Şimdi Ara

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
3
Favori
349.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun her yeri siyahtı onu catalistten high quality yaparak halletim ancak bu seferde oyuna girdikten kısa bir süre sonra her taraf kare kare oluyor ve bilgisayar pert yardımlarınızı bekliyorum
  •  GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU]

Arkadaşlar bu hatayı veriyo gta exeye .tıklayınca. nereden bulup kurabilirim bu social club ı? teşekkürler
  • arkadaşlar bu oyunu joistik'le oynayamıyomuyuz ben ayarlayamadım da...
  • social club oyunun ilk cdsinde
    joystick herkes soruyor ama çalıştıran olmadı sanırım.
  • arkadaslar ben oyunu kurdum gta ıv dd3d50 fatal error hatası veriyor bunun sebebi direct x 9 uyumlu olmayısı deniliyor benim ekran karım asus ati radeon eax800 256m direct x 9 uyumlu bi ekran kartı ayrıca windows xp pro sp3 2gb kingston ddr2 800 pc6400 ram. gigabyte ga p31 s3g ddr2 1066 mhz anakart. intel p4 3.0ghz işlemci kullanıyorum yine dd3d50 hatası veriyor yardımcı olabilirmisiniz lütfen şimdiden tesekkurler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alponzo

arkadaslar ben oyunu kurdum gta ıv dd3d50 fatal error hatası veriyor bunun sebebi direct x 9 uyumlu olmayısı deniliyor benim ekran karım asus ati radeon eax800 256m direct x 9 uyumlu bi ekran kartı ayrıca windows xp pro sp3 2gb kingston ddr2 800 pc6400 ram. gigabyte ga p31 s3g ddr2 1066 mhz anakart. intel p4 3.0ghz işlemci kullanıyorum yine dd3d50 hatası veriyor yardımcı olabilirmisiniz lütfen şimdiden tesekkurler.

SERVICE PACK 3 ü kurman lazım. SP3 kurulu değilse fatal error hatası alırsın. Eğer indirmek istemiyorsan şunları yapıp PC yi SP3 gibi gösterebilirsin.

başlat/ çalıştır a gir. regedit yaz. sırasıyla şu klasörlere gir.

hkey local machine
    system
    currentcontrolset
    control
    windows

girdikten sonra CSDVersiyon yazan yere sağ tıklayıp değiştire bas. DEĞER VERİSİNİN 2 yazan yerini 3 yap.

• hocam çok saolda bende sp3 kurulu zaten xp pro ama nie hata verio hala anlamadım yardımcı olabilirsen sevinirim
  • ya oyunu duzgun bi sekilde eksiksiz kurdum ama yok acılmıyo
    play yapıorm hic bsey olmuyo hata bile wermio
  • sırf bu oyun icin masaustu pc mi satmadm ama hüsran yasıyorm oyun calısmıyor.en kısa zmanda satıcam pc yi komple ve bi laptop alıcam :( oynayanlar benim icinde cıkarsın zewkini iyi oyunlar.
  • oyunda kamerayı kilitlemenin bi yolu yok mu......dönüşler çok sinir bozucu oluyor, kamera geç geliyor arabanın arkasına.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibow

oyunda kamerayı kilitlemenin bi yolu yok mu......dönüşler çok sinir bozucu oluyor, kamera geç geliyor arabanın arkasına.....

aynen katılıyorum
  • arkadaşlar kamera sallanıp duruyor beşik gibi hatasız düzgün bi ilaç bilen varsa p.m den link atarsa sevinirim tabi anlatımı ile .
  • oyundan soğuttun bizi be rocstar..

Arakadaşlar boş durmaktansa tepkimizi dile getirmemiz gerekiyor.

Türkiyede bu oyunun dağıtıcısı aral game olduğuna göre, biz oraya tepkimizi gösterirsek. onlarda yukarıya iletirler.

Buyurun linki: ( üyelik doğrulama gerektirmiyor. 3-5 sn de üye olup tepkinizi yazabilirsiniz.

http://www.aral.com.tr/oyun/forum/forum.asp?FORUM_ID=8

Herkez tepkisini göstersin. Oyundaki tüm hataları eleştirel fakat argo kullanmadan belirtsin.

Yeter artık.

• quote:

Orjinalden alıntı: VoodooChiLd

Ya ben dün gece rahat rahat oynuyordum. Sabah açtım monitör tanımsız frekans diyor görüntü yok haliyle. 1024 75 hz kullanıyorum. Napalım ?

C:\Documents and Settings\xxx\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\Settings içindeki settings adlı dosyayı silin düzeliyor.
  • Arkadaşlar oyun yüklenirken birden kapanıyor ve bu hatayı alıyorum. Sistemim profilde yazıyor, sebebi nedir ?

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU]

Edit : View distance ı düşürünce şu bellek written olamadı hatasından kurtuldum ama yine yüklerken kapanıp ssdeki bir hatayla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor hatasını alıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 11 Aralık 2008; 12:47:09 >
  • bunun sebebi nedir arkadaşlar uyuz oldum ekran böle oluyo ve pc kitleniyo sadece düşmeden kapaniyo ekrankarti 4870 2gb 1200mhz ram Q6600 (3,0)oc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tankobunny -- 11 Aralık 2008; 13:04:19 >
  • arkadaşlar benim bu konuda önceden yazdığım sorunum input not supported değilmiş, out of range hatasıymış.. oyuna girerken monitör kararıyo ve ekranın ortasında out of range(kriter dışı) yazıyo. bi sürü farklı çözünürlük denedim olmadı.monitorum datron 17'' lcd , ekran kartı hd2600 pro.
    (oyunun ayarlarının kayıtlı olduğu dosyayı silmek gibi çözümden bahsedenler var nette fakat ben böyle bi dosya bulamadım.)

herneyse, yardımcı olabilecek varsa yardım etsin lütfen..
  • ARKADAŞLAR BENDE RMN40 hatası alıyorum

sevis pack 3 olayı da tamam ama bi açamadım şu oyunu bi yardımcı olursanız

sistemimi de test ettirdim her sey uygun görünüyo gta 4 icin

http://img219.imageshack.us/my.php?image=gta4444rc5.jpg

keşke göründüğü gibi çalışsa

• quote:

Orjinalden alıntı: zlatan89

arkadaşlar benim bu konuda önceden yazdığım sorunum input not supported değilmiş, out of range hatasıymış.. oyuna girerken monitör kararıyo ve ekranın ortasında out of range(kriter dışı) yazıyo. bi sürü farklı çözünürlük denedim olmadı.monitorum datron 17'' lcd , ekran kartı hd2600 pro.
    (oyunun ayarlarının kayıtlı olduğu dosyayı silmek gibi çözümden bahsedenler var nette fakat ben böyle bi dosya bulamadım.)

herneyse, yardımcı olabilecek varsa yardım etsin lütfen..

hobaa. sorunu çözdüm. aynı sorunu yaşayan olabilir çözümü şöyle..

ati control center'a giriyoz--display options--3d refresh override'ı -- same as desktop yaptım. ---- açıldı :D

not: sürücü ati 8.12 dir

şimdi ise oyun içinden grafika ayarlarını hiç elleyemiyorum.ne azaltma ne artırma.. neden kaynaklanıyor??

• helal mutlu sona ulaştın inş bende ulaşıcam bugün uğraşıyorum hala
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.