Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
2
Favori
206.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu açtıktan 2 dk kadar sonra kilitleniyor. Bunu sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TrakON

arkadaşlar şu adamı arabanın kaputuna bağlayıp korkuttuğumuz görevden sonra ki görevde bi dağa gidiyoruz 2 dk veriyo.taşocağı gibi biyer işçiler, patlayıcılar falan var hani.bu bölüm nasıl geçilecek ben çözemedim.yardım ederseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler...

arkadaşım o görevi;
    taş ocağına gidiyorsun sniperle aşağıdaki dinamitleri patlatcak olan 2 adam var onlari sniple vur sonra aşaya in sonra ordaki büyük inşşat kamyonu ile kutuların üstünden geç sonra çıkan dinamitleri topla sonra kenarda duran bi motor var onu al ve rapalardan atlayarak kaç ordan yolun kenarında seni bekliyor olucaklar dinamitleri ona emanet ediyorsun ve görev bitiyor.
  • yhaw arkadaşlar şu trenin üstündeki adam öldürme göreviyle araba dansı görevini geçemiyom varsa bi püf noktası sölermisiniz bi zahmewt şimdiden sağolun
  • ben 63. görev ''Black Project'' de takıldım. görevi alıyorum ama atıyor beni görevden telefon görüşmesi yapıyor ama almıyor görewi neden olabilir acil yardım.
  • 64. görewe kdr save dosyası olna war mı ? acil yardım. herşeyi denedim genede olmuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

Merhaba.Bu Kız Arkadası Yangından Kurtarma Gorevinde Gorev Bittikten Sonra Oyun Takılı Kalıyor Hiç Bir Tuş İşlemiyor..Ben Save Dosyalarimi Upload Ettim Yalnizca Bu Gorevi Gecip Tekrar Save Dosyalarimi Upload Edebilecek Biri Varmi.Simdiden Tesekkurler..

http://www.dosya.cc/GTASanAndreasUserFiles.rar.html

evet ya yardım edin
  • OYUNA GİRİNCE HATA RAPORU VERİYO NASIL DÜZELETİBLİRİM
  • silip baştan yüklemeyi dene
  • eğer uçak okulunun bitmiş halinin save dosyası varsa paylaşır mısınız?
  • Arkadaşlar 1 saat kadar önce konuda açtım ama cevap olmadı. Burayada yazıyım belki burda bir bilen vardır. Ben oyunun, silahçıdan silah alıp bi köprüde morlardan birkaç kişiyi öldürdüğümüz bölümü yaptım. Ama sonraki görevlerin birinden sonra kaydetmek için gittiğimde "Warning! One or more cheats have been activated. This may affect your save game. It is recommended that you do not save this game." diye bir uyarı verdi. Artık her seferinde kaydederken bu uyarıyı veriyor. Ve artık yeşillerden kimse yok ortalıkta. Haritada nereler yeşillerin nereler morların göremiyorum ve çete savaşı yapamıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  • arkadaslar bana vinçle adamı cukura atıp üstünü çimentolama birde hava saldırısı die geçen küçük ucakla arabaları patlamadan sonraki bölüm save dosyası lazım
    Deconstruction + Driving School Available bu bölümün geçilmiş dosyası lazım googledeki linkler kırık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilos -- 23 Temmuz 2008; 13:36:43 >
  • Arkadaşlar banada yardım lazım
    lütfen

samp'da (sa multiplayer)'de
    herhangi bir sunucuya Connet diyorum gta açılıyor ama
    nasıl açılıyor;
    önce beyaz ekran çıkıyor yanıp söne söne
    sonra menü geliyor
    start diyorum oyundan atıyor

önceden sorunsuz oynuyordum
    sizce sorun nedir ???

lütfen fikiri yada bilgisi olan söylesi
  • beyler gta san andreas multiplayer oynayın
    gta samp 0.2.2 yazıp indirin gamerx servera gelin ve de bizim clana
    [HipHop]clanaaa
    oyunda manita yapıosunuz
    daha neler neler
  • düşman çete

en manyak [SwR]
  • quote:

Orjinalden alıntı: xsampiyonx

beyler gta san andreas multiplayer oynayın
    gta samp 0.2.2 yazıp indirin gamerx servera gelin ve de bizim clana
    [HipHop]clanaaa
    oyunda manita yapıosunuz
    daha neler neler

Güzelmiş be
  • swr dekiler daıldı hiphoplara geçsemmi diye düşünüyom bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaybetmez

swr dekiler daıldı hiphoplara geçsemmi diye düşünüyom bende

ben oyuna böle giderse veda etcem admin rusel peşimi bırakmıo hep banlıo o kadar param vardı bugün yok bi sevgilim vardı çekti gitti bizde şans ne gezer
    şaka bi yana artık oynamıcam emekler bosa gidipo rusele ban
  • yeter artık bitti gta san andreas kariyerimi burada bitirdim geçmiş olsun kaybetmez hiphoptaki arkadaşlarıma selamlar söle rusel beni hep banlıo hep sıkıldım ondan bu yüzden artık çok geç 200 küsür skore yaptım onu da banladı ne adi herifler var ya allahın gevurları barbarlar, bi dragonda bi sey yaptım sonraki bütün nickleri banladı böle bi sey var mı ya?
    dragon
    score:1700 küsür
    para:4500000 küsür galiba
    kai
    score:200 küsür
    para:600000 küsür
    nefret ediyorum nefret nefret yeter artık iş bitti sizce haksızmıyım
  • şöyle bir karar aldım:gta san andreastaki tüm görevleri bitirip bilgisayarımdan kaldırcam hala çok sinirliyim
    allah ruselin belasını versin nerdeyse ağlıycam
  • arkadaşlar gta sa ya en iyi mod hangisi?
    yeni araçların olduğu araç isimlerinin düzeltildiği grafiklerin iyileştirildiği bir yma varmı???
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.