Şimdi Ara

GTA 4 - Yeni %200 Türkçe Yama (TAMAMLANDI) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
47
Favori
27.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

son sürüm leş gibi. çok fazla radyo hatası veriyor. birde oyun kasmasa bile aşırı lag var. benim tavsiyem 1.0.4.0 dan yana olur

• claudecan kullanıcısına yanıt

scripthook ' un old patches sürümü var trainer içerisinde. 1.0.4.0 kullanılırken old patches olan scripthook'a dönüştürülüp kullanılmalı. 1.0.7.0 ise direkt içerisindeki stock sh atılmalı.

• Kanka bende Complete edition sürümü var, onu 1.0.4.0 sürümüne downgrade etsem diğer dlc leri oynayabilme imkanım oluyor mu? Hiç denemedim, eğer oynayabilirsem 1.0.4.0 sürümüne downgrade edeceğim. O sürümün performansı diğer sürümlere göre cidden daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

son sürüm leş gibi. çok fazla radyo hatası veriyor. birde oyun kasmasa bile aşırı lag var. benim tavsiyem 1.0.4.0 dan yana olur

Teşekkürler. Daha indirmedim ama bugün indireceğim kısmetse.

Şu videoyu deneyip haver veririm. Oyunu daha önceden indirmiştim ve yedeğini alıp kaldırmıştım. Şimdi Steam bir türlü oyunun dosyalarını görmüyor ve baştan indiriyor nedense. O yüzden tekrar indirmek zorunda kaldım. Hâlihazırda elinde olanlar varsa da deneyebilir. Tek korkum umarım yamayla sorunsuz çalışır. Bundan 2-3 hafta önce Gta San Andreas'ı downgrade ederek yamayla uyumlu şekilde bitirmiştim. Umarım bunda da bir sıkıntı çıkmaz.

• Argeause kullanıcısına yanıt

hayir edemezsin. ben denedigim zaman kabul etmiyordu. mod bile yaptirmiyor. downg ancak 1070 olur fakat o da eski radyolari yukleyemediginden save atarken error veriyor.

the complete edition tamamen kaldirilmali ve eski surumlerden kurulup patch atilmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İğrenç yamalardan sonra bu yama ilaç gibi geldi. Arkadaşın eline sağlık. Diğer oyunları da bulabilirsem yeniden açıp oynayacağım.

• SON GÜNCELLEME (27.01.2022): 1 sene sonra oyunu tekrar oynadım ve gözüme takılan birçok çeviri hatasını düzelttim. Bir ay içerisinde geri dönüşü yapılan hata olursa düzelteceğim, sonrasında büyük bir şey olmadıkça çevirinin peşini tamamen bırakıyorum.

• Çok zaman geçmiş üzerinden ama, bu arkadaşın hatasının aynısını yaşıyorum varmıdır çözümü?

GTA 4 - Yeni %200 Türkçe Yama (TAMAMLANDI)
  • Mystogansio M kullanıcısına yanıt

Düşük sürüm veya repack kurulumlardan oluyor. Korsan ise varsa kurulum sırasında Russian yazmayan farklı dil seçimi yap.

• fitgirl repack sıfır sorun sıkıntısız çalışıyor yama ile. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y2Jericho -- 10 Aralık 2022; 23:45:33 >
  • Çeviriyi yapan arkadaşlara teşekkür ederim sayelerinde oyunu zevkle oynama imkanım oldu keşke oyunun yapımcıları sizler gibi 2 3 kişi işe alsada bizde keyifle oyun oynama imkanımız olsa tekrardan sağolun.

• Dlclerin çevirisinden haber var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Hocam yama DLC'ler ile birlikte yayınlanalı baya oluyor.

• Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt
    Öyle mi ben sadece ana oyun sanıyordum
    Bilgi için teşekkürler

• 10 Numara Yama

• extrmesports kullanıcısına yanıt

reis acil yardım GTA 4 Lost damned TR kurulumunda dosya seçme yerinde bu bilgisayar/c/program dosyaları/rockstar gamese kurdum sonra gittim masaüstünden gta 4 dosya konumunu açtım sıra sıra common-pc-tbogt ye yapıştırdım dosyaları sonra oyunda tüm harfler arapça gibi gözükmeye başladı yama çalışmadı

nasıl düzelticem ve nasıl kurcam yamayı?

• extrmesports kullanıcısına yanıt

yamayı nasıl kurucam kendi başıma kurmaya çalıştım ve harfler arapça gibi oldu

• @efecik3 Zannedersem repack oyun kurdun. Kurarken "English, Russian" diye bir seçenek oluyor. Onu değil altındakini seçeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 01 -- 1 Şubat 2023; 18:59:41 >
  • Torrent üzerinden kurdum gta 4 eflc dosyasına tıklayıp setup a basıyorum sadece oyunu kurma dosyası çıkıyor English russian seçeneği falan yok ne yapmam gerek başka bir crackmi kurmam gerek?

• efecik3 E kullanıcısına yanıt

Oyunun simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu açtığın yerin resmini atabilir misin sana zahmet.

İlk yazdığına da tekrar baktım da galiba yanlış dosyayı yanlış yere kurmuşsun. Öncelikle Complete Edition indirmelisin. Yamayı da buradan indirsen iyi olur: https://gthorse.blogspot.com/2020/10/gta-iv-complete-edition-ceviri.html?m=1

Yoksa işin içinden çıkamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 01 -- 2 Şubat 2023; 1:37:44 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.