Yarbay
29 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Başlıktada yazdığım gibi yeni steam chat geldikten sonra csgo oynarken steamden birisi yazdığı zaman birden masaüstüne atıyor bunu nasıl cözeceğimi bilen varmı?
Merhaba arkadaşlar csgoya gelen güncellemeyi şimdi yükledim oyunu acmaya calıştığımda virus programından uyarı geldi ve oyunun icine virus girdi ve vac hatası aldım daha sonrasında oyunun dosyalarını doğruladım fakat duraklatıldı icerik dosyaları kilitli diye güncelleme duraklatıldı oyun acılmıyor aynı problemi yaşayan varmı? Virus girmesi cok sacma geldi bana sonucda valve yükliyor ve vac hatası alıyorum.
Arkadaşlar öncelikle ben ttnet kullanıcısıyım şuana kadar internet konusunda pek kesilmeler yaşamadım oyunlarıda rahat şekilde oynadım fakat fiyat olarak yüksek geliyor 59tl internet 35 tl telefona ödüyorum.
Superonline gecmeyi düşünüyorum fakat fiber alt yapı yok vdsl internet veriyorlarmış fiyat olarakta şuanki aldığım neti telefonda dahil 50 tlye verebiliriz diyorlar ve bizde kesinlikle internet kopması veya kesinti yaşamazsınız diyorlar tabi bu satıcı herşeyide diyebilir. Arkadaşlarıma sordum ttnetin vdsl ve adsl alt yapı kablosunu bütün internet veren şubeler kullanıyor kısaca aynı alt yapıyı kullanıyorlarmış. Benim aklımdaki şey superonlineye gecersem sorun yaşarmıyım veya gecmelimiyim bilemiyorum. İstanbulda oturmaktayım. Superonline kullanıpta tavsiye eden arkadaşlar varmı?
Kapanmıştır.
Öncelikle merhaba arkadaşlar benim uzun zamandır merak ettiğim birşey vardı. Bizim csgoda steame max 1000 adet item koyma sınırımız var fakat bazılarına bakıyorum 2000-5000 arası csgo itemi koyuyor acaba bu slotları para ilemi alıyorlar yoksa bir bugmu söz konusu bilgili olan yazabilirse sevinirim.
11
Merhaba arkadaşlar benim 2 tane hesabım mevcut coğunlukla hesap değiştirerek oyun oynuyorum bazen main hesapta bazen smurfta oynuyorum fakat şöyle bir sorun var bu csgo kartları her hesapta düşmüyor bu devamlı değişiyordu bazen devamlı smurf hesaba düşüyordu bazen main hesaba şuan devamla smurf hesaba kart düşüyor bunu nasıl main hesaba cevirebilirim.

(Bu her oyunda böyle)
Kapandi
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar
Elimde birkaç parça item mevcuttur bunları marketin %80 fiyatı olarak satmayı düşünüyorum.
Güven konusunda forumda Drmel hocamızı middleman olarak kullanmayı düşünüyorum.
Steam bakmak isteyenler için buyrun :http://steamcommunity.com/profiles/76561198061197882
Önceki konum biraz eski olabilir ama buyrun :http://forum.donanimhaber.com/m_96113872/f_//tm.htm
Ödeme yöntemi olarak garanti bankası mevcut havale yada eft olarak yapabilirsiniz.

Elimdeki mevcut satılık itemler :

Butterfly Knife Blue Steal Well Worn : Market Fiyatı 345 - %75 260 tl

Bayonet Boreal Forest Field Tested : Market Fiyatı 200 - %75 150 tl

Gut Knife Damascus Steel Field Tested : Market Fiyatı 180 - %75 135 tl

M4a1-s Hyper Beast Factory New : Market Fiyatı 360 - %75 270 tl

Stattrak Awp Asiimov Battle Scarred : Market Fiyatı 182 - %75 135 tl

Ak-47 Vulcan Minimal Wear : Market Fiyatı 136 - %75 100 tl

M4a1-s Hyper Beast Field Tested : Market Fiyatı 122 - %75 90 tl

Awp Asiimov Field Tested : Market Fiyatı 119 - %75 90 tl

M4a4 Asiimov Well Worn : Market Fiyatı 55 - %75 40tl
Kapandi
Hakkında
Forum İmzası:
Gran Turismo 5 Platinum
Hakkımda:
Gran Turismo 5 Platınum
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Play Station 3
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.571
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 18.177 (Bu ay: 383)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.