Şimdi Ara

GTA V PC | ★★ DH EKİBİ ★★ [Tanış & Kaynaş GÜNCEL] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.287
Cevap
33
Favori
49.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benide eklermisiniz oyunu daha yeni aldım

steam id : Nikopoll

rockstar id: Nikopolyigit
  • Beyler yeni sayılırız 2 kişi oynuyoruz ancak heist ve görevler için malum 4 kişi gerekiyor şöyle bir ekip kursak oynasak çok güzel olur

Varsa oynayanlar sc: cancan52

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeisenbergBB kullanıcısına yanıt
    glitch kullanmaktan , Cheat engine ile oyunu hack'lemekten bıktık usandık ama.. Herşeye sahip olduktan sonra oyunun amacı kalmadı , size başarılar..
  • Psycho53 P kullanıcısına yanıt
    Bakalım şöyle güzel bi garaj yapabilsem gezmek için bile oynarım oyunu gübi geliyor

• HeisenbergBB kullanıcısına yanıt
    herşeye sahip olmadan ufak tefek yaparsanız belki.. heistlerden kazanarak aldıgım 1m ev , milyonluk arabalar daha özeldi.. Ama işin içine hile hurda girince 2 hafta + 1 ay ban yemiştim , en sonunda birde glich kullanıp kıyater magzasına varana kadar herşeyi fulledim .d 2~3 garaj full t20 var parayı sıfırlarsa satarız diye .d başka bir aksiyon yok özelarabaları garaja modifiye yap at koy içine bitiyor bütün zevk..
  • bu yeni gelen stunts race olayı bayağı eğlenceliymiş. oyunu uzun zamandır oynamıyordum geri dönüş bileti oldu
  • Ghost Busters ! 1996

Hort Masters ! 2016

• şuan girdim baktım ki tam 999 kişi vardı benimle birlikte 1000olmuş ya
  • Arkadaşlar pasific standart için ekip arıyorum. ıd: natarajmarble

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nataraj marble -- 7 Eylül 2016; 15:29:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok yeniyim neredeyse hiç bilgim yok. Çevremde GTA V oynayan arkadaşım da yok. Oyunda mal mal takılıyorum anlayacağınız. İngilizcem de yeteri kadar iyi değil.

Ekleyin yardımcı olun bana :D Oyunu kutulu aldım. Nerden nasıl ekleniyor ben bilmiyorum.

Nick: BKesimci
  • Selam arkadaslar oyun orjinal sonunda o kadar hatayi acip geldim ama yine bir hata karsilasiyorum gta v online girerken bu hatalari aliyorum sizce cozumu nedir
    http://i.hizliresim.com/lEGgZl.pnghttp://i.hizliresim.com/1NWApD.png
  • arkadaşlar beni de ekler misiniz? gruba üye oldum nick'im acvarlik...
  • Beyler bi arkadaşım hile yapmadığı halde gta v de 3 kere gereksiz yere ban aldı hesabı sınırsız suspend...

1. sini TDM de yemiş.. 2. sini ban bitip tekrar oyuna girdikten bir gün sonra sanırım 3. yüde birkaç gün önce olması lazım , hack kullanmıyor nasıl oluyor bu hakkınıda arayamıyor ticket attığı zaman oto mail ile cevaplanıyormuş destek te alamıyor..

Turkiye kaynaklı bir firma olmadığı için destek alınamaz durumda , nasıl torrent bize serbest insanlarımız cracked oyunları kullanıyor , yazılımcı burda olmadığı için uğraşmıyor , aynı şekildede destek ağı yok, Steam den aldı oyunu ama 3th party ye giriyor steam destek çıkmaz,

yazılımcı bizim ülkemizde olsa o bizim peşimize düşerdi torrent kullanıyorsak yasal olarak , bizde hakkımızı araya bilirdik ama gel görki ben arkadaşın yapabilecek birşeyini görmüyorum tekrar 150 tl verecek gibi duruyor online a erişim için ki verebileceğini zannetmiyorum

• S. A.

Socialclub: FlightClub07
    Steam: jumpman_07

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyin: hasimshn
  • Beraber oynamak isteyen varsa ekleyebilir :)
    http://steamcommunity.com/id/LovelornRhapsody/
  • herkse selamlar
    club hesap 70.10 mb lik patch atarken en sonra kalip
    calismayi durdurdu hatasi aliyorum
    bu sorunun cozumunu bilen varmidir
  • Merhaba arkadaşlar yıl olmuş 2016 ben hala Gta5 i hiç oynamadım. en son sanandreas oynamıştım onuda bitiremedim. Bilgisayarda internet yok denicek kadar yavaş istanbul anadolu yakasında olum taşınabilir hdd ile bana gta5 verebilecek bir arkadaş varmıdır ? offline olarak oynamak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi forumlar :)
  • Social İd : EG.DekoviL benide ekleyin
  • umutogut23 ekleyin beyler

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.