Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
2
Favori
206.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar benim sistem düşük özellikte ve san andreas ta araçlara binince radyo açılırken kasılıyo bu radyoyu tamamen kapatma gibi bi olay var mı?ses ayarlarından kapatıyorum ama her binişimde yeniden açılıyor
  • kendimi hiç yormadım 100%100 save indirdim oynadım baya da güzel oluo fakat bişi sorcam üstüme bişiler aldım ama bu seferde dövme gözükmüo ele yapma yok heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *aybars* -- 26 Ağustos 2007; 13:05:53 >
  • yaw ben bu oyunda yeniyim daha hiç bişi bilmiom fakat bisiklet i sürerken nası hızlı gidilıo?
  • NİYE GEREKSİZ TOPİC AÇIYOSUNUZ BOŞ BOŞ TOPİC AÇMAYIN VE EĞER BİŞEY SORCAKSANIZ BU TOPİCİ DÜŞÜRMEYİN ! GELMİŞ GEÇMİŞ EN ESKİ GTA SA TOPİCİ BUDUR...
  • beyler biri şu başka kız arkadasları nasıl yapacagımı soleyebilir mi

araba okulunda takla bölümünü yapamıyorum

W denen eleman su altında calis diyor bunu nasil halledicez?

teşekkürler
  • eyv..gözüm
  • abiler gta fan club var orda sorun bunları
  • ya karate falan öğreniliyomuş nerde öğreniliyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: *aybars*

ya karate falan öğreniliyomuş nerde öğreniliyo?

2. şehrin girişinde bir kareket kulübü var gidiyorsun adam sana öğretiyor(ordaki usta yani)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Junger

beyler biri şu başka kız arkadasları nasıl yapacagımı soleyebilir mi

araba okulunda takla bölümünü yapamıyorum

W denen eleman su altında calis diyor bunu nasil halledicez?

teşekkürler

Hemen kız arkadaşlar ilişki kurmak istiyorsan ya kastırıp cazibeni arttırman lazım ya da EHIBXQS hilesini kullanıp kestirmeden gideceksin

SEVGİLİ LİSTESİ

1)Denise Robinson:Burning Desire görevinde onun hayatını kurtardıgımız için bizimle sevgili oluyor kıs Los Santostaki evinde ve 16:00-06:00 saatleri arasında evinde oluyor.

2)Katie Zhan: Bu kız San Fierrodaki Avispa Counrty Club'ta oranın hamburgercinin oldugu tarafta karate alıştırması yapıyor bu kızın evi haritanın kuzeyinde 12:00 ve 00:00 saatleri arasında evinde oluyor.

3)Helena ****stein:Los Santos'taki Blueberry ve Red Country'de bir evin çatısının üstünde atış tahlimi yapıyor Blueverrye gittiginizde onu orda çok rahat görürsünüz bu kızı 08:00-12:00 ve 14:00-02:00 saatleri arasında evinde bulursunuz..

4)Barbata Schtervarnt: El Quebradostaki The Sheriff's park yerinde duruyor onu 16:00 ve 06:00 saatlerinde bulabilirsiniz.

5)Michelle Cannos:San Fierrodaki sürücü kursunda duruyor onu orda 00:01 ve 12:00 saatleri arasında bulabilirsiniz.

6)Millie Perkins: Las Venturas'ta Key To Her Heavt'te tavlıyorsunuz bu kızı 02:00-10:00 ve 14:00-18:00 saatleri arasında bulabilirsiniz.

SEVGİLİLERİN YARARLARI

Denise Robinson:Sevgili barınız %100 olunca size bir takım elbise veriyor zatenm bunu ilerki görevlerin birinde alıcaksınız...

Katie Zhan:Bu kız hastanede çalışıyor ve bu kızı tavladıgımızda öldügümüzde hiçbir silahımız kaybetmiyoruz...

Helena ****stein: Pek bir yararı yok Fan Fini Fin Fon dışında...

Barbara Schtervant:Bu kadın bir polis tavladıgınıza eger yakalanırsanız silahlarınız kaybetmiyorsunuz..

