Şimdi Ara

GS kiralik gelen oyuncu, aklima gelmiyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dos santos'u zamanında almamız lazımdı...Allah vergisi crossing ve dribbling yeteneği vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Dos santos'u zamanında almamız lazımdı...Allah vergisi crossing ve dribbling yeteneği vardı.

Pki bu yeteneklerin sahibi olan kişi şimdiye kadar ne yapmış? 2 dakikalık kesme görüntülere değil 90 dakikaya bakmak lazım.
  • barusso
  • kulüpsüzmüş

ptt 1.ligde iş yapar aslında 29 yaşında
  • Barusso, adamın bacağında öyle bir kas vardiki sanki bir bacağı daha varmış gibi
  • jo
  • Ben de en son ne zaman oyuncu kiraladık,oyuncu neden kiralamıyoruz gibi konu zannettim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbiwa

Eskiden uefa yı kazanınca Sébastien Pérez in hediye edildiğini sanıyordum nedense

Koşarken beli çıkmış diyolardı eskiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Dos santos'u zamanında almamız lazımdı...Allah vergisi crossing ve dribbling yeteneği vardı.

Pki bu yeteneklerin sahibi olan kişi şimdiye kadar ne yapmış? 2 dakikalık kesme görüntülere değil 90 dakikaya bakmak lazım.

Nasıl napmış ya ? Adamın kariyeri senin ülkende kaç futbolcuda var ? Villereal'de yardırıyor şuanda adam.CV de de Barca ve Tottenham yazıyor.

Gio'nun tek ve en büyük hatası Barca'da forma şansı bulamayacağım diye Tottenham'a gitmesidir.O hatayı yapmasa şuan Barca'da sağda Gio ortada Messi sağda Neymar'la yardırıyordu Barca.
  • insua vardi sol bek o iyiydi
  • carusca mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.