Şimdi Ara

GSS PRİM BORCU (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
39
Favori
127.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üni'den sonra hiç boş kalmadığım halde bana bile borç çıkarmışlar. 535 TL ödedim az önce. Sildirebilirdim belki ama su saçma borç için ayaklarına gitmeye bile değmez. Konu sağlık olmasa ödemezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 28 Aralık 2021; 12:13:36 >
  • aralık sonunda baktım 4000 tl dı ocak ayında baktım 5872 yazmıslar

detaya gırdım 1.872 tl yazmıslar bu ne boyle,haberı olmayanlar gırsın baksın bence

31 ocak 2021 den 1 ocak 2022 ye gırdıgın an gecıkme zammı dıye 1.872 tl eklemısler

• 4-5 ay önce baktığımda 1.800 kküsür olan borcum 11 bin olmuş. Bu nedir arkadaş. Bir yanlışlık olması lazım. Bunun için ne yapmalıyım?

• Arkadaşlar prim borcu olanlar devlet hastanesinde ücretsiz muayene olabiliyor mu?

• Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zekicalik kullanıcısına yanıt

nasıl olucak borcun var red vermesin ? ben bagkurluyum bide gss borcum var benimde bagkur adı altında olurmuyum bende

• bu borç nedir , ödesem ne olur ödemesem ne olur

bu süre içerisinde çıkan borç 3.517,51 TL

Kara Kuv. Kom. 03.05.2017 - 02.05.2018

60/1(g) Gelir Testine Tabi Olanlar 02.06.2018 - 30.09.2020 60/g

• ne zaman silincek bu borç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 30 Mayıs 2022; 12:1:5 >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt

Haziran 2023 seçimleri beklememiz lazım!

• çiko miko Ç kullanıcısına yanıt

çok beklersiniz... gss değil ama zamanında üniversiteye giderken devletten aldığım öğrenim ve katkı kredisini bile yapılandırırken sadece faizi silinmişti ana parayı ödemiştim; muhtemelen faiz silnecek ama ana parayı ödemeniz gerekecek

• GSS PRİM BORCU
    GSS PRİM BORCUgazete vatan
    Borçlar siliniyor! 10 bin TL sınırının üzerinde olanların ise yarısı...
    https://www.gazetevatan.com/ekonomi/borclar-siliniyor-10-bin-tl-sinirinin-uzerinde-olanlarin-ise-yarisi-2043663
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

Böyle çok beklersiniz diyenlere bir 10.000'lik kapak

Yetmezse şakkadanak bir 10.000'lik kapak daha.

Arkadan bir 10.000'lik kapak daha gerekiyor.

https://www.dailymotion.com/video/x6hwo15

Bu haracı ödeyeni daha çok sevecekler. Kafanız varsa ödemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xentios -- 12 Haziran 2022; 19:1:4 >

• 12 bin lira borcum var. Yarısı mı silinecek?

• AlleinMann A kullanıcısına yanıt

Yukardaki habere göre öncelikle 10.000tl.si baştan siliniyor.Geri kalan 2000tl.nin yarısı yani 1000tl ödenmesi durumunda kalan 1000tl.lik borç da silinmiş oluyor.Ben böyle anladım yazılı metinden.

Hiç ödemezsen hepsi silinecek.

• xentios kullanıcısına yanıt

Ne zaman silinir benim işim bira acil hocam :) Böyle olursa ödeyeceğim. Yasalaştı mı bilmiyorum Pazartesi SGK'dan işlemimi yapabilir miyim acaba?

Valla benim anladığım gidip 6000 tl vermen lazım. SGK'ya girersen oradan çıkışın olmaz baştan diyim. Eğer içeri girersen allem edip kallem edip o parayı alıyorlar.

• Genel Sağlık Sigortası borçları için af geliyor arkadaşlar. Borçlu olanlar için torba yasaya GSS affı düzenlemesi de eklenmiş. 5000 TL altı borçlar silinecek. Benim de 1250 TL borç var. Şükür kurtulacağım.

• hani 10 bin tl nin altındaki borçlar silinecekti? şimdi 5 bin tl ye mi düşürüldü?

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

Yok 10 bin. Peki bu yasalaştı mı? Ne yapmak gerekecek? Düşen borç E-devlettte görüncek mi? Yoksa sgk'ya başvuracak mıyız?

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.