Michelle Cannos: Bu kızı tavlarsanız sizi hızlı arabalar hediye ediyor..

Millie Perkins: Oyun sonlarında bir görecde size anahtar veriyor..

Alıntıdır.

W de ki görev için suyun içerisinde çok durup sık sık dalman lazım
  • Arkadaşlar benim takıldığım yer var zero supply lines kuryeleri vuruyonuz o bölümü geçemiorum lütfen yardım edin
  • lütfen bana yerdım edin
  • ya arkadaşım neresini geçemiyorsun nasıl mı bitireceğini öğrenmek istiyorsun araba bir yerde kalıyor ilerlemiyormu tanklar arabayı patlatıyor mu????
  • arkadaşım uçakla kuryeleri vuruosun 5 tane kuryeyi teslimat yapmadan önce vurman lazım uçakla o görev
  • quote:

Orjinalden alıntı: sasa_5

arkadaşım uçakla kuryeleri vuruosun 5 tane kuryeyi teslimat yapmadan önce vurman lazım uçakla o görev

Ben de orada kaldım, 10 temmuz 2006 da mesaj atmıştım bununla ilgili hala aynı yerdeyim geçemedim sinir oldum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

çocuklar ben bu oyunu pc'de oynadım ps2de'de oynadım arada baya fark var özellikle ps2 daha oynanabilir durumda ve hatasız.
    Size ps2 hilesini vereyim yavaşlatma hilesiyle kolayca geçersiniz.
    -----------------------------
    Zırh, Sağlık ve $250.000:
    Oyun sırasında R1, R2, L1, X, Sol, Aşağı, Sağ, Yukarı, Sol, Aşağı, Sağ, Yukarı tuşlarına basın.
    Silahlar:
    Oyun sırasında R1, R2, L1, R2, Sol, Aşağı, Sağ, Yukarı, Sol, Aşağı, Sağ, Yukarı tuşlarına basın.
    Silahlar:
    Oyun sırasında R1, R2, L1, R2, Sol, Aşağı, Sağ, Yukarı, Sol, Aşağı, Aşağı, Sol tuşlarına basın.
    Silahlar:
    Oyun sırasında R1, R2, L1, R2, Sol, Aşağı, Sağ, Yukarı, Sol, Aşağı, Aşağı, Aşağı tuşlarına basın.
    Cephane:
    Oyun sırasında L1, R1, Kare, R1, Sol, R2, R1, Sol, Kare, Aşağı, L1, L1 tuşlarına basın.
    Hitman Silah Yeteneği:
    Oyun sırasında Aşağı, Kare, X, Sol, R1, R2, Sol, Aşağı, Aşağı, L1, L1, L1 tuşlarına basın.
    Maksimum Sürüş Yeteneği:
    Oyun sırasında Kare, L2, X, R1, L2, L2, Sol, R1, Sağ, L1, L1, L1 tuşlarına basın.
    Maksimum Kas:
    Oyun sırasında Üçgen, Yukarı, Yukarı, Sol, Sağ, Kare, Daire, Sol tuşlarına basın.
    Maksimum Şişmanlık:
    Oyun sırasında Üçgen, Yukarı, Yukarı, Sol, Sağ, Kare, Daire, Aşağı tuşlarına basın.
    Minimum Kas ve Şişmanlık:
    Oyun sırasında Üçgen, Yukarı, Yukarı, Sol, Sağ, Kare, Daire, Sağ tuşlarına basın.
    Maksimum Saygı:
    Oyun sırasında L1, R1, Üçgen, Aşağı, R2, X, L1, Yukarı, L2, L2, L1, L1 tuşlarına basın.
    Maksimum Cazibe:
    Oyun sırasında Daire, Üçgen, Üçgen, Yukarı, Daire, R1, L2, Yukarı, Üçgen, L1, L1, L1 tuşlarına basın.
    Maksimum Ciğer Kapasitesi:
    Oyun sırasında Aşağı, Sol, L1, Aşağı, Aşağı, R2, Aşağı, L2, Aşağı tuşlarına basın.
    İntihar Etmek:
    Oyun sırasında Sağ, L2, Aşağı, R1, Sol, Sol, R1, L1, L2, L1 tuşlarına basın.
    Acıkmazsınız:
    Oyun sırasında Kare, L2, R1, Üçgen, Yukarı, Kare, L2, Yukarı, X tuşlarına basın.
    Yavaş Çekim:
    Oyun sırasında Üçgen, Yukarı, Sağ, Aşağı, Kare, R2, R1 tuşlarına basın.
    Hızlı Çekim:
    Oyun sırasında Üçgen, Yukarı, Sağ, Aşağı, L2, L1, Kare tuşlarına basın.
    Hızlı Oynanış:
    Oyun sırasında Daire, Daire, L1, Kare, L1, Kare, Kare, Kare, L1, Üçgen, Daire, Üçgen tuşlarına basın.
    Aranma Seviyesini Düşürme:
    Oyun sırasında R1, R1, Daire, R2, Yukarı, Aşağı, Yukarı, Aşağı, Yukarı, Aşağı tuşlarına basın.
    Aranma Seviyesini Yükseltme:
    Oyun sırasında R1, R1, Daire, R2, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Sol, Sağ tuşlarına basın.
    Aranma Seviyesini Altı Yıldıza Çıkarır:
    Oyun sırasında Daire, Sağ, Daire, Sağ, Sol, Kare, X, Aşağı tuşlarına basın.
    Polisleri Kaldırır:
    Oyun sırasında Daire, Sağ, Daire, Sağ, Sol, Kare, Üçgen, Yukarı tuşlarına basın.
    Medya Seviye Sayacı:
    Oyun sırasında R2, Daire, Yukarı, L1, Sağ, R1, Sağ, Yukarı, Kare, Üçgen tuşlarına basın.
    Sürüş Sırasında Nişan Alma:
    Oyun sırasında Yukarı, Yukarı, Kare, L2, Sağ, X, R1, Aşağı, R2, Daire tuşlarına basın.

