Şimdi Ara

GTA 2 Türkçe Yama Çalışması Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GTA 2 Türkçe yama çalışmalarımız başladı. Eğer tamamlanırsa Türkiye'de bir ilk olacak. Yama tamamlandığında linkleri sunacağım. Tamamlandığında hangi programları kullandığımı, hangi sitelerden yararlandığımı yama yapmak isteyenler için sunacağım.

• Kolay gelsin, çeviriyi Türkçe karakterlerle yapın mutlaka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin.

• E 2'ye kadar inmişken 1.oyundan başlayaydık  1969 Londonları falan halledeydik önce :D her neyse bu da çok sevindirici bir gelişme mutlu oldum ellerinize sağlık dostlar

• Cok mutlu oldum, kolay gelsin.

• merhaba çok teşekkür ederim kardeşim, bende eski oyunları çok daha seviyorum. desteğin için ALLAH razı olsun.

• thomas angelo kullanıcısına yanıt

Dosya sistemini çözebilsem onu da yapacağım İnşallah.

• Eğer font hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilirse yapabilirim ancak.

• quote:

Orijinalden alıntı: goktanarslan

Eğer font hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilirse yapabilirim ancak.

Sen çeviriyi bitir, bitince bakarız fontlara.

• Belki bir gün GTA 2 REMAKE gelir.

• Türkiye'de ilk olmaz. Zamanında San Andreas sonrası GTA oyunu kalmayınca GTA 1, 2 ve London için yapmıştım ama salak gibi arşivlememiştim. Rapidshare döneminde de yok oldu gitti :(

• selam kardeş, ne durumdayız % kaçtayız?

• Menü Türkçe karakterle bitti. Oyun içi Türkçe karaktersiz olacak daha başlardayım.

• Bir Steam kullanıcısı olarak en büyük pişmanlığımdır herhalde zamanında almamak. Seriye GTA 2 ile başlayan dinazor oyunculardanım. Umarım sonuçlandırırsınız. 

• dostum ne durumdayız, bekliyoruz

• Yamayı durdurmaya karar verdim. Tamamen bitmiş Türkçe karakterli menüyü sunacağım, oyundaki temel cümleler çevrilmiş olacak senaryo neredeyse hiç çevrilmedi. Program linkini de sunacağım. İsteyen adımı vermek koşuluyla yamaya devam edebilir.

• haydaaa, niye?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.