Şimdi Ara

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
3
Favori
349.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: alperbaba

Arkadaşlar görüntü neden böyle acaba evimdeyken sorun yok ama dışarı çıktığımda ortalık simsiyah son atinin son driverini yukledım 8.12 yi gene aynı sorun devam ediyor....catalyst yuklu değilken bu sorunlar yoktu anlamadım gitti delircem şimdii

catalasyttan hight qualty yap düzelir
  • Biri bu konuda yardımcı olabilcek mi :S

quote:

Orjinalden alıntı: Yuni

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU]

• 1-autorun bir sorun değil herkeste öyle es geç orayı
    2-başka yükleme ekranı falan olmasın diyor ama ilk defa gördüğüm bir hata bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk370 -- 10 Aralık 2008; 1:00:23 >
  • arkşlar bende de atı radeon x1600 series ekran kartım var bu yeni cıkcak driveyi yükledimmi rahat oynayabilirmiyim... oyunda hiç bişey gözükmüyor

• RONSPY arkadaşın isteği üzerine upload ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShinQda -- 10 Aralık 2008; 1:16:16 >

• benim bilgisayarda oyunu açarken resc10 hatası veriyor. bellek yetersiz demekmiş. vista ve 1 gb ram var. bellek engelini aşıp oyuna girmek mümkün mü acaba?
  • quote:

benim bilgisayarda oyunu açarken resc10 hatası veriyor. bellek yetersiz demekmiş. vista ve 1 gb ram var. bellek engelini aşıp oyuna girmek mümkün mü acaba?

Tabii mümkün, örneğin yeni bir ram almak en azından 1gb yeterli
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

display input sorununa çözüm bulan oldumu 1280-1024 yap dio çözünürlüğü yapıyorum gene aynı şey nası düzeltebilirim

• quote:

quote:

benim bilgisayarda oyunu açarken resc10 hatası veriyor. bellek yetersiz demekmiş. vista ve 1 gb ram var. bellek engelini aşıp oyuna girmek mümkün mü acaba?

Tabii mümkün, örneğin yeni bir ram almak en azından 1gb yeterli

san andreas 512mb ram istiyordu ama ben 256mb ram ile oynuyordum. bana para harcamadan bir çözüm gerekiyor. konuyu açan arkadaşın verdiği kodları denedim ama faydası olmadı. vista da ram engelini aşmak için resources gibi bi yama yapmışlardı. inş bunun içinde yaparlar.
  • commandline.txt bende bu yok
  • Q6600 işlemçi , 2gb 1200mhz ram, 4870 ekrankarti, tagan 750 power, 500gb hartdisk, windowsxp pro orjinal ve yeni format atildi sp3 tüm güncellemeli yapildi...! arkadaşlar oyundayken ekran kare kare olup donuyo ve sadece pc dümeden kapaniyo bunun gibi problem yaşayan varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tankobunny -- 10 Aralık 2008; 2:08:49 >
  • 8.12 betayı yükledim ama hala input not support (kriter dışı) hatası çözülmedi..
  • ya bu gta'yi oynayamicam ben galiba,bozuk dosya vardi cd'de,gittim yeni cd aldim,ondada adam yine 4 dvd verdi,ama dvd 1 -a dvd 1-b / dvd 2-a dvd 2-b diye,bunlar nasl cikartiliyor acaba arkadaşlar bilen varmi GTA sorunu yetmiyor bide bu cikti kafam allak bullak oldu yardim ederseniz cok sevinirim.
  • ayenn bende 8.12 yükledim hala ayni hala ayni abi yarim milyar para veriyoruz eyer ekran kartindansa problem allahbelalarini versin ne diyim adam gibi bi driver üretimiyorsan niye piyasaya sürüyorsun karti lanet olsun isyan ettirdiler bana yarin ilk işim GTX 280 alicam 4870x2 vardi yine driver sorunu yaşiyodum değiştirdim salak gibi yine 4870 normal olanini aldim orada bi gddr5 varya ona kaniyo insan hakikatten kontrolsüz güc güc deildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu Kartalı

ATI kartlarda özellikle 4870 kartta donma, oyundan atma problemi yaşayan arkadaşlar; ben sorunu işlemcideki O.C seviyesini 3.3 den 3.0 ghz seviyesine alarak halllettim.Artık oyundan atmıyor rahat rahat oynuyorum. 8.12 RC 3 beta driver kullanıyorum gayet iyi FPS artışı gözle görülür derecede artı.
    Oyundaki texture sorunu kalktığında sorun kalıcağını sanmıyorum ama oyunun ciddi bi şekilde Antialiasing sorunu var ve çok sırıtıyor .

Ayrıca oyunu imzamdaki sistemle en yüksek grafik seviyesinde hiçbir grafik problemi (Texture problemi hariç) olmadan oynuyorum

FPS oranına bakmadım ama oyunu kesinlikle rahatsız etmeyecek şekilde oynuyorum.

Texture quality high,
    Render quality highest
    kalanları göle ile birlikte son seviyede

Şimdi soruyorum 1700 küsür mb ekran kartı belleğini dolduruyor diye gelen kırmızı ekran neden çıkıyor acaba ??.Ben bu şekilde saatlerce oynadım kartım 512mb belleğe sahip olduğu halde bellek dolması yada bi yavaşlama yaşamadım .

Umarım verdiğim bilgiler ATI kullanan arkadaşlara biraz moral olur

Saygılarımla

Hocam O.C seviyesini nereden nasıl düşürüyoruz acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: Legend.

commandline.txt bende bu yok

başka konuyla karıştı
  • bios dan
    quote:

Orjinalden alıntı: RONSPY

quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu Kartalı

ATI kartlarda özellikle 4870 kartta donma, oyundan atma problemi yaşayan arkadaşlar; ben sorunu işlemcideki O.C seviyesini 3.3 den 3.0 ghz seviyesine alarak halllettim.Artık oyundan atmıyor rahat rahat oynuyorum. 8.12 RC 3 beta driver kullanıyorum gayet iyi FPS artışı gözle görülür derecede artı.
    Oyundaki texture sorunu kalktığında sorun kalıcağını sanmıyorum ama oyunun ciddi bi şekilde Antialiasing sorunu var ve çok sırıtıyor .

Ayrıca oyunu imzamdaki sistemle en yüksek grafik seviyesinde hiçbir grafik problemi (Texture problemi hariç) olmadan oynuyorum

FPS oranına bakmadım ama oyunu kesinlikle rahatsız etmeyecek şekilde oynuyorum.

Texture quality high,
    Render quality highest
    kalanları göle ile birlikte son seviyede

Şimdi soruyorum 1700 küsür mb ekran kartı belleğini dolduruyor diye gelen kırmızı ekran neden çıkıyor acaba ??.Ben bu şekilde saatlerce oynadım kartım 512mb belleğe sahip olduğu halde bellek dolması yada bi yavaşlama yaşamadım .

Umarım verdiğim bilgiler ATI kullanan arkadaşlara biraz moral olur

Saygılarımla

Hocam O.C seviyesini nereden nasıl düşürüyoruz acaba?

• quote:

Biri bu konuda yardımcı olabilcek mi :S

quote:

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU]

AUTORUN bendede öyle..Acaba orjinal oyunlarda da aoutorun da öyle yazılar yazıyor mu merak ettim...
  • evet orjinallerde de öyle
  • tamam teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.