Yaya Hileleri:
    Çılgın Yayalar:
    Oyun sırasında Aşağı, Sol, Yukarı, Sol, X, R2, R1, L2, L1 tuşlarına basın.
    Yayalar Sizden Nefret Eder:
    Oyun sırasında Aşağı, Yukarı, Yukarı, Yukarı, X, R2, R1, L2, L2 tuşlarına basın.
    Yayalar Silahlanır:
    Oyun sırasında R2, R1, X, Üçgen, X, Üçgen, Yukarı, Aşağı tuşlarına basın.
    Elvis Görünümlü Yayalar:
    Oyun sırasında L1, Daire, Üçgen, L1, L1, Kare, L2, Yukarı, Aşağı, Sol tuşlarına basın.

Hava Durumu Hileleri:
    Normal Hava Durumu:
    Oyun sırasında R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Aşağı tuşlarına basın.
    Yağmurlu Hava:
    Oyun sırasında R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Daire tuşlarına basın.
    Güneşli Hava:
    Oyun sırasında R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Üçgen tuşlarına basın.
    Bulutlu Hava:
    Oyun sırasında R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Kare tuşlarına basın.
    Sisli Hava:
    Oyun sırasında R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, X tuşlarına basın.
    Kum Fırtınası:
    Oyun sırasında Yukarı, Aşağı, L1, L1, L2, L2, L1, L2, R1, R2 tuşlarına basın.
    Turuncu Gökyüzü ve Zaman Saat 21.00’da Durur:
    Oyun sırasında Sol, Sol, L2, R1, Sağ, Kare, Kare, L1, L2, X tuşlarına basın.
    Gece ve Zaman Saat 00.00’da Durur:
    Oyun sırasında Kare, L1, R1, Sağ, X, Yukarı, L1, Sol, Sol tuşlarına basın.

