Şimdi Ara

GTA V Türkçe Yama Resmi Konu - TechnoGame (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
13
Favori
19.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok fazla hayır dua 'sı alacaksınız. Senaryoyu anlayarak oynamak büyük keyif verecektir, elinize sağlık hepinizin.

Bu arada %100 bitmemiş bile olsa oyun piyasaya çıktığı vakit yayınlarsanız seviniriz, zaten büyük çoğunluğu bitmiş ufak tefek yerleri anlamasak ta olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Gerçekten çok fazla hayır dua 'sı alacaksınız. Senaryoyu anlayarak oynamak büyük keyif verecektir, elinize sağlık hepinizin.

Bu arada %100 bitmemiş bile olsa oyun piyasaya çıktığı vakit yayınlarsanız seviniriz, zaten büyük çoğunluğu bitmiş ufak tefek yerleri anlamasak ta olur

Yama tamamlanmış durumda. Biz PC'ye çıkmasını bekliyoruz. Bu nedenle sitede yüzdeler %100 değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurullah390

quote:

Gerçekten çok fazla hayır dua 'sı alacaksınız. Senaryoyu anlayarak oynamak büyük keyif verecektir, elinize sağlık hepinizin.

Yama tamamlanmış durumda. Biz PC'ye çıkmasını bekliyoruz. Bu nedenle sitede yüzdeler %100 değil.

Bu harika bir haber hocam, elinize emeğinize sağlık. Sayenizde oyunun keyfi ikiye katlanacak.

• Ps3 e gelirse oyuna en bastan baslarim

• Emeğinize sağlık yapmayı heyecanla bekliyoruz

• Oyunun dosyaları ön yüklemeyle indirildi ya siz çıkmasını bekleyecek misiniz yoksa inen dosyalarda altyazılar var mı ve PC'ye aktarabilir misiniz şuanda?
  • Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Sırf türkçe çıkınca anlayarak oynamak için görev yapmayacağım.

• hiç bir kâr amacı gütmeden yapmanız çok güzel bir şey emeği geçen tüm arkadaşlara teşşekürler diliyorum ve oyunun çıktığı kısa sürede yamanın da çıkmasını temenni ediyorum. kolay gelsin
  • Yama hangi gun cikacak arkadaslar.birde kucuk bi yardim yapmak istiyorum.siteniz filan varmi?iban numaraniz banka bilgileriniz.bu oyun turkce ile mukkemmel olur.

• Elinize emeğinize sağlık hocam. Helal olsun, hayırlı olsun.
  • Elinize sağlık. Takipteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke o seviye yabancı dil bilsem de sadece seslerle oynayabilsem.bir gün o da olacaktır.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurullah390

quote:

Oyun ciktigi zaman kac gune yayinlarsiniz hocam?

• oha diyecem buna yaw oha.
    Oğuz Gürsel miiiiiiii.
    Bu adamı taaaaaa fifa 2005 tr yamasından biliyorum yaw.
    ne günlerdi çocuktuk :(((
    hep hüzünleniyorum.
    helal olsun sana Oğuz Gürsel abicim.
    Çocuklupum senle geçti büyüdüm hala sen :))
  • Selamlar arkadaşlar! Kısa bir bilgilendirme geçeyim.

Oyun çıktıktan sonra direk singleplayer' a değil de Online a girip takılmanızı tavsiye ediyoruz çünkü Singleplayer da bir hayli işimiz olacak gibi gözüküyor.

Bu sürede Online da oynarken kendi crew'umuza girmeyi unutmayın

http://socialclub.rockstargames.com/crew/technogame

• hangi site çeviri yapıyor?
  • Harika
  • http://www.technogame.net/

• hocam son durumlar nedir yama hakkında bize biraz bilgi verirmisiniz buradan.Sanırım 7 sinde sizde indirmeye başladınız oyunu ve pc ye uyarlamaya çalışıyorsunuz yamayı peki son durum nedir ? 14ünde hazır olur mu yoksa daha ileri bir tarih mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross1963 -- 12 Nisan 2015; 17:45:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.