Çavuş
03 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle. Sorum şu; 6-7 aylık bir golden retriever gece cam balkonda cam açıkken aşağı atlayabilir mi? Yani bunu yapmaması gerektiğinin farkında mıdır? Bir de sadece yatarken cam balkonun kapısını kapatıyoruz. Ağlıyor sonra susuyor uyuyor. Bir gün aşağı atlayacak diye korkmuyor değilim.
Arkadaşlar selamlar çan eğrisi hakkında sorularım var yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır?
Bu bayern ki barcelonayı 4-0 yendi. Üzülmemize gerek yok biz 5-0 kaybettik anlayın bu seviyede nasıl oynadığımızı gün gelir biz yeneriz barcelonada 1 gollük kötü oynamışız adeta. Bu seviyelerde farklı oynamayı tecrübe kazanarak öğreneceğiz.
Bugün bayern münih'le formaları değiştirseydik maç 6 hatta 7 olurdu. Sadece ismine aldandık hocamız ve kadro kalitemiz cidden bu seviye için yeterli. Kalecimiz çok daha iyi. Bir tek forvet eksiğimiz vardı. Adriano coman'ı resmen sildi süpürdü. Ah be Tosun Paşam sen olsaydın çok farklı olurdu be. Resmen para için çeyrek final hatta yarı finalden vazgeçtik. Sattınız be sattınız...
Avusturyalı bir arkadaşımla evimde içeceklerimizi aldık ve maçı izledik. Yahu arkadaşım bile üzüldü o nasıl bir kaymadır Vida. Tüm emeklerimizi çöpe attın. Yazıklar olsun ya. Umarım Şenol hoca 2. maçta Vida'yı oynatmaz!! (İronidir anlamayan varsa !!!)
Tabu ve tavlama ile ilgili örnekler arıyorum yardımcı olabilecek var mı?
Arkadaşlar merhaba bu karbonhidrat tozunu kullananlar var mı, memnunlar mı ? Ve bu toz sivilce yapıyor mu sormak istediklerim bunlar. Teşekkürler.
Vs atarsa kim kazanır beyler bence Aziz Yıldırım
Oyuncu hakkında düşünceleriniz neler ?
İnanılmaz oynadı inanılmaz çabaladı. Q7 de öyle gururLANdım. Yenildik ama umrumda değil çok güzel bir klip yapmışlar izlemenizi tavsiye ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=xNvWP9thXow
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 310
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 5.129 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 231 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.