Oluşturma Hileleri:
    Paraşüt:
    Oyun sırasında Sol, Sağ, L1, L2, R1, R2, R2, Yukarı, Aşağı, Sağ, L1 tuşlarına basın.
    Stretch:
    Oyun sırasında R2, Yukarı, L2, Sol, Sol, R1, L1, Daire, Sağ tuşlarına basın.
    Rancher:
    Oyun sırasında Yukarı, Sağ, Sağ, L1, Sağ, Yukarı, Kare, L2 tuşlarına basın.
    Bloodring Banger:
    Oyun sırasında Aşağı, R1, Daire, L2, L2, X, R1, L1, Sol, Sol tuşlarına basın.
    Hotring Racer 1:
    Oyun sırasında R1, Daire, R2, Sağ, L1, L2, X, X, Kare, R1 tuşlarına basın.
    Hotring Racer 2:
    Oyun sırasında R2, L1, Daire, Sağ, L1, R1, Sağ, Yukarı, Daire, R2 tuşlarına basın.
    Trashmaster:
    Oyun sırasında Daire, R1, Daire, R1, Sol, Sol, R1, L1, Daire, Sağ tuşlarına basın.
    Rhino:
    Oyun sırasında Daire, Daire, L1, Daire, Daire, Daire, L1, L2, R1, Üçgen, Daire, Üçgen tuşlarına basın.
    Romero Hearse:
    Oyun sırasında Aşağı, R2, Aşağı, R1, L2, Sol, R1, L1, Sol, Sağ tuşlarına basın.
    Caddy (Golf Arabası):
    Oyun sırasında Daire, L1, Yukarı, R1, L2, X, R1, L1, Daire, X tuşlarına basın.
    Jet Pack:
    Oyun sırasında L1, L2, R1, R2, Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ, L1, L2, R1, R2, Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ tuşlarına basın.
    Monster Truck:
    Oyun sırasında Sağ, Yukarı, R1, R1, R1, Aşağı, Üçgen, Üçgen, X, Daire, L1, L1 tuşlarına basın.
    Quadbike:
    Oyun sırasında Sol, Sol, Aşağı, Aşağı, Yukarı, Yukarı, Kare, Daire, Üçgen, R1, R2 tuşlarına basın.
    Hydra:
    Oyun sırasında Üçgen, Üçgen, Kare, Daire, X, L1, L1, Aşağı, Yukarı tuşlarına basın.
    Planör:
    Oyun sırasında Daire, Yukarı, L1, L2, Aşağı, R1, L1, L1, Sol, Sol, X, Üçgen tuşlarına basın.
    Hovercraft:
    Oyun sırasında Üçgen, Üçgen, Kare, Daire, X, L1, L2, Aşağı, Aşağı tuşlarına basın.
    Buldozer:
    Oyun sırasında R2, L1, L1, Sağ, Sağ, Yukarı, Yukarı, X, L1, Sol tuşlarına basın.
    Hunter:
    Oyun sırasında Daire, X, L1, Daire, Daire, L1, Daire, R1, R2, L2, L1, L1 tuşlarına basın.
    Tanker:
    Oyun sırasında R1, Yukarı, Sol, Sağ, R2, Yukarı, Sağ, Kare, Sağ, L2, L1, L1 tuşlarına basın.

