Şimdi Ara

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu konuda sizlerle ASUS GTX 670 DC II 4 gb + GIGABYTE WİNDFORCE3X GTX 670 4 gb dan oluşan sistemimden güncel sürücü ve oyunlarla yaptığım test sonuçlarını paylaşmak istiyorum.Kartları 7/24 stabil kullandığım 1254 mhz gpu hızı ve efektif 6800 mhz vram hızlarında teste aldım.Burada amaç bencmarklarda en yüksek puan değil stok voltajıyla stabil kullanılabilen değerlerde sonuç paylaşmaktır.

TEST SİSTEMİ

SENTETİK TESTLER

3D MARK 11

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

3D MARK 13

3D MARK VANTAGE

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

UNIGINE HEAVEN

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

UNIGINE VALLEY

OYUN TESTLERİ

TOMB RAIDER

HITMAN ABSOLUTION

SLEEPING DOGS

METRO 2033

SNIPER ELITE V2

RESIDENT EVIL 6

CRYSİS

CRYSİS WARHEAD

CRYSİS 2

F1 2012

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

JUST CAUSE 2

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

CRYSİS 3

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###  ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

• 4gb'nin farkedecegi bir test oyun var mi acaba?cok ram kullandigi soylenen crysiste yuksek ayarlarda fraps f11 benchmark yapabilirsin.
  • 4gb farkı için Bioshock u 1080p üstü deneyebilir

Çok güzel sonuçlar , ms -frame time gibi olaylarda gözle görebildiğin bir rahatsılık oluyor mu ? birde ekran kartı marka değişikliği bir sorun yaratmamış oda iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 10 Mayıs 2013; 18:13:43 >
  • testler ıcın teşekkürler.
    tek kart olarakta tekrar edebılırsen testleri seviniriz.
  • Teşekkürler arkadaşlar.Ms veya frametıme sorunu pek yaşamadım desem yeridir ayrıca crysis 3 timer resolutıon tool kullandım yoksa gpu kullanımları çok dengesiz oluyor bu durumda.4 gb için örneğin crysis 2 ye maldo modu atınca vram kullanımı 2200 mb larda oluyor oyunun başında belki ileriki bölümlerinde daha da artabilir.Tek kart ile ilgili çok test var o yüzden tekrar olmasın diye paylaşmadım.Ekran kartı marka değişikliği sorun yaratmadı ama ben her iki ihtimale karşılık iki kartın boost clocklarını eşitledim.SS lerde üstteki kartın 1215 veya 1228 mhz görünebiliyor ama asus kartım genelde 60 C yi geçince +13mhz daha boostluyor kendini yoksa oda 1254 lerde geziniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 10 Mayıs 2013; 18:40:44 >
  • FAR CRY 3

###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri### ###GTX 670 4 GB SLI Kullanıcı Testleri###

• Testler İçin Teşekkürler , Güzel Bir İnceleme Olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKLER

Testler İçin Teşekkürler , Güzel Bir İnceleme Olmuş.

Ben teşekkür ederim.
  • Testler için çok teşekkürler hocam. Benim hep merak ettiğim ısı durumunu göremedim. Ayrıntılı ısı değerlerini paylaşma imkanınız varsa bekliyorum.
  • 4 gb gtx670 slı yanılmıyorsam titandan oldukça performanslı ve yüksek çözünürlükte sıkıntısız vram alanı...
    çok iyi inceleme olmuş teşekürler...
  • emeğinize sağlık güzel bir konu olmuş.
  • Teşekkürler, güzel bir inceleme olmuş.Gerçekten FPS' ler hatırı sayılır derecede iyi. Artık full ayarlar ile oynamak için, bir testle daha görmüş olduk ki tek kart devri kapandı, kapanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PostMortem

Testler için çok teşekkürler hocam. Benim hep merak ettiğim ısı durumunu göremedim. Ayrıntılı ısı değerlerini paylaşma imkanınız varsa bekliyorum.

SS lerde msı afterburnerın osd sinde ısı değerleri mevcut ama şöyle söyleyebilirim 2 saate yakın crysis 3 ss deki ayarlarla üstteki kart max 70 diğer kart ise 50 ile 55 C aralığında geziniyor.Tabi custom fan profiliyle çünkü direct cu ıı sessiz bir soğutucu olması nedeniyle %100 de bile ses olmuyor o nedenle slı kurulumda üstteki kart daha fazla ısındığı için fan hızı daha yüksek tutuluyor.Kasa içi havalandırmada yan panelde 1 adet 200 mm lik içerdeki havayı dışarı çekiyor 1 adet 200 mmlik ise içeri üflüyor.Arkada 14 lük egzoz dışarı kasa içinde ise 14 lük hdd yuvalarından kartlara taze hava üflüyor.Yan panel fanlarını durdurursam üstteki kartın sıcaklığı 75 i geçebiliyor fanlar ise anakart kontrolünde fan expert ile oyunda turboda ıdlede ise silent modda kullanılıyor.

• Güzel inceleme elinize sağlık murat bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Güzel inceleme elinize sağlık murat bey.

Teşekkürler bilal hocam sizden de bir inceleme görsek fena olmaz di mi maşallah imzanızda kartlar sürekli değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

Teşekkürler, güzel bir inceleme olmuş.Gerçekten FPS' ler hatırı sayılır derecede iyi. Artık full ayarlar ile oynamak için, bir testle daha görmüş olduk ki tek kart devri kapandı, kapanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Güzel inceleme elinize sağlık murat bey.

Teşekkürler bilal hocam sizden de bir inceleme görsek fena olmaz di mi maşallah imzanızda kartlar sürekli değişiyor

Hocam habire kart değiştirmekten dediğiniz gibi kargo ve sanalpazar eft incelemesi yapıcam. Yada ikinci elde dikkate edilmesi gereken kurallar. Hangi kart eliniz de patlamaz vs. incelemesi yapayım ben.

Şaka bir yana elimde artık gigabyte windforce 3 2gb gtx 670 kaldı. Ki onun incelemesini de bmw yapalı yıl oluyor. Yani bende işler kesat.

• eline sağlık murat hocam böyle değişik testler görmek güzel
  • sonuclar cıdden cok ıyı..fc3 de ozellıkle cok ıyı sonuclar almıs..son drıverlar ıle demekkı baya duzelmıs dusuk fps sorunu..cıktıgı zamanlarda ultra-8x msaa da gtx690 bıle surunuyordu resmen..su sıralar yapılabılecek en ıyı yuksek sevıye sıstem bence..artık tek kart da ne yazıkkı tıtan dahıl hıcbır kart yeterlı performans vermıyor..tek tıtanda bıle ayar kısmak zorunda kalabılıyoruz.yuksek ayarlar-yuksek fps ıcın coklu kart duzenegı sart oldu gıbı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 11 Mayıs 2013; 9:34:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

eline sağlık murat hocam böyle değişik testler görmek güzel

Teşekkürler kaan hocam kartlardan gıgayı sizden almıştım diğer asus kartımda gıga ile iyi ikili oluşturdular ve böyle bir kombinasyon ortaya çıktı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.