Şimdi Ara

Gt5 İle Gt5 Prologue Arasındaki Fark?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Yeni bir ps3 kullanıcısıyım.Haftasonu bir arkadaştan killzone 2 yi alacağım.Ancak demin bir araba konusunda çeşit çeşit arabaları görünce araba yarışı alasım geldi.Killzone u alacağım arkadaş aynı zamanda gt5 prologue'de satıyor.Kz2 yerine onu almayı planlıyorum ama gt5 ile gt5 prologue arasında çok fark varmı?Varsa o farklar nelerdir?Sizce almaya değermi?

• GT5 Prologue, GT5'ten önce çıkmasına rağmen grafik ve oynanış olarak GT5'in kat kat üzerindedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: morykante

GT5 Prologue, GT5'ten önce çıkmasına rağmen grafik ve oynanış olarak GT5'in kat kat üzerindedir.

O zaman herkes gt5 prologue oynuyor doğrumu?
  • quote:

GT5 Prologue, GT5'ten önce çıkmasına rağmen grafik ve oynanış olarak GT5'in kat kat üzerindedir.

Gt5 te 1000 den fazla araba var ( tabi dandik çoğu ama yinede güzel :) )
    Daha fazla pist var Online da kalabalık bayağı

Yani paran varsa Gt5 ve Kz3 almanı öneririm

veya Gt5 al Kz2 oyna sonra Kz3 te alırsın istediğini al işte ya :D
  • GT 5 tamamen türkçe
  • Sana prologue'un kelime anlamına bakmanı öneriyorum.
  • Tamam arkadaşlar teşekkürler
  • Prologue demosuydu GT 5' in. Yani 10/1 i

GT 5 de 1000 küsür araba var
    Yağmur - Kar - Hasar - Koçluk modu var.

Var oğlu var fiyatı 55-60 TL ikinci el bölümünde
  • quote:

Bu saçma kanıya nerden vardın.Kafan iyimiydi..
  • Agzı olan konuşuyo la prologue versionun aslından iyi oldugunu ilk defa duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Agzı olan konuşuyo la prologue versionun aslından iyi oldugunu ilk defa duydum

hahahha
  • Arkadaş zaten oyunu 2 gün oynayıp, tüm oyunu bitirip aylarca oynamış gibi bahseden şahsiyet.Konusuna baktığımızda çok rahat bunu görebiliyoruz..Fazla kaaleye almamak lazım..
    http://forum.donanimhaber.com/m_44771806/mpage_1/key_/tm.htm
  • Oyun oynanmadan birçok şey sallanıyor oyun ile ilgili. Yazık Dogrusu.

Hatalar olur. Hangi oyunda yokki Hata? Ama Bu kadar abartmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eMRe_Dmrc -- 20 Mayıs 2011; 0:53:41 >
  • 2 oyunu da oynadım, grafik olarak fark yok gibi, asıl versiyonda grafiksel olarak fazladan hava modları ve ekstralar var.
    Ama prologue'daki araçlar da zaten premium olduğu için grafikleri üst seviyelerde. Onun dışında oyun açısından gt5:prologue, gt5 yanında demo gibi birşey kalıyor,
    zaten amacı da gt5 tamamlanana kadar tamamlanmış kısmını kullanıcılara sunup bir ön oyun olarak ortaya çıkarmaktı.
  • Beyler bu gt5ten psnde oynayabilmem için online kod tarzı birşey çıkıyormu?Yani ikinci el alsam sorun olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spike87

Beyler bu gt5ten psnde oynayabilmem için online kod tarzı birşey çıkıyormu?Yani ikinci el alsam sorun olurmu?

olur koda gerek yok
  • Beyler hazır konu varken sorayım.Platinium ile normal oyun arasında ne fark var?Platiniumun fiyatı daha düşük oluyor genelde.
  • GT 5 in platini çıkmadı henüz.

PLATIN demek, çok fazla satıp, yeterince kar etmiş ve artık müşteriyi memnuniyet amaçlı çok uygun fiyata satılan oyunlar sınıfıdır.
    Ayrıca adı üstünde PLATIN yani HIT olmuş oyunlar

Bence al memnun kalman garanti.

NASCAR ve KARTING çok eğlenceli, yağmur kar cabası

Bir insan PS3 alıyorsa ve o konsola özel sağlam bir oyunu oynamıyorsa bence PS3 amacına hizmet etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

GT 5 in platini çıkmadı henüz.

PLATIN demek, çok fazla satıp, yeterince kar etmiş ve artık müşteriyi memnuniyet amaçlı çok uygun fiyata satılan oyunlar sınıfıdır.

Bir insan PS3 alıyorsa ve o konsola özel sağlam bir oyunu oynamıyorsa bence PS3 amacına hizmet etmez

ps3 ü alan bir kişi yalnızca oyun oynamak için almayabilir. bluray film izlemek için alıyor olabilir bu konuda size katılmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Avatarlamaca

quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

GT 5 in platini çıkmadı henüz.

ps3 ü alan bir kişi yalnızca oyun oynamak için almayabilir. bluray film izlemek için alıyor olabilir bu konuda size katılmıyorum

Sadece bluray içinmi :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.