Şimdi Ara

GS kiralik gelen oyuncu, aklima gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siyahi bir fytbolcuydu cok kisa bir zaman kaldi sanirim 6 ay yada 1 yil gencti gelecegin yildizi deniyordu, barca dan mi gelmistir yoksa italya liginden bir takimdan mi tam hatirlayamiyorum ama baska bir takimdan da olabiilir. Jo degil. do santos degil. f.terim'in takima tekrar döndugu yillardi sanirim emin degilim baska hic bir sey aklima gelmiyor. bu futbolcunun adini hatirlayan var mi?

• leverkusen maçında 5-1 yenildiğimizde tek golü atmıştı(penaltı).romadan kiralamıştık.
  • Ali lukunku galiba bitiriciligi meshurdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

leverkusen maçında 5-1 yenildiğimizde tek golü atmıştı(penaltı).romadan kiralamıştık.

O sizin dediğiniz Ahmet barusso. Ama arkadas ondan bahsetmiyor anladığım kadariyla

• Pino

• Giovanni dos Santos
  • Mohamed Sarr.
  • milandan gelmişti sanırım.
  • Pratesi mi diyosun?

• Ya Felipe ya da Prates'i diyorsun
  • Shabani Nonda
  • Yada conceicao 'yu ? Real madrid'te oynamisti

• Giovani Dos Santos işte Barça'da oynamıştı ordan Tottenham'a gelmişti ordan da bize kiralık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUNÇBİLEK

Mohamed Sarr.

tesekkur ederim. fifa oynarken birden aklima geldi acaba simdi hangi takimdadir diye bakayim dedim adi bir turlu aklima gelmedi :)
  • Eskiden uefa yı kazanınca Sébastien Pérez in hediye edildiğini sanıyordum nedense
  • yahu adam terim zmanı diyor, dos santos yazıyosunuz :) Prates te geleceğin yıldızı diye gelmedi, concecaio zamanında da terim yoktu.
  • iorfa vardi ben bitek onu hatirlarim.

• Barusso
  • Yahu ne düşünüyorsunuz siyahi oyuncu dediğine göre ya Venison dur yada Ljung..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.