Şimdi Ara

GTA V PC | ★★ DH EKİBİ ★★ [Tanış & Kaynaş GÜNCEL] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
33
Favori
50.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide ekle Social Club ID: smackdown000
  • Social Club ID: dawras

Şimdi oyuna giriyorum ama ekleyin discord, skype vs. kullanıyorum.
  • Social club:OrionSyrus

yasim 17 yeni basladim daha 15lvlim oynamak isteyen eklesin skype var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beraber bi ekip kursak beyler oynasak birlikte

• efedonumcu ekleyin oynayalım

• Heist yapmak isteyen arkadaşlar pmden ulaşsın zaman geçsin
  • Var mı kimse şu an? Heist falan takılalım.

Edit: özel mesajla dönen arkadaşlar oldu lakin hafta içi fırsat bulup cevap bile yazamadım. Kendilerini ekleyip haftasonu oynarız. Birbirimizi ekleyip online olanlarla sürekli oynama şansı elde ederiz. Çakallık yapan çıkarsada bursan ifşa edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 3 Mayıs 2017; 0:0:15 >
  • beraber heist vb. görevler yapmak isteyenler beni ekleyebilir socialclub nickim QarekTyphon arkadaşlar
  • beyler yokmu oynayan oynayalım
  • gta online para atacak yardım sever arkadaş varsa pm atabilir mi araba alıcam ama heist yapmaya çalışıyorum troll geliyor yada görevin ortasında çıkıyorlar para kasılmıyor bari para atsın da araba alalım oyunun azıcık tadını çıkaralım yardım edecek pm
  • Oyunu uzun zamandır oynuyorum ve heist ağırlıklı yapmaya çalışmaktayım. Oyunu oynayan barzolardan dolayı 3 göreve başlıyorsak 1 tanesi tamamlanıyor ama çok keyif veriyor.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Yiyeceğin bana değmez. Heist açma, heistlara katıl. Heist açınca geliri pek değmiyor bir de daha fazla uğraşıyorsun bana kalırsa. Benim arkadaşlardan mıdır bilmiyorum ama çok sık pacific daveti geliyor. 1 günde 2-3m rahatlıkla kasılabilir uygun bir ekip olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Yiyeceğin bana değmez. Heist açma, heistlara katıl. Heist açınca geliri pek değmiyor bir de daha fazla uğraşıyorsun bana kalırsa. Benim arkadaşlardan mıdır bilmiyorum ama çok sık pacific daveti geliyor. 1 günde 2-3m rahatlıkla kasılabilir uygun bir ekip olursa.

Adamlar 8000 level hiç bir şey olduğu yok. yarış arabaların en kötüsü 1.5 milyon. pasific de para düştükçe düşüyor kimse kurumayla yapmıyor illa biri ölüyor tekrar tekrar sıkıcı artık
    Neden kuruma? Atlayın SWAT NOOZE'a rahat rahat bitirin görevi. Ayrıca artık Kuruma vs. alınamıyor. Eve girişe izin vermiyor oyun. 2-3 hafta önce oynadığımda her seferinde taş çatlasa 3. denemede bitiriyorduk görevi ki max 50k kayıp oluyordu toplamda. Elegy RH8 kötü değil. AWD olması ve ücretsiz da artısı. Kullanışlılık önceliğiyle bakarsanız durum böyle. Ama ben X80 Proto alayım, yat alayım, kat alayım, Drag Bike alayım, her çıkanı alayım derseniz onun sonu yok. Bende yok mu? Biraz tezat olacak ama var. Ama kullandığım araçlar genellikle aynı. Osiris, 811 Topless, T20, Insurgent. Şu sıralar helikopter çok kullanıyorum, eventlerde falan iyi oluyor. Onu da Ofis'ten veya MerryWeather'dan çağırıyorum genelde. 300lv üzerini tanımıyorsam kickliyorum. Zira hilesiz o kadar level olmuyor. Gezip tozuyorum dünden beri, 2.5 haftadır psu yoktu, hiç oyun oynayamamıştım iyi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Neden kuruma? Atlayın SWAT NOOZE'a rahat rahat bitirin görevi. Ayrıca artık Kuruma vs. alınamıyor. Eve girişe izin vermiyor oyun. 2-3 hafta önce oynadığımda her seferinde taş çatlasa 3. denemede bitiriyorduk görevi ki max 50k kayıp oluyordu toplamda. Elegy RH8 kötü değil. AWD olması ve ücretsiz da artısı. Kullanışlılık önceliğiyle bakarsanız durum böyle. Ama ben X80 Proto alayım, yat alayım, kat alayım, Drag Bike alayım, her çıkanı alayım derseniz onun sonu yok. Bende yok mu? Biraz tezat olacak ama var. Ama kullandığım araçlar genellikle aynı. Osiris, 811 Topless, T20, Insurgent. Şu sıralar helikopter çok kullanıyorum, eventlerde falan iyi oluyor. Onu da Ofis'ten veya MerryWeather'dan çağırıyorum genelde. 300lv üzerini tanımıyorsam kickliyorum. Zira hilesiz o kadar level olmuyor. Gezip tozuyorum dünden beri, 2.5 haftadır psu yoktu, hiç oyun oynayamamıştım iyi geldi

