Şimdi Ara

GTA V'e FPS Modu Duyuruldu: Yeni Video ve Bilgiler Sizlerle! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tepki alacak biliyorum ama bence yeterince gelişme yok. FPS dışında grafikler çok gelişmemiş.
  • büyüksün gta
  • Boşuna Rockstar'ın hayranı değiliz adamlar yaptıkları her işin hakkını sonuna kadar veriyor o grafikler, hava ve kara araçlarının hepsinin ayrı ayrı kokpit modellemeleri çatışmalarda bile bildiğin yıllardır yapılan FPS oyunlarına taş çıkartmışlar helal olsun gerçekten, bu böylseyse eski nesilden devşirme değilde tamamıyla yeni nesile odaklı bir GTA oyunu çıktığında neler yapabileceklerini hayal bile edemiyorum. Bu adamlar kesinlikle deha. PC'ye çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum çıktığı gibi satın alıcam hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushEpicsTR

Arkadaş bu nasıl bir oyundur ya zevkten 8 gen oldum daha önce hiç bir oyuna bu kadar heycanlanmamıştım. Mahalleyi GTA 5 diyerekten huniyle tavaf edecem .

MUHAHAHHA

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fps modu harika olmuş gerçekten.Oyuna farklılık katmış.Merakla bekliyorum
  • nefes kesici. merak ettiğim şey ama yeni nesil sürümde araç sürüşünü değiştirecekler mi ben gta 4 gibi olmasını istiyorum bu videodan pek kestirilemiyor

• Grafikler ps4de böyleyde pcyi düşünemiyorum bile. İnşallah ocak 27ye kadar bekletip optimizasyon özürlü oyun yapmazlar. Harika olmuş torrent düşünüyordum ama video fikrimi değiştirdi biraz uygun olursa alacağım.

• 2005 de çıkan ve hala çok popüler olan gta san andreası yapan bir firmadan bahsediyoruz ayık olun yani :)

• fps sanki daha bi ilgi çekici olmuş. Ps3te bitirmiştim.Gta online a bakma şansım olmadı pek. Ps4te de denemek lazım yeniden.

• Bomba haber bomba bomba
  • FPS modu güzel olmuş ama videoda oynayan da sağlam oynuyor. Bugüne kadar GTA o kadar iyi araba kullanabildiğimi pek hatırlamıyorum :)

• Çok iyi be
  • Videonun her ani diğer oyunlara gönderme olmuş

BF CoD ve Watch Dogs nasiplerini iyi almislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çarpışma sahneleri bana nedense Payday'i hatırlattı :D Jet sürüşü Battlefield. Patlamalar aynı COD zaten. Grafik mi? O da Rockstar şaheseri :)

• Rockstar yine fena işlere imza atıyor.

• Arkadaşlar playstore var steam var.xbox da kardeşlik var ps'de kardeşlik var.Orjinal almak için biçok yol var arkadaşlar.

Ayrıca optimizasyon konusunda hiçbir sıkıntı yaşanacağını duşunmuyorum.R* pc versiyonu konusuna buyuk önem veriyor.

• Ya arkadaşlar bu bende ps 3 de vardı ps 4 için yine mi alcam çok saçma olur ama cok iyi olmus yaa

• olmuş olmuş

• bu videodan sonra watch dogs 2 yapacak ekibi düşünemiyorum. Vazgeçmişlerdir projeden herhalde :D

• Watch dogs yazik oldu bize 2.cisini çıkaracaklarmış bu jaberden sonra gta ile başa edemiycektir benim şahsi düşüncem

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.