Şimdi Ara

Gtx1070

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gtx1070 alsam şu anda 1080p ultra grafik ayarında oyun oynayarak beni 5 sene götürebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1080p ultrada 5 sene götürecek kart şu an dünyada yok, kaldı ki 1070 götürebilsin.
  • 1080 p ultrada hatta 4k ultrada su anki butun oyunlari oynatabilir.fakat birkac sene sonra tokezleyecek .

• 1080ti alsan bile 5 yil zor gider. 1070 suan bile bazi oyunlarda 60 in altina inmeyi basariyor. Ha ileride lowada alirim oynamaya devam ederim 40 fps olsun y8ne katlanirim diyorsaniz 5 yili belki zorlanabilir 1070 bilemiyorum.

• Oyunların seviyesini konsollar belirliyor genel olarak , bu sene sonunda "XBOX SCORPIO" çıkıcak içindeki GPU GTX 1060-1070 arası güçte , piyasada 3 sene civarı kalması muhtemel bu süreçte sıkıntısız şekilde ULTRA ayarlarda oynarsınız lakin daha sonrasında 60 FPS den ödün vermeniz gerekebilir ULTRA ayarlar için.

Not : ASUS STRIX GTX 1070 OC (Custom) kullanıyorum , 4K ULTRA da Horizon 3 de 60 FPS sabit alıyorum lakin GTA V gibi ender zorlayıcı oyunlar da 40-60 arası değişiyor FPS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 13 Mayıs 2017; 19:29:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalama 2-3 sene arası oynatırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknoloji her geçengün dahada hızlanarak artıyor. 5 senelik planlar yapmayın ekran kartı veya işlemci alırken yarın satacakmışsınız gibi sistemmler alın. çünkü şuan binlerce lira para verip gtx1080ti bile alsanız o kart 5 sene götürmez 5 yıl içinde ne kartlar çıkar. özellikle amd yarışa tekrar dahil olmasıyla rekabet iyice artacak ve ekran kartlarının performansı bir önceki nesle %50 yi geçen performans farklarıyla çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 13 Mayıs 2017; 18:42:42 >
  • Bakıyorum mesela 1070 için 1080p de çok fazla deniyor gerek yok bu kadar para harcamaya 1060 yeterli deniyor ama uzun vadeli olarak 1070 almak daha mantıklı gibi geldi 1080 p için o yüzden sizlere sormak istedi arkadaşlar

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Bende bu yuzden gtx 1060 aldim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bir monitörünüz varsa alın derim. Yüksek fps derdiniz yoksa 1060 götürür belli bir süre.

• Neden 5 sene 3 olsun yok yok 2 iyi 5 kotu

• şu an piyasada her oyunu 1080p ultra ( her ayarın sonuna kadar çıkarıldığı açıldığı ayar ) 5 sene boyunca çalıştırabilecek bir kart olsa kimse sli ile uğraşmaz. adamlar bir makineye çift kartta satmak istiyor.

ekran kartı işi aslında para tuzağı gibi. 1050 yetmiyor 1060, 1060 yetmiyor 1070, 1070 yetmiyor 1080 oda yetmiyor 1080ti. oda yetmedi 1080ti sli. Hiçbiri mükemmel değil sli'ında kendi içinde sıkıntıları var sadece nekadar yükselirsen oyun genelinde okadar iyi sonuç alıyorsun ama kusursuz diye birşey yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.