Çavuş
19 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Format attıktan sonra baş gösteren bu sorunda başlata sağ tık yaptığımda hiç bir menü açılmıyor, fare imlecide her tık yapışımda çaprazlama olarak yukarı yönde gidiyor.
TTnete fatura borçlarımız var diyelim hatta fatura borcundan dolayı internet kesilmiş diyelim ve sonrasında bambaşka bir adreste ttnete borçlu olan aynı kişi ttnet dışında ki bir servis sağlayıcıdan internet alabilme gibi bir durum olabilir mi?
Böyle bir şey neden olabilir şikayet ederken özellikle belirtmem gereken bir şeyler var mı?

Arçelik 7000 btu'luk küçük klimacığım arçelik servisin dediğine göre düşük voltaj nedeni ile ılık üflüyormuş yazın çalıştı soğuttu yaklaşık olarak kasımın başından beri çalıştı sıcacık yaptı sonra bu günlerde birden ılık üflemeye başladı servis baktı voltaj 180 bu voltajda ısıtmaz dedi ama bu güne kadar ısıttı dedim demek ki o zaman voltaj düşük değilmiş dedi elektrik idaresini aradım geldiler baktılar en düşük voltaj 210 oluyor tabi evin içine bakmadılar şimdi dostlar evin içinde problem olabilir de şöyle söyliyeyim başka bir 2500 watt'lık soba var cayır cayır yanıyor başka bir 2000 watt'lık soba var oda yanıyor 2000 watt'lık termosifon var yanıyor suyu ısıtıyor ama 2300 watt'lık küçücük klima birden onların demelerine göre voltaj yüzünden ısıtamıyor şimdi açıkçası ben servise pek inanmadım tamam evin içinde voltaj düşük olabilir ama bu voltaj tam bu günlerde mi düştü geçen günlerde nasıl ısıttı klima ayrıca diğer yüksek watt'lı aletler nasıl verim veriyor hatta bilgisayarım 180 voltta nasıl çalışıyor son olarak şunu söyliyeyim evin içinde problem olsa bile bu problemi giderebilecek maddi imkanım yok mesela sadece klima için regülatör almak isterim ama şimdilerde param yok alamam elektrikçi çağırmak isterim ama şimdilerde mümkün değil yani dostlar klimanın başka bir problemi olabilir mi servisin gözden kaçırdığı hemen sorunu voltajın üzerine attı acaba başka bir şey olabilir mi diye merak içindeyim yok kardeş o voltajı düzelticeksin derseniz ne yapalım der susarım...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
zekicalik
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 163
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 5.257 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.