Şimdi Ara

GTA V PC | ★★ DH EKİBİ ★★ [Tanış & Kaynaş GÜNCEL] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
33
Favori
50.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Banın hayırlı olsun hocam
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Ban alcagımı sanmıyorum mod falan yapmadım da işin ilginci oyuna girdim ama garajda AFK dim. Geldiğimde server da kimse yoktu ve bende 80 milyon vardı. Hatta hata mı oldu diye girdim çıktım hala 80 milyon duruyordu. Garajda afk iken nasıl para vermişler hiç bi fikrim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Hilecinin biri gelip basmıştır. Ped drop falan yaptıysa yakında ban gelir. 90m vardı bir ara ama onu da patchlemişler diyorlardı.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    ped drop yerlere torba torba atılan para değil mi? kendi garajımda afkdim onu nasıl yaptı bilemiyorum
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    torba da oluyor, balya balya dolar da oluyor. bildiğim kadarıyla belirli konuma veya oyuncuya atabiliyorlar. Bir tanesi beni kafese tıkınca anlamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

torba da oluyor, balya balya dolar da oluyor. bildiğim kadarıyla belirli konuma veya oyuncuya atabiliyorlar. Bir tanesi beni kafese tıkınca anlamıştım

Ban yemezsem çok iyi olur şanslıysak yırtarız bakalım svlerde 8000 lv adam görüyom onları banlamıyolar bizi banlıyolar :D

• heist,MC zamazingosu falanı filanı beraber yapacak arkadaşlar ,RS ID: mrtspk ekleyin .
  • 6 milyon dolarda bana vermişler bugün oyunda. Torbalarla para yığılmıştı heryere.

Banlanmayız umarım.

• beyler takıma katılmak istiyorum yeniyim online oyunda.
  • heist ve diğer görevleri yapacak 25 yaş ve üstü arkadaşlar ekleybilirler.
    steam:yasintcl
    rscg:yasintcl37
  • Merhaba gta 5 oynamak isteyenler heist yapmak isteyenle

yesjet

olarak ekleyebilirler
  • id: DINCERRB ]]] heist falan
  • club satın aldım mc olaylarıni bilen oynamak isteyen eklesin, holo1907 id

• OYNAYAN YOK GALİBA
  • Yıllardır ps4 de oynadım. Şuan pc ye döndüm acaba alsam oynasam çokmu geç kaldım kimse yokmudur oynayan
  • Şu anda aktif mi grup acaba black friday bitmeden almayı düşünüyorum.
  • heist yapacak 2 kişi arıyoruz çok bilgi sahibi değiliz yardımcı olmak isteyen varsa eklesin ya da yazsın buradan social:janbo1905
  • Heist vs için yardım ve arkadaşlık için ekleyebilirsiniz nick : Jubest

• bayadır oynamıyorum oyunu haa zaten herifin tipide kertenkeleye benzedi baştan yaratmam lazım karakter
  • Merhabalar, 3 yıl önce ps3de oynadığım gta5 i an itibari ile steamden pc için indirmiş bulunuyorum. Yeni karakter yarattım, online için aktif arkadaşlar aramaktayım. (yaş 29 oyuncu adı juneecho)
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.