Trafik Hileleri:
    Tüm Araçları Patlatma:
    Oyun sırasında R2, L2, R1, L1, L2, R2, Kare, Üçgen, Daire, Üçgen, L2, L1 tuşlarına basın.
    Siyah Arabalar:
    Oyun sırasında Daire, L2, Yukarı, R1, Sol, X, R1, L1, Sol, Daire tuşlarına basın.
    Pembe Arabalar:
    Oyun sırasında Daire, L1, Aşağı, L2, Sol, X, R1, L1, Sağ, Daire tuşlarına basın.
    Ekrandaki Araçları Patlatma:
    Oyun sırasında L1, L2, L2, Yukarı, Aşağı, Aşağı, Yukarı, R1, R2, R2 tuşlarına basın.
    Yükseğe Zıplama:
    Oyun sırasında Yukarı, Yukarı, Üçgen, Üçgen, Yukarı, Yukarı, Sol, Sağ, Kare, R2, R2 tuşlarına basın.
    BMX ile Daha Yükseğe Zıplama:
    Oyun sırasında Üçgen, Kare, Daire, Daire, Kare, Daire, Daire, L1, L2, L2, R1, R2 tuşlarına basın.
    Çıldırmış Trafik:
    Oyun sırasında R2, Daire, R1, L2, Sol, R1, L1, R2, L2 tuşlarına basın.
    Araç Sürüşünü Geliştirme:
    Oyun sırasında Üçgen, R1, R1, Sol, R1, L1, R2, L1 tuşlarına basın.
    Görünmez Araçlar:
    Oyun sırasında Üçgen, L1, Üçgen, R2, Kare, L1, L1 tuşlarına basın.
    Su Üzerinde Giden Araçlar:
    Oyun sırasında Sağ, R2, Daire, R1, L2, Kare, R1, R2 tuşlarına basın.
    Sürekli Yeşil Işık Yanar:
    Oyun sırasında Sağ, R1, Yukarı, L2, Sol, R1, L1, R1, R1 tuşlarına basın.
    Tüm Araçları Spor Arabalarına Dönüştürme:
    Oyun sırasında Yukarı, L1, R1, Yukarı, Sağ, Yukarı, X, L2, X, L1 tuşlarına basın.
    Trafiği Azaltma:
    Oyun sırasında X, Aşağı, Yukarı, R2, Aşağı, Üçgen, L1, Üçgen, Sol tuşlarına basın.
    Taksi Upgrade:
    Oyun sırasında Yukarı, X, Üçgen, X, Üçgen, X, Kare, Kare, R2, Sağ tuşlarına basın.
    Plaj Partisi Modu:
    Oyun sırasında Yukarı, Yukarı, Aşağı, Aşağı, Kare, Daire, L1, R1, Üçgen, Aşağı tuşlarına basın.
    Yakuza Modu:
    Oyun sırasında X, X, Aşağı, R2, L2, Daire, R1, Daire, Kare tuşlarına basın.
    Palyaço Modu:
    Oyun sırasında Üçgen, Üçgen, L1, Kare, Kare, Daire, Kare, Aşağı, Daire tuşlarına basın.
    Uçan Araçlar:
    Oyun sırasında Kare, Aşağı, L2, Yukarı, L1, Daire, Yukarı, X, Sol tuşlarına basın.
    Uçan Botlar:
    Oyun sırasında R2, Daire, Yukarı, L1, Sağ, R1, Sağ, Yukarı, Kare, Üçgen tuşlarına basın.
    Görünmez Araçlar:
    Oyun sırasında Üçgen, L1, Üçgen, R2, Kare, L1, L1 tuşlarına basın.
    ----------------------------------
    Ayrıca elinizdeki orjinal ingilizceyse 100 de 100 türkçe yapabilirsiniz.

çok sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: büyük adam

quote:

Orjinalden alıntı: *aybars*

ya karate falan öğreniliyomuş nerde öğreniliyo?

2. şehrin girişinde bir kareket kulübü var gidiyorsun adam sana öğretiyor(ordaki usta yani)

göremedim ama boks u öğrenebildim ama nası kullanılıyo onu öğrenemedim yani hangı tuşlarla kullanılıo
  • 3 adada bi tane adam intahar ediyor onu kurtarmamız lazım ama adam hemen binadan atlıyor lütfen biri yardım etsin geçemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSe

abiler gta fan club var orda sorun bunları

Allah AŞKINA İNSANDA BİRAZ AKIL OLMAZMI DAHA 2007'NİN HAZİRANINDA AÇILMIŞ Bİ TOPİC O, BU 1 YILLIK TOPİC, GEREKSİZ BAŞLIKLARA MESAJ YAZMAYIN
  • arkadaşlar...iki sürücü kursu bölümündede ne zaman girsem oyundan çıkıyor..bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.