Yüzbaşı
29 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar diablo 3 yeni oynamaya başladım fakat oyunu bir türlü online oynayamıyorum bağlantı hatası verip duruyor sebebi ne olabilir diğeri oyunlarımı online oynuyorum ama diablo 3 te sıkıntı yaşıyorum varmıdır bu tip sıkıntı yaşıyan ??
Arkadaşlar bu oyunda popülasyon arttırma hilesi varmıdır yardımcı olurmusunuz
arkadaşlar gtx 1050ti gtx 760 tan iyimi ne kadar performans artışı hiseedilir mevcut 1080p oyunlarda
Serinin Hayranı Bir Oyuncu Olarak Neden Çıkmaz Bu Oyun Bildiğim Kadarı İle Bu Oyunu Yapan Stüdyo Kapandı Ama İsim Hakları Micrsoft Da Diye Biliyorum Düşünceleriniz Nedir Dostlar??
Merhaba arkadaşlar gtx1070 alsam şu anda 1080p ultra grafik ayarında oyun oynayarak beni 5 sene götürebilirmi
Merhaba arkadaşlar steam üzerinden homeworld remastered satın aldım w10 işletim sistemi kullanıyorum steam üzerinden oyuna girmeye çalıştığımda oyuna giriyorum gibi gözüküyor steam de ama oyun açılmıyor bu hakkında yardımlarınızı beklerim selamlar
Merhaba arkadaşlar iki senedir gtx760 kart kullanıyorum ama çokta beni rahatsız eden bir kasma sorunu yaşatmadı 1080p high ayarlarda gtx1060 a geçmeyi düşünüyorum ne tavsiye edersiniz
Arkadaşlar şu anki işlemci intel e8400 artık değiştirmek istiyorum intel q9650 ye geçmek istiyorum sizce mantıklı olurmu
Merhaba arkadaşlar android defense oyunları tavsiyelerinizi bekliyorum
Selam arkadaşlar yeni cruse hatchback kullanan varmı aranızda özellik otometik şanzıman hakkında bilgi almak istiyorum yakıt tüketimi nasıl komforu nasıl şu anda yeni polo sahibiyim bu araca geçmek istiyor gibiyim ne dersiniz vw kalitesine göre nasıl bu araçlar?
Hakkında
Forum İmzası:
DEAD HUMAN COLLECTION
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 692
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 40.858 (Bu ay: 224)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.