Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.862
Cevap
59
Favori
110.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Harddisk bozuldu, yerine ssd aldım. Microsofttan win8.1 SL yükledim ama biosa gömülü anahtar ile ürünü etkinleştirmedi. Kendi orjinal oem anahtarı ile nasıl etkinleştirebilirim?

Edit: 4gb ram ve ssd ile canavar oldu. Açmışken CMOS (bios) pilini de değiştirdim. pil türü CR2032

Sökme takma işlemleri gayet basit. Acele etmeyin, zorlamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albayman -- 17 Ekim 2020; 0:40:53 >
  • Merhaba
    Wifi kartını değiştiren var mı.
  • Batarya ücreti servis 400 tl diyor, daha önce burda sormuştum 100 tl civarıdır serviste demişti arkadaşlar. Öyle değilmiş bilginiz, olsun.

Muadil batarya bilen, duyan haber ederse sevinirim.
  • Cihazda Windows 10 yüklü, 4 gb ram takılı. 120 gb ssd alsam yeterli olur mu?
  • Bios şifresini unuttum ve bu yuzden windowsu başlatamıyorum ne yapabilirim. bios pilini çıkarıp taktım sonuç değişmedi

• Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt

Yeni laptop almıştım geçen nisanda. Pek kullanmıyordum o dönemden beri. Bir tanıdığa vermiştim geçici süreliğine. Geri aldığımda açılmadı cihaz. Dediğiniz olabilir sormam lazım

• Dün ilk defa bu makinenin termal macununu yeniledim ama hiç faide etmedi; o sinir bozucu fan sesi son sürat eskisi gibi hala devam ediyor

• dekareme kullanıcısına yanıt
    cihazın ısınma sorunu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

cihazın ısınma sorunu var

Hiç sorma... kulaklarımın anasını ağlatıyor sinir fan sesi

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 13 Ocak 2021; 0:26:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 13 Ocak 2021; 0:26:44 >
  • Bu bilgisayarın ana kartı var mı?İşlemci yandı.

• Elimde 4 gb ram 320gb hdd li anakart mevcut yanında orjinal klavyesi bataryasınıda vericem ilginenler benimle iletişime geçebilir  GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü  GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü  GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü

• Elitekdr17 E kullanıcısına yanıt
    Hocam klavyeyi nekadara verirsiniz?
  • ßenle100les kullanıcısına yanıt
    Hocam toptan satıyorum 300 tl
  • Elitekdr17 E kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj gönderdim..
  • Elimde temiz hard diski 256gb ssd ile değiştirilmiş bilgisayar vardır. Bataryası sağlam. Şarz kablosunda sıkıntı yoktur. Çantası ile birlikte verilecektir.

• 05ender 0 kullanıcısına yanıt

Fiyat 1000 TL dır.

• Bios update için kullanabilecğeim repo.palkeo dahil hiç bir link çalışmıyor.Elinde servis veya Clevo bios updateleri olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.