Şimdi Ara

GSS PRİM BORCU (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
39
Favori
127.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Yıl sonuna kadar test vs ücretsiz 7 tl ödersin sadece randevu aldığın bölümün başvurusunda ama ilaç yazarsa alamazsın ..

Hocam şu anda durum nedir?Temiz 3000 filan gss borç var. kuyruk sokumu ağrısı var aylardır geçmedi. ortopediye gidicem muhtemelen. görüntüleme, belki kan testleri yapacaklar. gss borcum olması ne kadar fark eder? yani tahmini olarak? mesela gss borcum yokken 100 TL fark alıyorlarsa, borç varsa 500 mü alırlar? ya da 100/120 gibi daha makul rakamlar mı? yani kısacası bu gadasını aldığımın borcunu ödemeye değer mi?

• borç birikmiş bir süre daha ödeyemem belki yapılandırma vs olursa

• iş yok borç işliyo şu an istesem de ödeyemem bekliyorum

• zackum Z kullanıcısına yanıt
    Hocam inan bilmiyorum geçmiş olsun bu arada şifalar dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 4 Şubat 2021; 22:10:15 >
  • baktım yine artmış durduramıyoruz ama bekliyorum hala inat ettim

• belli gelirin altında olanlar tüm borcu sildirebiliyormuş haberlerde gördüm

• benim de gss birikmiş işe girince siliniyor mu bu borçlar bilgisi olan var mı

• ereksel kullanıcısına yanıt
    Silinmiyor sadece artık işlemiyor ..
  • işlemiyor derken artık borç yazmıyor mu yani hocam?

• zamanında hastaneye gittiğimde gişedeki görevli gss mi o ne demişti onda da işime aramadı yani

• zaten faydalanan var mı bilmiyorum o kadar ödeyenden kaç kişi faydalanmış acaba

• maaş almaya başlayınca bunu otomatik olarak kesiyolar mı maaştan?

• merhabalar benim mezun döneminde borç çıkmış 1000 lira şuan ünideyim iptal ettirdim ama borç duruyor bu borcu sildirebilir miyim ödemem gerekir mi

• borç duruyor hala nolcak bilmiyorum kimse ödemiyor mu?

• zoradamsan kullanıcısına yanıt
    Neden ödeyelim ki hocam, her seçim önü af gelen şeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefor

Neden ödeyelim ki hocam, her seçim önü af gelen şeyi

haklısın hocam ama nedense gss ye dokunmuyolar hiç af konusunda hala devam ediyo

GSS PRİM BORCU

Şimdi Türkiye gibi ülkelerde iktidara talip olan partiler yurtdışındaki bir takım güç odaklarına,kartellere bir takım taahhütler ve sözler vermek zorunda.GSS'de işte bu ev ödevleri arasında yer alıyordu.Bakınız sadece İktidar partisi değil aynı zamanda muhalefet partisi olarak gösterilen partiler bile konu 'GSS' olunca sus pus dut yemiş bülbüle dönüyorlar.

• Akşener çok söyledi bu konuyu .
    Kılıçdaroğlu söylemedi ama onu sileceğim bunu kamulaştıracağız vs diyen adam bu saçma sistemi siler herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çiko miko

Şimdi Türkiye gibi ülkelerde iktidara talip olan partiler yurtdışındaki bir takım güç odaklarına,kartellere bir takım taahhütler ve sözler vermek zorunda.GSS'de işte bu ev ödevleri arasında yer alıyordu.Bakınız sadece İktidar partisi değil aynı zamanda muhalefet partisi olarak gösterilen partiler bile konu 'GSS' olunca sus pus dut yemiş bülbüle dönüyorlar.

Olay burada muhalefetin umurunda bile değil. Gelecek seçim bu sorunu çözen ilk partiye oyumu garanti vereceğim isterse HDP olsun bu kadar bezdirdiler bu GSS konusunda beni.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.