Şimdi Ara

GTX 970 vs PS4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgisayarımın özellikleri:
    i7 3770
    gt 640
    8gb ram
    Sizce bilgisayarım beni oyun olarak daha ne kadar götürür?
    Bir PS4 almalımıyım yoksa GTX 970 mi almalıyım. Yorumlarınızı bekliyorum.
    Saygılar.
    Not: PS4 alırsam bunuhttp://www.vatanbilgisayar.com/sony-batman-arkham-knight-comic-special-edition-ps4-500gb-b-tur-oyun-konsolu.html?srt=PU
    GTX 970 alısam bunuhttp://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx970-tiger-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html?srt=PU düşünüyorum.
    Not 2: Güç kaynağım 300 Watt.
    Not 3: Bilgisayarım oem. Bu bilgisayar:http://support.hp.com/tr-tr/document/c03646459

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammed46agir -- 11 Temmuz 2015; 12:43:07 >

• 970 her halukarda PS4'ten daha iyi görüntüler sunacaktır, eğer bu nokta sizin için önemliyse ekran kartını alın. Yok eğer PS4'te oynamak istediğim ve sadece bu platforma özgü olan oyunlar var diyorsan PS4 alacaksın. Bence tercihini sevdiğin oyunlardan yana yap, sonuç olarak görsel anlamda PS4 mevcut bilgisayarların gerisinde kalmış ama kendine has oyunları ile tercih edilen bir platform.

Forumun ikinci el bölümünde ikinci el temiz bir PS4 ve 970 yerine ikinci el GTX770 alarakta bu sorununu kökten çözebilirsin.
  • Valla hocam en son geçen sene oyun bilgisayarı aldım. Ama sondu bu artık. Bu yılın sonlarına doğru konsola geçiş yapacam bende. PC'nin dertleri bitmiyor.
  • Ben her ikisinide sahibim fps ve mouse ile oynanan oyunlar pc pc Çıkmayan oyunlarıda ps4 oynuyorum grafik olarak dersen gtx970 baya baya önde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 970 al geç. Güç kaynağında sağsamsa bir sıkıntı çıkmaz. İşletim sistemin orjinalse ve korsan yazılımlarla doldurmazsan eğer bilgisayarı hiçbir sıkıntı çıkmaz. Konsoldan da çok daha iyi performans alırsın.
  • Grafik olarak nasıl bayağı önde PC ? Kıl,tüy,saç, yağmur gibi efekler daha iyi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Grafik olarak nasıl bayağı önde PC ? Kıl,tüy,saç, yağmur gibi efekler daha iyi sadece.

Textue detayları,Shader kalitesi,Antialiasing,Tessellation,60 FPS ?

• Kabul ediyorum PC daha iyi ama şu anda kullandığım güç kaynağı bile 200 lira. Bu fiyata PC daha iyi iş çıkartana kadar PS4 e davam
  • Arkadaşlar konuyu lütfen pc vs ps4'e çevirmeyelim. Grafik benim için önemli değil. Önemli olan uzun vadede hangisi daha hesaplı olur. İyi günler, hayırlı ramazanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryder1511

970 al geç. Güç kaynağında sağsamsa bir sıkıntı çıkmaz. İşletim sistemin orjinalse ve korsan yazılımlarla doldurmazsan eğer bilgisayarı hiçbir sıkıntı çıkmaz. Konsoldan da çok daha iyi performans alırsın.

Hocam bilgisayar oem ve güç kaynağından biraz korkuyorum. İşletim sistemim orjinal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammed46agir -- 11 Temmuz 2015; 12:32:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

970 her halukarda PS4'ten daha iyi görüntüler sunacaktır, eğer bu nokta sizin için önemliyse ekran kartını alın. Yok eğer PS4'te oynamak istediğim ve sadece bu platforma özgü olan oyunlar var diyorsan PS4 alacaksın. Bence tercihini sevdiğin oyunlardan yana yap, sonuç olarak görsel anlamda PS4 mevcut bilgisayarların gerisinde kalmış ama kendine has oyunları ile tercih edilen bir platform.

Forumun ikinci el bölümünde ikinci el temiz bir PS4 ve 970 yerine ikinci el GTX770 alarakta bu sorununu kökten çözebilirsin.

Hocam GTX 770'in performansı nasıl? En az iki yıl high'da götürebilir mi? Ayrıca ikisi toplam 1600-1800 TL civarına olur mu?
    İyi günler, hayırlı ramazanlar.
  • muhammed46agir kullanıcısına yanıt
    Ben PC'yi tercih etsem de uzun vadede hesaplı diyorsan ve görüntü kalitesine o kadar takmıyorsan kesinlikle PS4.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed46agir

quote:

970 al geç. Güç kaynağında sağsamsa bir sıkıntı çıkmaz. İşletim sistemin orjinalse ve korsan yazılımlarla doldurmazsan eğer bilgisayarı hiçbir sıkıntı çıkmaz. Konsoldan da çok daha iyi performans alırsın.

Hocam bilgisayar oem ve güç kaynağından biraz korkuyorum. İşletim sistemim orjinal.

Güç kaynağı kaç watt? İstersen o 970'in yanına bir 500 ya da 600 w lık iyi bir psu ekle yine de konsoldan daha iyi.
  • quote:

Bu arkadaş haklı ben kendimde kullanıyorum gayet iyi bir ekran kartı ps4 yerine kesinlikle bunu almanı tavsiye ederim.
    Not: Almaya karar verdiğinde kartların markalarına göre verdiği özellikleri bir kontrol et. Bazı markalar daha iyi oc yapabiliyor.
  • quote:

quote:

quote:

Güç kaynağı kaç watt? İstersen o 970'in yanına bir 500 ya da 600 w lık iyi bir psu ekle yine de konsoldan daha iyi.

300 W

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Kabul ediyorum PC daha iyi ama şu anda kullandığım güç kaynağı bile 200 lira. Bu fiyata PC daha iyi iş çıkartana kadar PS4 e davam

Bana Batman Arkham Knight ile gelme kardeşim tarihin en berbat portlu oyunu o

• Oynayacağın oyuna göre seç.

Ben de her ikisi de var ama bir tercih yapacak olsam ekran kartı almayı seçerdim.
  • ps 4 oyun fiyatlarını da göz önünde bulundurmanı öneririm.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

300 W

300 W yetmez maalesef. Yani yetse de çeşitli sorunlar çıkarması çok yüksek ihtimal. Durduk yere ekran kartını bozma onun yüzünden. Steam, pc oyun fiyatlarını falan da düşünürsek al 970 + psu geç. Bunu kaçıncı defa yazdım bilmiyorum :) Kolay gelsin

• Arkadaşlar PS4 almaya karar verdim. Yorumlarınız için hepinize teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.