Şimdi Ara

Gt5 İle Gt5 Prologue Arasındaki Fark? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Avatarlamaca

quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

GT 5 in platini çıkmadı henüz.

PLATIN demek, çok fazla satıp, yeterince kar etmiş ve artık müşteriyi memnuniyet amaçlı çok uygun fiyata satılan oyunlar sınıfıdır.
    Ayrıca adı üstünde PLATIN yani HIT olmuş oyunlar

Bence al memnun kalman garanti.

NASCAR ve KARTING çok eğlenceli, yağmur kar cabası

Bir insan PS3 alıyorsa ve o konsola özel sağlam bir oyunu oynamıyorsa bence PS3 amacına hizmet etmez

ps3 ü alan bir kişi yalnızca oyun oynamak için almayabilir. bluray film izlemek için alıyor olabilir bu konuda size katılmıyorum

ekstradan hemde bluray izlemek için alınabilir desen haklısında. yer yüzünde sadece bluray izlemek için ps3 alacak bi şahsiyet olacağını zannetmiyorum

• Bluray oynatıcılar ne diye var piyasada..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

2 oyunu da oynadım, grafik olarak fark yok gibi, asıl versiyonda grafiksel olarak fazladan hava modları ve ekstralar var.
    Ama prologue'daki araçlar da zaten premium olduğu için grafikleri üst seviyelerde. Onun dışında oyun açısından gt5:prologue, gt5 yanında demo gibi birşey kalıyor,
    zaten amacı da gt5 tamamlanana kadar tamamlanmış kısmını kullanıcılara sunup bir ön oyun olarak ortaya çıkarmaktı.

Merhyaba ben prologue save dosyanızı alsam kendi konsoluma atsam sizin archivement seviyenizden oynayabilir miyim. genelde kardeşimle split screen oynuyoruz fakat bu oyunda iki oyuncu da sadece garajda olan araçlardan seçebiliyor. ben oyunu kasmak istemiyorum nasıl yaparız bir çözümü olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.