Şimdi Ara

GTA V The Long Stretch Oyundan Atma Sorunu (Kafayı yiyecem)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Depodaki gangsterleri öldürüyorum tam kapıyı açıp bodrum kısmına indiğimde oyundan atıyo her seferinde böyle yapıyor internetten baktım çözümünü bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Helikopteri indiriyorum, duvardan atlıyorum oyundan atıyor ne yapmam gerek aynı görev
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert101

Helikopteri indiriyorum, duvardan atlıyorum oyundan atıyor ne yapmam gerek aynı görev

Güncel update ve cracklarla düzeltilebilecek bi sorun sanırım. Gerçi bende q ya basınca ve arabada nişan alınca oyundan atma sorununu çözemedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Learzsche L kullanıcısına yanıt
    Gta launcheri normal aç daha sonra onu köşeye çek ve launcheri yönetici olarak çalıştıra tıkla kesin çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Learzsche

quote:

Orijinalden alıntı: desert101

Helikopteri indiriyorum, duvardan atlıyorum oyundan atıyor ne yapmam gerek aynı görev

Güncel update ve cracklarla düzeltilebilecek bi sorun sanırım. Gerçi bende q ya basınca ve arabada nişan alınca oyundan atma sorununu çözemedi

Arabada nişan alırken ve bazı bölümlerde karakterler arası değişim yaparken(bazen de bölümde değilken, normal olarak değiştirirken) oyundan atma sorunu vardı bende de, yabancı forumlarda da aynı sıkıntıyı yaşayan çok kişi var.

Görevde takılı kalma olayına gelince de, görevin o kısmında kendini 3 kere öldür; 3. ölüşünden sonra quit ve retry ın yerine skip seçeneği de gelecek, bölümün o kısmını öylece geçin. Oyunu az önce bitirdim, 2-3 yerde bu durum başıma geldi; böyle yapmadan geçilmiyor malesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.