Bendede var 2015 de 30 milyon atmıştı biri onla arada takılıyordum yeni DLC'lerde gelen şeyleri topluyordum ama bitti para. en son X80 aldım hiç beğenmedim. oyunun en pahalı arabası 2.7 milyon ama bana göre yol tutuşu sağ sol çok dandik geldi. sen ne düşünüyon x80 hakkında. t20 ve sultan RS seviyorum arabalarda özellikle sultan baya hoş

• Beyler oyunu akşam indirdim, kurduk çalıştır dediğimde unable to initialize directx 9 device hatası aldım,ekran kartını amd için 17.4.4 ten 17.2.1 sürümüne geri döndürdüm düzeldi girdik.Aynı sorunu yaşayan olabilir aklında bulunsun.

Sormak istediğim Türkçe yama yapamıyorum oyunun sürümü bende 1.0.1011. fakat yama için 350.2 veya 350.1 gerekiyormuş. Oyun orjinal steamde yüklü, nasıl yükselteceğim bende ki sürümü yama için.

Edit :Technogame sitesindeki yama bu sürüm için uyumlu onu indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 5 Mayıs 2017; 3:9:35 >

X80 otoban arabası. Hız yapacaksan alacaksın onu. Şehir içinde olmuyor. Avi Schwartzman'ı kaçırdığımız görevde falan iyi. Basıp gidiyorsun. Benim eski favorim Osiris.Dengeli, AWD'si %30-70 şeklinde, ve hızlı. Biraz tuzlu tabi, 2.2m, modifiyelerle 2.5m falan. Sonra 811 geldi. Osiris gibi ama biraz daha çevik, diğer dinamikleri vs. aynı. Biraz da daha dar ve kısa gibi. Keyif alıyorum ondan. Sonra GP1, FMJ ve şu son gelen eski tip açılıp kapanan farlı araba. GP1 hızlı ve yola yapışıyor resmen. T20 şimdi evin altında garajdaki en yakın araba, o yüzden kullanıyorum. Ama biraz kayıyor. Osiris, 811 ve özellikle GP1'e göre yol tutuşu bir tık zayıf gibi ama biraz daha iyi ivmesi var. Sultan'a bir türlü ısınamadım.

Duke O'Death aldım, bir de düz Duke aldım. Düz Duke keyif vermedi. Ses var, hızlanması da fena değil ama sarmadı. Zırhlısı da sadece 1 patlayıcıya dayanıklı. Başka esprisi yokmuş. Para bol diye gidip denizaltı falan da aldım ama kırk yılda bir kullanacağım Volatus'u da ofisten beleşe çağırıyorum, mis gibi. Boyuna 2x RP-$ yapıyorlar, indirim yapıyorlar yakında yeni pahalı bir şeyler gelecekmiş gibime geliyor.

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    osiris güzel araba evet ama ben sattım çok boş görünüyor dışarıdan ama hızı ve yol tutuşu iyi en iyi wallride yapan araba bide sanırım.
    sultanı modifiye edince boyayınca falan oyundaki en orjinal araçlardan biri oluyor bence. ama gta 4 de ki tadı alamadım belki fizikler yüzünden oyunun

Valla serverlarda illa ki modcu çıkıyor. girdiğim 10 serverdan 7sinde kesin mod oluyor. adam bütün serveri kendi yatına spawnlıyor sonra fake para atıyor millet peşinde koşuyor falan. öyle bi server sistemi varki oyunun bazen japonya güney kore oyuncuları ile dolu serverda oynuyorum.

Serverlar tabiri yerindeyse Allah'a emanet... kaçak kod ile birkaç gün takılayım yeter diyen açıyor hileyi...

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    biri bana 80 milyon vermiş öğlen yoktu 2 saat önce yemege gittim afk bıraktım 80 milyonum olmuş geldiğimde ilginç
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.