminda daha cok gönderme olabilirdi olmadi. Tek sahne vardi o da End Credits'te.
    Mizahin dozu yüksek, aksiyonu fazla ama senaryosu vasatti. Baby Groot olmasa o mizah da olmayacakti.

3. filmi umarim Russo Kardeslerin cektikleri gibi cekerler.

Spoiler sorular:
    -Ego'nun neden uykuya ihtiyaci var?
    -Mantis ne alaka? Koca gezegeni/bir Celestial'i nasil uyutuyor? Bu güce nereden sahip?
    -Bu filmde Soul Stone'un cikmasini beklemistim. Özellikle Mr. Ego'dan. Muhtemelen Thor Ragnarok'a kalacak. Fikri olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariaven -- 14 Ağustos 2017; 11:41:59 >

• İzlenilesi bir film olmuş.Bu filmin dünyası,atmosferi çok hoşuma gidiyor nedense.Espirileri de güzel yerlere yerleşmişler güldürdü.
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    O kadar kolay olmayabilir o iş,galaktus yiyemediydi zamanında egoyu thordan filan yardım istediydi,motor taktılar kıçına vs.

Galaktus birebirde eldivensiz thanosu yiyor her türlü.

Elemanın celestial olduğunu unutmamak gerek.
  • Gayet beğendim bence ilk filmin üstüne koymuşlar.Filmin atmosferi ve efektleri gayet güzeldi.Müzikleri muazzam zaten ona diyecek laf yok.Komiklik açısından benim en çok güldüğüm marvel filmi oldu esprileri güzel yerleştirmişler.Hem eğlenceli hem hoş bir filmdi genel olarak.Tek sıkıntısı biraz uzun olmuş film daha kısa kesilebilirdi.

Yondu ve Rocketin hapishane sahneleri ve Yondu'nun cenazesi çok güzeldi.Ayrıca Quill'in baba-oğul ilişkisi gibi detaylar gayet iyiydi.Drax'ın gülmesine bayıldım bir de.

8/10

• Bunun üzerine daha bir şey yazmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

O kadar kolay olmayabilir o iş,galaktus yiyemediydi zamanında egoyu thordan filan yardım istediydi,motor taktılar kıçına vs.

Galaktus birebirde eldivensiz thanosu yiyor her türlü.

Elemanın celestial olduğunu unutmamak gerek.

Kim celestial
    Edit: Comics evreninde Ego celestial değil.
    Film evreninde bu tip bir şey denmiş sanırım da ben kaçırdım orayı.

Galactus un gücü açlığına göre değişiyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 16 Ağustos 2017; 17:42:50 >
  • Filmde söyleniyor celestial olduğu oğluda yarı tanrı oluyor hatta filan,benim bildiğimde yaşayan gezegendi sadece.

Aç galaktus güçsüz değilki çoğu zamanda aç zaten,aç haliyleykende döver thanosu ayrıca(eldivensiz).

Ego o kadar zayıf değil yani,galaktusun yiyemediği birkaç gezegenden biri,bide romun götürdüğü bi gezegen vardı galaktusu paramparça ettiydi de son anda kurtulduydu oradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Filmde söyleniyor celestial olduğu oğluda yarı tanrı oluyor hatta filan,benim bildiğimde yaşayan gezegendi sadece.

Aç galaktus güçsüz değilki çoğu zamanda aç zaten,aç haliyleykende döver thanosu ayrıca(eldivensiz).

Ego o kadar zayıf değil yani,galaktusun yiyemediği birkaç gezegenden biri,bide romun götürdüğü bi gezegen vardı galaktusu paramparça ettiydi de son anda kurtulduydu oradan.

Tamam, filmde geçiyor sadece.

Galactus un açlık seviyesi ne kadar fazlaysa o kadar güçsüzdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 16 Ağustos 2017; 19:5:2 >
  • Biliyorum onu sonicim,hatta bi ara son safhadaydıda avengers gelip dövdüydü koca g yi,hatta insan boyutuna küçüldüydü,ama sonra reed yazıktır garbibana diyip ironmanin icadıyla thorun çekicinin gücüyle şarj ettiler galaktusu kendine geldiydi filan,o kadar zayıflarsa anca yenilir ona buna ama zaten çoğu zaman aç oluyodu.Gezegen yedikten sonra da zaten uykuya dalıyo bir süre kalmıyo hemen ayağa anca sindiriyo.

Acaba şu sfenks vardı ka stone olan onun en güçlü hali thanosla kapışsa ne olur,galaktus rahat yenmişti.

Bu arada en güçlü varlıklardan biri shuma gorath mış hiç bilmiyodum eleman bildiğin taco.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    O yaratık kimmiş öyle, yeni gördüm

• http://marvel.wikia.com/wiki/Shuma-Gorath_(Multiverse)

Baksana burda galaktusu yener filan diyollar,kendi mekanında rakibi yok gibi bişey heralde,gerçi full pow. galaktus her evrende alır diyenlerde var.
    https://comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/shuma-gorath-vs-galactus-26776/

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.